Gönderen Konu: Emphair (Acıbadem) 4100 greft  (Okunma sayısı 8651 defa)

Matrax1500

• Yeni üye
  • *
Ynt: Emphair (Acıbadem) 4100 greft
« Yanıtla #31 : 03 Şubat 2021, 21:11:14 »
Sevgili hintell ve arkadaşlar. Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Emphair bendeki güveni bitirdi. Zaten ekmeden önce burayla ilgili benim gibi hüsrana uğrayan çok insan okudum. Ama Adem demiral hocaya güvendim. İki kere iki dörtmüş. Revize edelim bile deseler artık güvenim kalmadı. Sonuçta ikinci Ekim olacağı için donör bölgemi heba etmek istemiyorum. Önümüzdeki yıl tepe bölgeme ekmeyi düşünüyorum. Forumda tepe bölgesi sonuçları varsa nereden bulabilirim. Bir link var mı veya.

Matrax1500

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 03 Şubat 2021, 21:20:13 »
Haddim olmayarak bir öneride bulunmak isterim. Ben ve benim gibi olanlar için “en başarısız saç ekimleri” diye bir başlık açıp bizi ibret olarak orada gösterir misiniz. Benim 7 bin liram gitti başkalarının gitmesin yazık. Yabancılar taa okyanus ötelerinden gelip Türkiye’de saç ekiyor. Memleketin itibarını da bitirdiler. Benim süreci yaklaşık 5 bin kişi okumuş. Böyle böyle kaybedecekler.

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
« Yanıtla #33 : 14 Ocak 2022, 21:02:54 »
emphair pişmanlıktır
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

Facebook Twitter Instagram