Gönderen Konu: 3000 greft-estecenter  (Okunma sayısı 3025 defa)

arifaltin

• Yeni üye
  • *
3000 greft-estecenter
« : 31 Ocak 2019, 12:09:50 »
Arkadaşlar merhaba dün saç ekimi yaptırdım estecenterda almanyadan geldim kendim araştırıp bulmuştum burayı. 2000 greft enseden 1000 greft sakaldan alım yaptılar yan geçişleri ve tepe bölgem için. Yatarken biraz zorluk çekiyorum şimdilik ama daha çok yeni paylaşacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 3000 greft-estecenter
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2019, 12:25:30 »
Tepe ekimi süreci zordur biraz hem yatarken çok dikkatli olmak gerek hemde gelişme süreci olarak zor kanlanmanın zayıf olduğu bir bölge aynı zamanda beslenmeninde. O yüzden sabırlı olmalısınız bu süreçte. Daha önce frontal bölgeye kim yaptırdınız sanırım ilk ekimde mi aynı yerde?.

Geniz bir tepe bölgesi yaklasık 70 cm2 bir alan yada 80cm2
Tahmını 80/ cm2 de 30 grafr gibi bir planlama yapılmış fre vermeden çıkış olursa bu zor bölgede güzel bir görüntü oluşur hayırlı olmasını dilerim umarım arzu edilen sonuca ulaşırsınız.

Bu arada finasterid kullanmanızı tavsiye ederim çıkışlara çok destek olur özellikle tepe bölgesinde
Global Moderator

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2019, 12:41:58 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel bir sonuç alırsınız.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2019, 13:04:37 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel bir kapatıcılık sağlanır kullandığınız ilaç var mı ? Merkez hakkında biraz bilgi verirmisiniz?

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2019, 13:08:45 »
sakaldan alım yapan bir merkez daha görüyoruz ,sakaldan eken yerler çoğalmaya başladı bu güzel bir şey .yalnız bir şey dikkatimi çekti olan saçınızda sanki ekim saçı gibi görünüyor yanılıyormuyum acaba?

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2019, 13:13:48 »
Sakal alım yapılan yer şu anda nasıl görünüyor acaba resim atabilirmisin,ekiminde hayırlı olsun bu arada.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2019, 13:58:59 »
sakaldan alım yapan bir merkez daha görüyoruz ,sakaldan eken yerler çoğalmaya başladı bu güzel bir şey .yalnız bir şey dikkatimi çekti olan saçınızda sanki ekim saçı gibi görünüyor yanılıyormuyum acaba?

Ekim olmuş daha önce hocam bu resimde yakınlaştırınca önlerden belli

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2019, 15:00:18 »
Hayırlı olsun ekiminiz umarım güzel bir sonuç olur tepe bölgesi için geniş bir tepe açıklığınız var bu açıklıkta ön bölge gibi olur ise saç defterını kapatırsınız geçmiş olsun.

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2019, 15:29:07 »
Hayırlı olmasını dilerim ekiminizin Fiyat nedir? merkez fulyada sanırım. ilgi alaka nasıl? İlk ekiminizi de aynı merkezde mi yaptırdınız?

arifaltin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2019, 15:41:53 »
Ekim olmuş daha önce hocam bu resimde yakınlaştırınca önlerden belli

evet kardeşim helal olsun 2017nin eylülünde ilkk kez yaptırmıştım

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2019, 15:59:06 »
evet kardeşim helal olsun 2017nin eylülünde ilkk kez yaptırmıştım

Benden kaçmaz hocam :) yaladık yuttuk bu forumu 7 ay da :) ilk ekim güzel olmuş sen memnun kalmıssınki ikinci ekimini aynı yerde yaptırmışssın ozaman. Tamamen kelmiydiniz hocam hiç ekim yaptırmadan önceki fotografınız yoktur heralde elinizde keşke ekleseniz.

arifaltin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2019, 16:14:02 »
Benden kaçmaz hocam :) yaladık yuttuk bu forumu 7 ay da :) ilk ekim güzel olmuş sen memnun kalmıssınki ikinci ekimini aynı yerde yaptırmışssın ozaman. Tamamen kelmiydiniz hocam hiç ekim yaptırmadan önceki fotografınız yoktur heralde elinizde keşke ekleseniz.
çok sağol dostum evet memnunum burdan biçok arkadaşımı da yönlendirdim buraya zaten. 3000 3500 arası bi greft ekimi yapılmıştı o zamanda yine hem enseden hem sakaldan alınıp. hiç ekim yapılmamış fotoğraflarım var. ilk yapıldığı halide var paylaşayım arkadaşlar

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2019, 16:16:46 »
Yan temple bölgesinede girmişler her merkez yapmıyor bunu ön cizgi çok oturaklı olmuş ne ektilerse çıkmış ilk ekimde zaten önemli olan sizin memnun olmasınız gerisi boş teşekürler hocam emeğiniz ve paylaşımlarınız için inşallah 2 ci operasyonda memnun eder.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Ocak 2019, 21:57:45 »
ekim merkezi çok zor bir işe kalkışmış bu ekim tutarsa moralinizi bozmayayım ama ekim merkezine helal olsun diyeceğim gerçektende :) açıklık aşırı fazla norwood 7 doner bölge nerdeyse hiç yok tek şansınız sakal alımı ve öncesi ekiminizin tutmuş olması ,merakla takip edeceğim ekimlerden biri olacak umarım istediğiniz neticeyi elde edersiniz.

arifaltin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Şubat 2019, 10:29:12 »
Yan temple bölgesinede girmişler her merkez yapmıyor bunu ön cizgi çok oturaklı olmuş ne ektilerse çıkmış ilk ekimde zaten önemli olan sizin memnun olmasınız gerisi boş teşekürler hocam emeğiniz ve paylaşımlarınız için inşallah 2 ci operasyonda memnun eder.
aynen zaten çok memnundum yoksa ikinciye kesinlikle gelmezdim gerçekten ne ektilerse çıktı bakalım yine heyecanla bunuda bekliyorum

Facebook Twitter Instagram