Gönderen Konu: saç ektiren ünlüler  (Okunma sayısı 38723 defa)

My Precious

• Hero Member
Ynt: saç ektiren ünlüler
« Yanıtla #60 : 28 Ocak 2019, 07:01:35 »
Beckham Ekim mi yaptırdı diye az önce paylaştığınız kısa saçlı Işık’ta çekilmiş  halini nette görmüştüm. Ve saçın kısa hali gayet seyrek durabilir. Beckham’ ın Ekim yaptırdığını düşünmüyorum. Thinkingme’ye katılıyorum.
Nw5te vertexte dökülmeler var ne ışığı kafa boşalmaya başlamış 3-4 sene öncesine ait vertexinin boş gözüktüğü tonca foto var

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #61 : 28 Ocak 2019, 07:07:42 »
Olay hakkında zerre bilgim yok. Ama sarper biz bu foruma 5 sene sonrada geleceğiz senin saçların yine aynı olacak ve sen argüman olarak ama saçlarım doğarken nw0 dı diye ağlayacaksın...
Aynı olur 19da nw2.5   25te nw4  ama ben izin vermem ona.... biz anadolulular genelde saçını diffuse thinning ils kaybederiz açılmayı yaşamayız.Benim durumum farklı saçlarım açılıyoe önlerden ve yaşım daha çok genç 5 sene sonra önler iyice dökülür

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 28 Ocak 2019, 07:14:46 »
Sarper gayet normal ve gayet gizlenir,

https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2017/05/man-bun-hide-baldness-3-59199d955ae8a__700.jpg
gibi.

Tekrar söylüyorum gözlem ve yorum gücün çok düşük sarper, saç olayını çok düşünmemen gerektiğini düşünüyorum, hadi burdaki insanları yanlış yönlendiremezsin ama kendini boşuna depresyona sokuyorsun. Sende de dökülme falan yok.
Gizlenirmiş ama bu adamın mw4ünde sıkıntı yok balede nw6dan 4 e kadar olan bölüm dökülmüş ve 3  sene önce yani hesabına göre 2020 de bale in saçı yine böyle olacak saçı tepeden boşalan birisi max 2 senede kel kalır bale niye kel kalmıyor ? Cevap belli ama inatlaşıyorsun hala nw4 alanındaki dökülmeyi nasıl gizlesin adam........
Foruma atıcam düz saçlı halimi  gayet iyi biliyorum saçlarının açıldığını minyatürize olmuş bolca saç var.
Beckhamın 80 tane vertexinin boş olduğu fotoda atsam sıkıntı yok güneş ışığı dersin.
Balein 3 sene önce  zar zor sakladığı vertexini atsam comb over yapıyor dersin  daha ne diyeyim ?
Ve  beckham
https://www.google.com/amp/s/www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/7190260/david-beckham-topless-miami/amp/ al link atıyoruz yabancı gazeteler bile diyor
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2019, 08:09:18 Gönderen: KelJustin »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 28 Ocak 2019, 19:23:01 »
Justin istediğiini düşün, gazeteler internet gibi bilgilerin çoğu çöp yalan, ülkemizdeki gazetelerden yola çıkabilirsin. attığın haberdede adam ya ışık oyunu ya saç ekimi diyor, ki bu ekilmi hali diyor, yani şu kafanın açık attığın foto ekilmiş hali diyor adam. Balede ekim falan yok toplayıp gizliyor saçları, açıklığı yok seyrekliği var, Aşağı yukarı aynı saç tipimiz var bale ile ve saçlarımı aşağıdan toplarsam o ayrıldığı yer çok kötü gözüküyor, o yüzden toplarsam yukarıda topluyorum.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 28 Ocak 2019, 19:59:11 »
Justin istediğiini düşün, gazeteler internet gibi bilgilerin çoğu çöp yalan, ülkemizdeki gazetelerden yola çıkabilirsin. attığın haberdede adam ya ışık oyunu ya saç ekimi diyor, ki bu ekilmi hali diyor, yani şu kafanın açık attığın foto ekilmiş hali diyor adam. Balede ekim falan yok toplayıp gizliyor saçları, açıklığı yok seyrekliği var, Aşağı yukarı aynı saç tipimiz var bale ile ve saçlarımı aşağıdan toplarsam o ayrıldığı yer çok kötü gözüküyor, o yüzden toplarsam yukarıda topluyorum.
Tamam sıkıntı yok ekim olmayadabilir sonuçta milyonluk oyuncu topiğin kalitelisini de kullanabilir.Önleri açık gerçi ama benim anlamadığım 3 senedir saçı nasıl koruduğu yani 3 sene önceye baksak 4 seneye kel kalır derdim durdurabilmiş finasteride yasak futbol caimasında üstelik.
Neyse boşverelim şu protez saç mı sence elif dizisinde oynuyor arkadaş

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 28 Ocak 2019, 20:54:05 »
ilk izlenimim protez fakat yetersiz fotoğraf, toppik bile yok balede bundan eminim, sen saç dökülmesini çok yanlış anlıyosun, seyreklik uzun zaman aynı kalabilir illa hafif seyrelen saç 10sende dökülcek diye birşey yok, mesela beckhamın kendimi bildim bileli ince saçları şakakları hep açıktı.

Etrafındaki hiç mi gözlemlemiyosun 50-60 nw3ünü nw4ünü krouyan adamlar, bunlar bu seviyelere 20li yaşlarda ulaşıyor bir daha da çok dökülmüyor zaten

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 28 Ocak 2019, 21:02:08 »
ilk izlenimim protez fakat yetersiz fotoğraf, toppik bile yok balede bundan eminim, sen saç dökülmesini çok yanlış anlıyosun, seyreklik uzun zaman aynı kalabilir illa hafif seyrelen saç 10sende dökülcek diye birşey yok, mesela beckhamın kendimi bildim bileli ince saçları şakakları hep açıktı.

Etrafındaki hiç mi gözlemlemiyosun 50-60 nw3ünü nw4ünü krouyan adamlar, bunlar bu seviyelere 20li yaşlarda ulaşıyor bir daha da çok dökülmüyor zaten
şakak açılması bazen durabiliyor herkes elbette nw7 olacak diye bir şey yok bazıları dökülür dökülür durur ama bale daha çok genç  3 senede illaki daha çok açılması gerekliydi zaten şakakları açılmış benimki gibi nw2.25 civarı  fakat crown thinning genelde nw7ye götürüyor insanları doğrudur saç dökülmesi çok farklı bir olayı bellirli bir formülü yok her an her yaşta başlayabilir durabilir ya da 3 ayda kel bırakabilir.
Mesela mustafa kemal atatürk 40lı yaşların başında nw1 gür saçlıymış cumhuriyet kurulduktan sonra deli gibi dökülmüş ki bu çok ender bir durum 40 yaşında nw1ler genelde dökülmez ama dökülmüş garantisi yok ama o dediğin biraz ekstrem geldi crown thinningler genelde pek dayanamıyor çünkü

saç adam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 29 Ocak 2019, 09:21:26 »
Şahan gökbakar kardeşi togan birsuru var aslında

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 05 Şubat 2019, 01:35:15 »
araştırmacı bilgilerinize hayran kaldım arkadaşlar
Global Moderator

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 05 Şubat 2019, 11:07:30 »
Yılmaz ERDOĞAN

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 06 Şubat 2019, 21:01:28 »
yılmaz erdoğanında saç ekimi çok iyi olmadı saçları tel tel seçiliyor ama arada topik kullanıyor galiba.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 06 Şubat 2019, 21:25:07 »
Doğuş

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 07 Şubat 2019, 13:46:58 »
Doğuş

Doğuşun saksı ile verdiği pozu gördükten sonra bana göre çok ünlü değil Palyoço konumunda biri

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 07 Şubat 2019, 16:45:20 »
Doğuşun saksı ile verdiği pozu gördükten sonra bana göre çok ünlü değil Palyoço konumunda biri
:D

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 10 Şubat 2019, 01:45:15 »
Ertem şener de ektirmis güzel olmus

Facebook Twitter Instagram