Gönderen Konu: Estemylife 4100 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 9437 defa)

Ozim

• Jr. Member
  • **
Ynt: Estemylife 4100 greft saç ekimi
« Yanıtla #30 : 22 Şubat 2019, 00:16:19 »
37. gün şok dökülme durdu gibi birşey çok az geliyor artık elime 😊 bu arada hisar hastenesinde son zamanlar ekim yaptıran arkadaşlar sonuçlarını beğenmiyor gibi bu işin sonunda ölüm yok pek fazla takmamak gerek olduğu kadar olur olmassa başka bir saç ekim merkezinden başka bir ekim yapılır 😊 En azından bir seneyi görmek lazım.

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2019, 00:12:46 »
Saç ekim yapıldığından beri prp yaptırmadım daha (42. gün) iyimi yapıyorum yoksa kötü mü bilemedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2019, 02:48:17 »
Süreç zor bir süreç sonuçlanana kadar herkesde endişeler olucaktır normal durumlar dostum Herkesin ayrı bir saç ekimi vardır.

Seninde şok başlamış hayırlısı olsun.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 27 Şubat 2019, 05:37:38 »
37. gün şok dökülme durdu gibi birşey çok az geliyor artık elime 😊 bu arada hisar hastenesinde son zamanlar ekim yaptıran arkadaşlar sonuçlarını beğenmiyor gibi bu işin sonunda ölüm yok pek fazla takmamak gerek olduğu kadar olur olmassa başka bir saç ekim merkezinden başka bir ekim yapılır 😊 En azından bir seneyi görmek lazım.

Tabiki bu işin sonunda ölüm yok da ense bölgesindeki greftler sınırlı olduğu için insanlar da ister istemez endişe ediyorlar. Burada kötü olan ekiminde kimse parasına yandığını görmedim hep boşa heba olan greflerine üzülüyorlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 27 Şubat 2019, 23:38:55 »
Tabiki bu işin sonunda ölüm yok da ense bölgesindeki greftler sınırlı olduğu için insanlar da ister istemez endişe ediyorlar. Burada kötü olan ekiminde kimse parasına yandığını görmedim hep boşa heba olan greflerine üzülüyorlar.
Tabi ki bu konuda çok haklısın boşa giden grefler muhim inşallah herkesin istediği gibi saçları olur önemli olan morallerin çok yüksek tutmak 😊

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : 28 Şubat 2019, 00:47:56 »
Tabi ki bu konuda çok haklısın boşa giden grefler muhim inşallah herkesin istediği gibi saçları olur önemli olan morallerin çok yüksek tutmak 😊

Stressiz bir süreç bence de ekimin sonucuna etki eden önemli unsurlardan.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 28 Şubat 2019, 12:37:13 »
stres sıkıntı yok herşey güzel olucak :)
Global Moderator

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 11 Nisan 2019, 00:18:10 »
Beyler fotoğraflar 80. Gün şok dökülmem biteli 1 ay oldu. Süreç nasıl sizce ?
-Bir de arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim;
Hastaneden kullanmam için Avesin şampuan ve serumunu verdiler ve düzenli kullanmamı söylediler ama izmirde bulamıyorum internetten sipariş işi felan zor oluyor.
Başka bir şey kullansam olur mu yada sizin tavsiye edebilceğiniz ürünler var mı yorumlarınızı merak ediyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 11 Nisan 2019, 00:48:32 »
kendi ekim öncesi saçların hiç zarar görmemiş ekim öncesi haline gelmiş toparlamış yavaş yavaş süreç erken henüz 80 gün şok dökülmede sanırım sende geç bitti hafif kıpırdanlamar başlamış duruyor köklerde kısaca sürecin olağan seyrinde devam etmekte kardeşim bundan sonrası umarım hayırlısı olur

finasterid kullanıyormusun ;?
Global Moderator

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 11 Nisan 2019, 00:53:06 »
Avesin serum, şampuan ve trıchoplus kullanıyorum ama bunlarda izmirde bulunmuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 11 Nisan 2019, 01:03:15 »
Avesin serum, şampuan ve trıchoplus kullanıyorum ama bunlarda izmirde bulunmuyor

fınasterıd araştırıp süreç sonuna kadar kullanmanı tavsıye ederım aklına yatarsa var olan saçlarının guclenmesı gerek ayrıca ekılenlerın de ıyı beslenmesı
Global Moderator

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 11 Nisan 2019, 07:37:47 »
Teşekkür ederim hintel 😊

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 11 Nisan 2019, 12:17:05 »
Xpecia ve hair forte sprey kullanabilirsin dostum onların yerine.Şampuan da doğal bi istediğin şampuan kullabilirsin avesin şampuanda çok kimyasal var zaten.

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 12 Nisan 2019, 08:03:45 »
Xpecia ve hair forte sprey kullanabilirsin dostum onların yerine.Şampuan da doğal bi istediğin şampuan kullabilirsin avesin şampuanda çok kimyasal var zaten.
.
 Var mı önere bileceğiniz bir şampuan ??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 12 Nisan 2019, 11:06:36 »
revita güzel şampuandır
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram