Gönderen Konu: kıymetli önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2939 defa)

Soliii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kıymetli önerilerinizi bekliyorum
« : 29 Mayıs 2016, 21:39:20 »
arkadaşlar yaşım 29 birkaç yıldır saç sorunu yaşıyorum ve şu anda karar verip bu yaz kesin olarak saç ektirmeyi düşünüyorum sizlerin klinik  doktor gibi önerilerilerini merakla bekliyorum su anda sacımın durumu bu.

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: kıymetli önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2016, 23:31:22 »
öncelıkle ste kurallarında dr onerısı verılmesı dogru degıl  sıtede bır cok sonucvar ınceleyıp fıkır sahıbı olabılırsın  doktor onerısı bulunan kısılerede ıtıbar etme

Soliii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2016, 11:32:14 »
Dogru aslinda haklisin ama gercekten zorlu bir surec. En zoru karat verme asamasi galiba peki sence ekim olumlu sonuc verirmi  genel bir fikir almak istiyorum.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2016, 13:01:35 »
Dostum var olan saclarin var bir cok merkez ekim yaparken var olan saca zarar veriyor o yuzden sana onerim sabirli olur dogru karar vermen yonunde olucaktir  .. ve maddiata gore merkez secme acelen yoksa biriktir sabret en iyi yere yaptir hayatin boyunca kafanda tasiycaksin sakasi ve donusu olmayan bisey sac ekimi  acikligina gore yuksek bir greft sayisi gerekiyor  sıklastirma olucagi icin var olannsaclarinin arasina girmek normal kel bir kafaya ekim yapmaya benzemez  senin yerinde olsam Mikro motor ile alimdan kesinlikle uzak dururrum Her nekadar fark yok deyip bu yontemi oven varsada cok fark var inan .. manuel ile alim yapan merkezleri tercih etmeni onerirrim
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 13:07:47 Gönderen: Onurd »

Soliii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2016, 15:52:39 »
Eyvallah cok yardimci oldun peki sence ilac v.s kullanmalimiyim saclari guclendirmek icin ya da prt diye bir tedaviden soz ediliyor  sence faydasi olur mu?

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2016, 18:36:37 »
Eyvallah cok yardimci oldun peki sence ilac v.s kullanmalimiyim saclari guclendirmek icin ya da prt diye bir tedaviden soz ediliyor  sence faydasi olur mu?
prp nin bi faydasi olmas sadece ticari bir islem   sahsen  kafaya yapilan iynelerin koklere zarar verdigini bile dusunuyorum ilaca gelince  kullanman gerekiyo evet finasterid ama bunun kararini sen vermelisin kullanirsan var olan saclarin kalinlasir ekimin sonucu guzel olur  kullanmassanda ektirirsin var olan saclarini bi sure sonra kaybedersin karar senin  zaten iyi bir merkeze gidersen bunu sana onericeklerdir.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 18:41:38 Gönderen: Onurd »

Soliii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2016, 18:41:29 »
Bu finasteridi ekimden once kullanmaliyiz degil mi ya da ektirmesekte  kullanmaliyiz

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2016, 18:42:46 »
Bu finasteridi ekimden once kullanmaliyiz degil mi ya da ektirmesekte  kullanmaliyiz
ekimden once 6 yada 8 ay kullanip oyle ekime alirlar ama ticari kaygisi olan bir merkez ekelim kullan der .. var olan saclarinin guclenmesini beklemez umursamaz yani  suan atiyorum koray hocaya mail atsan sacini inceler ve sana derki 6 ay finasterid kullan sonra gel bakalim der. Cunki adamin ticari bir kaygisi yok  sonucu kesinlikle riske atmaz   bunlari tavsiye olarak algilama isin dogrusu bu sekilde ilac kullanirsin kullanmassin kendi bilecegin is
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 18:45:39 Gönderen: Onurd »

Facebook Twitter Instagram