Gönderen Konu: Zekeriya Kul-3400 Greft  (Okunma sayısı 122845 defa)

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul-3400 Greft
« Yanıtla #270 : 13 Aralık 2016, 13:11:07 »
hocam finasterid kullanıyordun sanırım. finasterid hormon dalgalanmasından dolayı alnında lekelere sebep olmuş gibi duruyor. hala kullanıyorsan dikkatli ol. ben 6ay kullandım bıraktım 7 ay oldu hala geçmedi, pek te geçecek gibi durmuyo . saçlar güzel hayırlı olsun.

isaköseoğlu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #271 : 13 Aralık 2016, 13:17:29 »
Bence de gayet güzel olmus sonuc saçların kalin kalin ve parlak dolgun görünüyor. Gule güle kullanin.. bakalim bnmde sac dökülmesi seninki gibi ben senden daha da fazla ektirdim ins bende iyi sonuç alırım.

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 13 Aralık 2016, 14:05:42 »
hocam finasterid kullanıyordun sanırım. finasterid hormon dalgalanmasından dolayı alnında lekelere sebep olmuş gibi duruyor. hala kullanıyorsan dikkatli ol. ben 6ay kullandım bıraktım 7 ay oldu hala geçmedi, pek te geçecek gibi durmuyo . saçlar güzel hayırlı olsun.

Hocam finasteridi 4.aydan sonra biraktim.kullanmiyrm. lekeler az cogu zaman fark etmiyrm ama bu ilactan mi yoksa önceden mi vardi bilmiyrm.sanki önceden vardi. Teşekkür ediyorum:)

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 13 Aralık 2016, 14:06:37 »
Bence de gayet güzel olmus sonuc saçların kalin kalin ve parlak dolgun görünüyor. Gule güle kullanin.. bakalim bnmde sac dökülmesi seninki gibi ben senden daha da fazla ektirdim ins bende iyi sonuç alırım.

Teşekkür ediyorum kardesim:) insallah cok iyi sonuc alirsin. Beklemene ve emegine deger.

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 13 Aralık 2016, 14:24:03 »
Hocam maşallah keyfiniz yüzünüzden okunuyor. Kul'dan beklenmeyen bir performans olmuş..

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 13 Aralık 2016, 17:50:23 »
Kul'a kim ektirirse ektirsin, böyle bir sonuç bekler. Tuhaf bir yorum olmuş...
🏇🏇

Madking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 13 Aralık 2016, 23:22:35 »
Hocam maşallah keyfiniz yüzünüzden okunuyor. Kul'dan beklenmeyen bir performans olmuş..
neye istinaden bu yorumu yaptin cok merak ediyorum kula ektirenlerden biriyim ve  olabilecek en iyi sonucu aldim ve ektirenleri takip ediyorum kimsede sikinti yok eee sen neye gore dedin zamaninda 1 veya 2 hastada doner alanda kisa sureli sikinti oldu doyemi bu yorum

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 14 Aralık 2016, 10:28:18 »
Kul'un son dönemdeki işlerini takip etmiyorum. Aslında micro motor kullanan hiçbir doktorun artık ekimlerini takip etmiyorum ama zamanında kul'un kötü ekimlerini gördüm. Ona istinaden söyledim 4-5 senedir yerli yabancı forumları takip ederim. 10 ekimden 6-7'si başarılı olan ekime başarılı ekim demem. Herkesin belirli bir noktaya kadar yeterli grefti var o yüzden bu işte olmadı bu sefer olmadı deme lüksü kimsenin yok maalesef. Bu arada kendi ekimimi koray hoca gerçekleştirdi bundan 3 sene önce.

Madking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #278 : 14 Aralık 2016, 10:59:50 »
Kul'un son dönemdeki işlerini takip etmiyorum. Aslında micro motor kullanan hiçbir doktorun artık ekimlerini takip etmiyorum ama zamanında kul'un kötü ekimlerini gördüm. Ona istinaden söyledim 4-5 senedir yerli yabancı forumları takip ederim. 10 ekimden 6-7'si başarılı olan ekime başarılı ekim demem. Herkesin belirli bir noktaya kadar yeterli grefti var o yüzden bu işte olmadı bu sefer olmadı deme lüksü kimsenin yok maalesef. Bu arada kendi ekimimi koray hoca gerçekleştirdi bundan 3 sene önce.
mikro motor usta ellerde manuel alimdan farksizdir . Mikro motor adı çıkmış kötü ellerde sadece bu benim kendi fikrim

ereğli

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 14 Aralık 2016, 19:07:38 »
bence koray hocayla zekerıya kul kıyaslanamaz. çunku hem yontemlerı farklı hem aldıkları ucretler farklı. koray hocanın ekımlerı çok doğal duruyor ve basarı yuzdesı daha yuksek. bende zekerıya kula ektırdım ama çok param olsa koray hocaya koşarak gıderdım .

Döküldüteltel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 14 Aralık 2016, 19:48:53 »
Koray hoca musteri seçiyor Zekeriya hoca ekime uygun tüm saçları ekiyor Koray hoca genelde sık ve önde az açıklığı olacak kisilere ekim yapıyor genelde. Başarısında bunun etkiside çok bence. Birde verdiğin ücretle aldığın sonuçta önemli Koray hoca 3500 grefe alıyor 35 bin Zekeriya hoca alıyor 13000 bin. 3 kat fark var nerdeyse ama bence ikisinin ekimleri arasında 3 kat yoğunluk farkı  yok ikiside mutlu edebiliyor ekimleri ile insanı.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2016, 19:55:08 Gönderen: Döküldüteltel »

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #281 : 14 Aralık 2016, 20:25:36 »
Katılıyorum. Arada 3 kat fiyat farkı var ama sonuç açısından bence  bırakın 3 katı, 2 kat bile fark yok. Arkadaşımızın konusunda Zekeriya Kul & Koray Erdoğan tartışması yapmayalım bence ☺ ikisi de iyi ve başarılı doktorlar.
🏇🏇

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 14 Aralık 2016, 20:54:11 »
Katılıyorum. Arada 3 kat fiyat farkı var ama sonuç açısından bence  bırakın 3 katı, 2 kat bile fark yok. Arkadaşımızın konusunda Zekeriya Kul & Koray Erdoğan tartışması yapmayalım bence ☺ ikisi de iyi ve başarılı doktorlar.

bana göre tek fark ufacık doğallık  korayın  yaptığı ekimin  normal saçtan bir gram farkı yok

bide şu durum insan koray  da  tamam kesinlikle bir şey olmaz saçlarım çıkar olabilcek en iyi yerde ektirdim
özgüvenine sahip oluyor yani kendini güvende hissediyor

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 15 Aralık 2016, 10:03:58 »
Yanlış anlaşılmasın, son zamanlarda Zekeriya Kul'un ekimlerini bende başarılı buluyorum. Micro motor'a karşı olan tavrım, ekimin başarısından ziyade sonrasında kalan greftlerin sıhhati ile ilgili, yani senin 8000 greft ekilebilir köke sahip ensenden motor ile 3000 greft alındığında geriye kalan sağlıklı greft alanı 3000 ise o ekimin başarısından söz edemeyiz hocam.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 15 Aralık 2016, 13:23:44 »
Micro Motora olan tavrını anlıyorum ve aynı tavır bende de var.  Sadece doğru kullanım ile micro motorun dezavantajı minimalize edilebilir. Zekeriya Kul Manuel alım yapsa fiyatı  kesinlikle 2 euro olur :)
🏇🏇

Facebook Twitter Instagram