Gönderen Konu: Saç ekim yaptırımmı yaptırmıyımmı yaptırırsam kime yaptırım  (Okunma sayısı 2340 defa)

buyukaltayli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ben ekim yaptirmadim acikcasi ama yaklasik 4-5 aydir forumu takip ediyorum. Ekim yaptirmadigim icin sana direk isim onermem belki dogru olmaz ama senin gibi acikligi cok olan kisilere iyi ekim yapan biyer var benim farkettigim. Oraya veya onun gibi cok acikliga ekim yapan yerleri tercih edebilirsin.

Planlama cok onemli senin icin. mutlaka tecrubeli kisi secmelisin.

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu seviyede bir dökülmem olsaydı, ben ektirmeyi dúşünmezdim.
Malesef ektirmeyi dusunduruyor

Duyarli

• Full Member
Malesef ektirmeyi dusunduruyor
hocam dediğim gibi siz kafaya koymuşsunuz o halde saakalıda kullanabilceğiniz bir ekimciyle görüşmelisiniz. Sizin araştırıp içinize sinicek olan en doğru olur ama illa tavsiye istiyorsanız sibel hanım esma-serkan serkan aygın ve şahin beyin ekimlerine iyice bir bakmanızı öneriyorum. Bahsettiğiniz bütçe bu ekiplede iki planlamalı bir ekim için yeterli olucaktır.

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dediğim gibi siz kafaya koymuşsunuz o halde saakalıda kullanabilceğiniz bir ekimciyle görüşmelisiniz. Sizin araştırıp içinize sinicek olan en doğru olur ama illa tavsiye istiyorsanız sibel hanım esma-serkan serkan aygın ve şahin beyin ekimlerine iyice bir bakmanızı öneriyorum. Bahsettiğiniz bütçe bu ekiplede iki planlamalı bir ekim için yeterli olucaktır.
Sibel derken sibel ulusanmi kardesim

Duyarli

• Full Member
Sibel derken sibel ulusanmi kardesim
aynen abi ve diğer isimler bildiğim araştırdığım kadarıyla bunlar hem saç hem sakal alımı yapan yerler. Sonuçları ben fiyat performans açısından beğeniyorumda diyebilirim. Ancak sizin için en doğrusu kendi araştırıp aklınıza yatan olucaktır:)

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
FORMDA SAKAL DESTEKLİ EKIMLE DEDIZDE SİBEL HANIM SAKALDAN EKIM YAPMIYOR DONORDEN YAPIYORMUS VE 2000 EURO DEDI

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam esma serkandan ben yeni sakal destekli ekim yaptırdım. Telefonla bir görüşmeni tavsiye ederim. Çok gerçekçi yaklaşıyorlar. Tabi sadece orası ile de değil başka yerlerle de bir görüş ve kafana yatan sonucu hayata gerçekleştir derim.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar uzun bir arastirma için deyim nerde ekim yapım diye size bir sorum olcak bilgehan yıldırım bysaç ekimmi daha iyi yoksa ilhan sardaroğlumu iyi ?  N7 konusunda 2 de saç + sakal dedi

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sana benzer açık alanım var
donör de biraz daha iyi

ben sakal destekli manuel alım ile gerçekleştirilecek  bir ekim planlamam var
buda bende totelde 8000 grefti görmeme yardımcı olacak

sendende 7000 çıkar varsayımı ile hareket edelim
4000 ilk ekim olur
3000 2. ekim ekim
sakal destekli tabii  bu doğrultuda hareket etmem gerekiyor bence
düşündüğün doktorlar şans işi çok iyide olabiliyor kötüde
risk alıp ektirebilirsin yada benim gibi manuel ekim için para biriktirebilirsin

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sana benzer açık alanım var
donör de biraz daha iyi

ben sakal destekli manuel alım ile gerçekleştirilecek  bir ekim planlamam var
buda bende totelde 8000 grefti görmeme yardımcı olacak

sendende 7000 çıkar varsayımı ile hareket edelim
4000 ilk ekim olur
3000 2. ekim ekim
sakal destekli tabii  bu doğrultuda hareket etmem gerekiyor bence
düşündüğün doktorlar şans işi çok iyide olabiliyor kötüde
risk alıp ektirebilirsin yada benim gibi manuel ekim için para biriktirebilirsin

Manuel mim onerirsin

ake45

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar iyi aksamlar  bana yardımci olan sorularima cevap veren herkese tesekkur ederim  saç ekim için  bilgehan yıldirim  yani by saç ekim  karar vermek uzereyim  formda bilgehan yildirim n7 var guzl sonuçlari var  sizce benim tercihim doğrumu bu adam ekimde iyimi  sadece kanal ve saç çizgisi yapıyor gerisi donor alımı ve kanallara yerlerine yerlestrmeyi ekibi yapiyor  bu adamin ekibi hepsi iyimi  ? Soruma cevap veren yardimci olan ark tekrar simdiden tesekkurler

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saca ekime gireceksen bi kere manuel alim yapmak lazim bir kerede mutlu olamassin ama beklenti onemli
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
BEN BİLGEHAN YILDIRIMA EKİM YAPTIRALI TAM 15 AY OLDU GÜZEL OLDU,DONÖR BÖLGEMDE GÜZEL KALDI 5.000 GREFT ALINDI YAZARSANIZ ERAY BİLGİN DİYE GÖRÜRSÜNÜZ ZATEN...SON HALİMİDE EN YAKIN ZAMANDA BURADA PAYLAŞACAĞIM...

Facebook Twitter Instagram