Gönderen Konu: CLİNİCEXPERT SAÇ EKİMİ YORUMLARI ve ŞİKAYETLERİ  (Okunma sayısı 7108 defa)

altaykaplan1

• Yeni üye
  • *
clinicexpert saç ekimi merkezi.
clinic expert saç ekimi şikayetleri ve yorumları:
Merhaba ben Altay kaplan,yaklaşık 2 buçuk ay oldu saç ekimi yaptıralı.benim için karar vermek çok zordu önce telefonda görüşme yaptık sonrasında hastaneye geldim.saçlar tutar mı eskisi gibi çıkar mı diye pek çok soru işaretleri vardı kafamda sonra bir yakınımın sonucunu görünce detaylı araştırdım ve Clinicexperti tercih ettim.geldiğim ilk andan son ana kadar her seyden memnun kaldım.2 seans sürdü donörüm çok güçlü olmadığı halde mevcut saçları çok güzel değerlendirip göğüs ve sakaldan da alım yaptılar ve sonuçtan memnun kaldım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: CLİNİCEXPERT SAÇ EKİMİ TECRÜBEM
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2019, 11:49:10 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun çok büyük bir açıklık umarım beklentiniz fazla değildir Bht ekimi sakal saç ve gögüs kılları donörü yetersiz kişiler için iyi bir örnek olucaktır inşallah güzel bir sonuç olur
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2019, 12:18:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2019, 23:48:26 »
Hocam konu çok düzensiz kaç greft ekim olduğunuzu bile yazmamışsınız sadece çok erken olduğu halde fazlasıyla memnuniyetinizi dile getirmişsiniz.
Ekimi yorumlayacak olursak alan çok geniş böyle bir açıklığın tatminlar bir sonuçla sonuçlanacağını şu aşamadayken düşünmek zor ama umarım istediğiniz sonucu alırsınız ve ikinci bir ekime gerek kalmaz.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2019, 01:49:46 »
Göğüsten kaç greft aldılar acaba?konuyu öyle bir açmışsınki ekimden anlamayan reklam yapıyorsun zanneder  :) ama reklam olacak kadar bir sonuç alma ihtimalin moralini bozmayayım ama sıfıra yakın.
Saç ekiminden beklentin nedir bilmiyorum ama şu kadarını söyleyeyim çoğu ekim merkezi böyle bir açıklığa ekim yapmaz çünkü bırak iyi bir ekim neticesini idare edecek bir sonuç çıkma olasılığı bile çok düşük.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2019, 01:53:11 »
Bu açıklığa ekim yaptırmak büyük cesaret hocam balarılı olursa şahane olur bu tarz açıklığa sahip insalar için

Hüsyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2019, 02:09:09 »
Clinicexpert ekim yeri nasıl bir yer kimler girdi ekiminize biraz operasyonla ilgili detaylı bilgi verebilirmisin.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2019, 13:31:44 »
Açıklık çok fazla büyük cesaret gerçekten bu kafaya ekim yaptırmak inşallah değer allah utandırmasın.

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2019, 16:35:50 »
Hocam sonuclariniz nasil olumlu olumsuz donus yaparsanız cok seviniriz bizler de karar asamasinda iken...

Kurt_Mehmet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2019, 13:36:44 »
Ekim sonucunuz nasıl ilerliyor memnun musunuz? güncelleme yaparsanız güzel olur merakla bekliyoruz...

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2019, 14:27:37 »
Hayırlı olsun başkan saç ekimin

Insyder

• Full Member
« Yanıtla #10 : 10 Nisan 2019, 14:50:27 »
Merhaba ben Altay kaplan,yaklaşık 2 buçuk ay oldu saç ekimi yaptıralı.benim için karar vermek çok zordu önce telefonda görüşme yaptık sonrasında hastaneye geldim.saçlar tutar mı eskisi gibi çıkar mı diye pek çok soru işaretleri vardı kafamda sonra bir yakınımın sonucunu görünce detaylı araştırdım ve Clinicexperti tercih ettim.geldiğim ilk andan son ana kadar her seyden memnun kaldım.2 seans sürdü donörüm çok güçlü olmadığı halde mevcut saçları çok güzel değerlendirip göğüs ve sakaldan da alım yaptılar ve sonuçtan memnun kaldım.
Selamlar, hayırlı olsun açıklık çok fazla umarım tatmin eder. Sonuçtan memnun kaldığınızı söylemişsiniz, hangi sonuçtan memnun kaldınız? Ortada bi sonuç yok gördüğüm kadarıyla.
LifeHair Ankara - Şahin Çelik | 4350 Greft | 07.11.2019 | Yaş:27:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11661.0

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2019, 02:17:34 »
Arkadaşım fikir sahibi olmamız adına ekimini paylaşablirmisin

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #12 : 16 Nisan 2019, 02:24:10 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuclanır

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Haziran 2019, 23:45:22 »
nedir son durum clinicexpert ile ilgili  memnuniyetin devam ediyormu o kabak gibi kafa kapandımı  ;D

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2019, 18:37:46 »
inanmayın bu paylaşıma ekim merkezi kendi açmış konuyu herhalinden belli güya reklam yapmaya çalışmış kendi çapında.

Facebook Twitter Instagram