Gönderen Konu: Acil arkadaşlar çok kafaya taktım.  (Okunma sayısı 1224 defa)

Saat12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Acil arkadaşlar çok kafaya taktım.
« : 21 Ocak 2019, 12:53:36 »
Merhaba arkadaşlar. Ocak 7 de saç ekimi yaptırdım. Ocak 15 gibi kabuklar döküldü. Ekimin 9. Gününden itibaren gevseek bere takıyorum bir de arada oynuyorum saçlarla aşağı yukarı 14 gün bugün sorun olur mu? Elime greft gelmiyor ama kırık saç geliyor üstten hafif avucla sürtünce

Insyder

• Full Member
Ynt: Acil arkadaşlar çok kafaya taktım.
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2019, 13:04:00 »
Merhaba arkadaşlar. Ocak 7 de saç ekimi yaptırdım. Ocak 15 gibi kabuklar döküldü. Ekimin 9. Gününden itibaren gevseek bere takıyorum bir de arada oynuyorum saçlarla aşağı yukarı 14 gün bugün sorun olur mu? Elime greft gelmiyor ama kırık saç geliyor üstten hafif avucla sürtünce

Dostum bere ekim merkezi önerir mi bilmem ama, ben kendi bilgime dayanarak söylersem takma derim. Saç ekim alanındaki köklerin oksijenini azaltırsın. Bi de saçlarla oynamamanı tavsiye ederim, ekimin yeni gerçekleşmiş, saç teliyle oynadığında kökün yerinden oynama gibi bi durumu olabilir. Olabilir demek bile yeterli, riske atma hiçbir şeyi ilerde başın ağrır yoksa.
LifeHair Ankara - Şahin Çelik | 4350 Greft | 07.11.2019 | Yaş:27:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11661.0

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2019, 13:07:26 »
Bere çıkar tak yapınca ekim kabuklarına takıla bilir çok riskli şapka kullanmanız gerekliydi. Eğer takılma kabuk kaldırma olmadıysa çıkarıp takarken sorun yoktur.

Saat12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2019, 13:12:41 »
Yok hocam hiç takılmadı kkabuksuz taktım. Bir de diğer saçlarım gibi oldu ekim alanı ondan bazen elimle oynuyorum sadece bazen kırılarak dökülüyor l tipi ya da baston tipi dökülme olmuyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2019, 13:35:35 »
bere kafana takılıp kabuk kaldırmadıysa sorun yok dökülmelere takılma saç ekımı sonrası olağan süreç hayırlı olsun ekimini paylaşa bılırsın senın için daha ıyı olucaktır kontrollu destek aldıgın bir süreç açısından.
Global Moderator

Saat12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2019, 13:55:19 »
Hintell ynıt için teşekkür ederim. Bilgine güvenerek bişey sorcam saçlara dokunmak 10. Günden sonra sorun olurmu? 5. Günden sonra kök kaynıyor diye biliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2019, 14:06:11 »
Hintell ynıt için teşekkür ederim. Bilgine güvenerek bişey sorcam saçlara dokunmak 10. Günden sonra sorun olurmu? 5. Günden sonra kök kaynıyor diye biliyorum

Dokunup kurcalamasan çok fazla daha iyi.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram