Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu - Şakak ve Ön Çizgi - 2000 Greft - 190.gün  (Okunma sayısı 20702 defa)

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu - Şakak ve Ön Çizgi - 2000 Greft
« Yanıtla #16 : 02 Haziran 2016, 08:34:26 »
hocam ekim sonucu dikkatle takip ediyorum, lütfen dönemsel resimlerini esirgeme en az 1 sene :)

Benim de 2000 greftlik bir açıklığım var ön tarafta, ön taraf ekimlerini o yüzden merak ediyorum farklı hocaların.

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 02 Haziran 2016, 16:22:20 »
hocam ekim sonucu dikkatle takip ediyorum, lütfen dönemsel resimlerini esirgeme en az 1 sene :)

Benim de 2000 greftlik bir açıklığım var ön tarafta, ön taraf ekimlerini o yüzden merak ediyorum farklı hocaların.

kabuklar döküldükten sonra durumu paylaşacağım. Daha sonrasında ilk bir kaç ay çok gerekli görmesem de birer ay arayla durumu paylaşmaya gayret edeceğim.

Hayırlı olsun sık bir ekim olmuş gibi.Donör bölgenin fotosu yokmudur hocam ?

Teşekkür ederim, kuaföre düzelttireyim biraz, birkaç gün sonra ekleyeceğim.

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2016, 19:20:54 »
130. gün
aşağı yukarı belli olmaya başlıyor

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2016, 19:33:36 »
190 gün sonuçları

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Aralık 2016, 19:38:16 »
190 devam

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Aralık 2016, 19:41:14 »
190 gün devam

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Aralık 2016, 19:45:55 »
Evet arkadaşlar 6 ayı geçmiş durumda sonuçlar gördüğünüz gibi. Az biraz daha gelişme belki olur ama (bir mucize olmazsa) iş görür denilebilecek bir sonuç çıkma ihtimali artık yok gibi. Varsa tavsiyelerinizi almaktan memnun olurum. Bu ekimi nerede kime toparlattırabilirim?

Eray

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu - Şakak ve Ön Çizgi - 2000 Greft - 190.gün
« Yanıtla #23 : 02 Aralık 2016, 20:35:21 »
Mevcut saclarin cok kaliteli ve gur gorunuyor ama o saclarin ve kucuk acikligin hakkini verememis gibi gorunuyor ve surec sonunda tatmin etmeyebilir tabi surec bitmedi cikislar devam edicek bu haliyle bile 5 6 ay sonra nasil olur diye tahmin edebilen tecrubeli arkadaslar vardir ama benim tahminim bu yonde. Insallah umut ettigin sekilde iyi sonuclar alirsin. Hadi olmadi toparlamadi desek bile bu saci en iyi muttalip keser, koray erdogan,zekeriya kul gibi isini daha ozenle yapan doktorlar toparlayabilir bence( burdan ekimlerini gordugum kadariyla oyle dusunuyorum).  Simdi bu yorumum uzerine sasiracagin bi sey soyleyeyim bende ilhan serdarogluna ekim icin randevu aldim,kesin karar da verdim yani. Neden ilhan serdaroglu diye merak edersende, soyliyim; diger ekim merkezlerine gore biraz daha uygun fiyatli ve guzel isler cikarttigi ekimleride var yani benimki biraz mecburiyetten risk. Bakalim insallah hepimiz umdugumuz guzel sonuclari aliriz. Bende ekimden sora surecleri paylasicam.

enke

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 02 Aralık 2016, 21:11:38 »
alım ve kanal açma işlerini hilti ve karot ile yapıyor sanki ,çok pis bırakıyor kafayı sonrasında kan ve kabuk çok kötü görünüyor(fotoğrafı paylaşan arkadaşa has bir durum değil)

Ekim yaptıran arkadaş merak etme seninki zamanla toparlar burada çok gördüm öyle , geçmiş olsun

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 02 Aralık 2016, 21:15:51 »
Evet arkadaşlar 6 ayı geçmiş durumda sonuçlar gördüğünüz gibi. Az biraz daha gelişme belki olur ama (bir mucize olmazsa) iş görür denilebilecek bir sonuç çıkma ihtimali artık yok gibi. Varsa tavsiyelerinizi almaktan memnun olurum. Bu ekimi nerede kime toparlattırabilirim?

öncelikle geçmiş olsun. bu ekimi düzeltmek için HLC  , K.Erdoğan veya M. Kesere gitmenizi tavsiye ederim. benim bu üç isim arasından tercihim kesinlikle M. Keser olurdu. zira K. Erdoğan'ın ekibi  çok iyi iş çıkarıyor ama M. Keser'in söylediği graftin 2 katından fazla graft söylüyor. bu üç ekim merkezi de kaliteli , fiyatları malum

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 03 Aralık 2016, 20:31:13 »
Mevcut saclarin cok kaliteli ve gur gorunuyor ama o saclarin ve kucuk acikligin hakkini verememis gibi gorunuyor ve surec sonunda tatmin etmeyebilir tabi surec bitmedi cikislar devam edicek bu haliyle bile 5 6 ay sonra nasil olur diye tahmin edebilen tecrubeli arkadaslar vardir ama benim tahminim bu yonde. Insallah umut ettigin sekilde iyi sonuclar alirsin. Hadi olmadi toparlamadi desek bile bu saci en iyi muttalip keser, koray erdogan,zekeriya kul gibi isini daha ozenle yapan doktorlar toparlayabilir bence( burdan ekimlerini gordugum kadariyla oyle dusunuyorum).  Simdi bu yorumum uzerine sasiracagin bi sey soyleyeyim bende ilhan serdarogluna ekim icin randevu aldim,kesin karar da verdim yani. Neden ilhan serdaroglu diye merak edersende, soyliyim; diger ekim merkezlerine gore biraz daha uygun fiyatli ve guzel isler cikarttigi ekimleride var yani benimki biraz mecburiyetten risk. Bakalim insallah hepimiz umdugumuz guzel sonuclari aliriz. Bende ekimden sora surecleri paylasicam.

tşk ederim. bende saçların durumuna ekilecek alanın küçüklüğüne sonuç olarak operasyonun kolaylığına güvenerek riskin küçük olduğunu düşünmüştüm ama sonuç ortada, bu saatten sonra pek ciddi bir gelişme olmaz daha. hiç ekim yaptırmamış olsam şuan tercihim Zekeriya Kul olurdu sanırım. Ancak ikinci ekim için uygun gelmiyor diğerleri düşündüğüm isimler. Dilerim senin sonuçların arzu ettiğin gibi olur. Tekrar teşekkürler.

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 03 Aralık 2016, 20:35:09 »
alım ve kanal açma işlerini hilti ve karot ile yapıyor sanki ,çok pis bırakıyor kafayı sonrasında kan ve kabuk çok kötü görünüyor(fotoğrafı paylaşan arkadaşa has bir durum değil)

Ekim yaptıran arkadaş merak etme seninki zamanla toparlar burada çok gördüm öyle , geçmiş olsun

evet açık ara en kanlı ekimler İlhan hoca ekibine ait.

iyi niyetin için tşk ederim ama aşağı yukarı olduğu olacağı bu bundan sonra çok ciddi bir gelişme çok büyük sürpriz olur. Sağolasın

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 03 Aralık 2016, 20:39:35 »
Dostum geçmiş olsun. Gördüğüm kadarıyla saç tellerin kaliteli. Dr. Kul, Demirsoy, Doğanay,  bütçe yeterse Koray Erdoğan ve Muttalip Keser olabilir.
🏇🏇

James D.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 03 Aralık 2016, 20:46:07 »

öncelikle geçmiş olsun. bu ekimi düzeltmek için HLC  , K.Erdoğan veya M. Kesere gitmenizi tavsiye ederim. benim bu üç isim arasından tercihim kesinlikle M. Keser olurdu. zira K. Erdoğan'ın ekibi  çok iyi iş çıkarıyor ama M. Keser'in söylediği graftin 2 katından fazla graft söylüyor. bu üç ekim merkezi de kaliteli , fiyatları malum

Teşekkür ederim. benim de aklımdaki üç yer bunlar. takip etmeyeli belki yeni isimler yeni merkezler kalitesiyle parlamıştır dedim ama anlaşılan öyle bir vizyona sahip biri ya da birileri daha çıkmadı. şu iyi diye saydığımız merkezlerin kalitesi yakalanmayacak bir kalite değil ama işte vizyonsuzluk, sürümden kazanma mantığı diğerlerinde kaliteyi düşürüyor.

ben de tamamen aynı düşünüyorum. K.Erdoğan ın verdiği graft değerleri doğruysa da sıkıntı değilse de. O kadar kaynak harcamak doğru gibi de gelmiyor. Daha da çok sanki söylediği rakamları ekmiyormuş gibi bir hava var. Gönlümden geçen M.Keser bakalım biraz daha makul bir fiyat politikası olsaydı çok iyi olacaktı.

Facebook Twitter Instagram