Gönderen Konu: ASMED 3200 graft  (Okunma sayısı 34444 defa)

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASMED 3200 graft
« Yanıtla #196 : 04 Aralık 2019, 14:41:47 »
Çok amatörce yapılmış malesef. Hem seyreklik var hem yönlerde sıkıntı var
Bi daha söyle ahahaha

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #197 : 04 Aralık 2019, 14:53:20 »
Bi daha söyle ahahaha

bu kel nick'li arkadaşın bazen çok gereksiz yorumları oluyor görüyorum hoşuna gidiyor sanırım :) üzülmez umarım sonuç bu kadar güzel olduğu için

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #198 : 04 Aralık 2019, 15:58:38 »
Tamam daha gelismez artik en cok koyanda burdan arkadas gitti 1500$ a ektirdi kafa dan sac fiskiriyor , kendisiyle gorusmeye utanir oldum , 10 bin dolar biriktirmek kolay degildi benim icin dilerdimki sonuc boyle olmasaydi

Konu sahibi arkadas dahil burada hepimize dersler var :) Demekki neymis, bekleyecekmisiz.

New York'lu dostum gozun aydin diyelim. Neyseki sen dahil hepimiz cogumuz yanildik. Enjoy it ;)

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #199 : 04 Aralık 2019, 16:09:42 »
Hayırlı olsun güle güle tara kısa kestirirsen bir foto daha atar mısın

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #200 : 04 Aralık 2019, 16:21:38 »
Konu sahibi arkadas dahil burada hepimize dersler var :) Demekki neymis, bekleyecekmisiz.

New York'lu dostum gozun aydin diyelim. Neyseki sen dahil hepimiz cogumuz yanildik. Enjoy it ;)

Katılıyorum Kesinlikle amatörce demiş arkadaş böyle bir ekime  şaka gibi pek iyi niyetli bulmadım o yorumu zaten. Planlama ekim kalitesi ve sonuç harika güle güle tara.

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #201 : 04 Aralık 2019, 20:16:57 »
Haklisiniz uzadikca guzellesti dahada uzaticam bakalim , acikcasi Koray Hocayi gorene kadar kisa kestirmeyi dusunmuyorum cunku yeniden acikligi gormek moral bozabilir boyle gayet mutluyum , iyi niyetleriniz icin tesekkurler .

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 05 Aralık 2019, 00:29:49 »
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun tekrardan. Ben de asmed düşünen biri olarak sonradan sevindirici olması beni de rahatlattı:) bence doğal duruyor
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 08 Aralık 2019, 17:12:46 »
Ben de asmede ekim yaptıran biri olarak başta çok memnun olmanı isterim.Şu da var önceki haline göre çok çok iyi sonucun.Hayırlı olsun.
Fakat benim sorunum da seninkine çok benzer.Yer yer homojen olmayan yerler var ve tarama yönüyle kapatıyorum.Senin de saçlarının bayağı uzun oluşu ekimini çoğu kişinin gözünde olmuş gibi gösteriyor.Bu yanlış.Ben saçlarımı uzatınca benim de kusursuz olmuş gibi duruyor.Fakat kendimizi kandırmayalım.
Asmed eski performanslarından aşağılarda şuanda.Ve senin benim gibi bu tipte başarısızlıklar son günlerde bayağı yaşanmaya başladı.Şahsen ekimimden memnunum orası ayrı.Yalnız bu fiyatlar düşünüldüğünde ve bu sonuç düşünüldüğünde Asmedde de yanlış giden bir şeyler var.Burası bariz.

Beni ekimden sonra hiç kimse aramadı sormadı.Durumun nasıl diyen olmadı.Unutmuşlardır sorun değil.Fakat bazı noktalarda ekimimden memnul olmayışım üzdü beni.Çünkü ekim sürecimi öncesini sonrasını çok özenli geçirdim.Burada asmed kendini sorgulamalı.
Senin sonucundaki yorumuma gelince,kesinlikle iyi ki ekim yaptırmışsın ama bence Asmede yakışan bir sonuç olmamış.İyi günler...

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 08 Aralık 2019, 20:02:59 »
 3200 grefte 50-60 bin tl vermiş bir kişinin kafası böyle altın kaplama falan olması lazım. Neticede bazı insanların hayatında göremediği paralar bunlar.  Sağa taradım uzun tuttum açık kapanıyor falan lafları olmaması lazım. her ekimcinin sıkıntılı ekimleri olur tamam büyük konuşmuyorum ama asmed benim aracım mercedes diyorsa -ki öyle ateş pahası- bana opel düzeyinde olmuş bu sefer arabamız dememeli diye düşünüyorum. Yani hatasız olmalı ve hatası neyse düzeltmeli. Sanıyorum bu ekimin süreci devam ediyor ancak koray hocaya ulaşamamış olunması ayrı bir sıkıntı ve stres kaynağı sanırım. İnşallah hiç bir ekim patlamaz ve ekilenlerin tümü çıkar dileğimle...

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #205 : 08 Aralık 2019, 20:23:27 »
3200 grefte 50-60 bin tl vermiş bir kişinin kafası böyle altın kaplama falan olması lazım. Neticede bazı insanların hayatında göremediği paralar bunlar.  Sağa taradım uzun tuttum açık kapanıyor falan lafları olmaması lazım. her ekimcinin sıkıntılı ekimleri olur tamam büyük konuşmuyorum ama asmed benim aracım mercedes diyorsa -ki öyle ateş pahası- bana opel düzeyinde olmuş bu sefer arabamız dememeli diye düşünüyorum. Yani hatasız olmalı ve hatası neyse düzeltmeli. Sanıyorum bu ekimin süreci devam ediyor ancak koray hocaya ulaşamamış olunması ayrı bir sıkıntı ve stres kaynağı sanırım. İnşallah hiç bir ekim patlamaz ve ekilenlerin tümü çıkar dileğimle...

Belli bilinc duzeyine erismemis hastalara ekim yapilmamasi lazim. 50 bin degil 500 bin lira da versen kimse sana sac garantisi vermez. Cerrahi bir operasyon bu ve her operasyon gibi riskleri var, garantisi de yok. Asmed'in ve isini duzgun yapan her kurumun verdigi tek garanti 'isine sahip cikmak' ve onu da yapiyorlar zaten.

Ben Asmed'de yaptirdim diye bunlari soylemiyorum. Asmed'e giderken %100 sacim cikacak diye degil, eger cikacaksa en buyuk ihtimalle bu insanlar cikaracak diye gittim.

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 09 Aralık 2019, 00:35:41 »
Belli bilinc duzeyine erismemis hastalara ekim yapilmamasi lazim. 50 bin degil 500 bin lira da versen kimse sana sac garantisi vermez. Cerrahi bir operasyon bu ve her operasyon gibi riskleri var, garantisi de yok. Asmed'in ve isini duzgun yapan her kurumun verdigi tek garanti 'isine sahip cikmak' ve onu da yapiyorlar zaten.

Ben Asmed'de yaptirdim diye bunlari soylemiyorum. Asmed'e giderken %100 sacim cikacak diye degil, eger cikacaksa en buyuk ihtimalle bu insanlar cikaracak diye gittim.

Kendi kendini yalanlayan çelişen açıklamalar. İşine sahip çıkıyorlar demek garanti veriyor demek zaten. Benimle aynı şeyleri söyleyip tersine açıklama yapmışsın gibi olmuş. Belirli bir miktarın üzerinde para veriyorsun ama ben garantisi dedim sen işine sahip çıkma de yapmıyorsa sorun var dedim. Sen de sahip çıkıyorlar diyorsun. Sorun yok o zaman. Ama yukarıdaki arkadaş koray hoca ile görüşemiyorum falan diyor nasıl sahip çıkma tam anlamadım ama ne diyelim. Hayırlısı

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #207 : 09 Aralık 2019, 00:49:28 »
Kendi kendini yalanlayan çelişen açıklamalar. İşine sahip çıkıyorlar demek garanti veriyor demek zaten. Benimle aynı şeyleri söyleyip tersine açıklama yapmışsın gibi olmuş. Belirli bir miktarın üzerinde para veriyorsun ama ben garantisi dedim sen işine sahip çıkma de yapmıyorsa sorun var dedim. Sen de sahip çıkıyorlar diyorsun. Sorun yok o zaman. Ama yukarıdaki arkadaş koray hoca ile görüşemiyorum falan diyor nasıl sahip çıkma tam anlamadım ama ne diyelim. Hayırlısı

Arayıp randevu talep ederse her hastası görüşür merkezle.  her merkez için geçerlidir bir sorunun olursa arar iletişime geçer talep de bulunursun

Ben bu durumu anlamıyorum sadece asmed için geçerli değil bunu çoğu kişi söylüyor diğer merkezlere ektirenlerde “aramadılar” Adam seni neden arasın? Sorunun varsa ararsın iletişme geçersin randevu talep edersin.

Bu arada sonucuda gayet güzel

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 09 Aralık 2019, 01:20:08 »
Arayıp randevu talep ederse her hastası görüşür merkezle.  her merkez için geçerlidir bir sorunun olursa arar iletişime geçer talep de bulunursun

Ben bu durumu anlamıyorum sadece asmed için geçerli değil bunu çoğu kişi söylüyor diğer merkezlere ektirenlerde “aramadılar” Adam seni neden arasın? Sorunun varsa ararsın iletişme geçersin randevu talep edersin.

Bu arada sonucuda gayet güzel

Arkadaş görüşemiyorum dediği için yorumumu yaptım. Devamını bilemiyorum. Aranmak istiyorsa haklısın neden arasınlar onun araması lazım. Sonuç için aynı fikirde değilim ama süreç devam ediyor bakalım boşluktan saç çıkacak mı

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #209 : 09 Aralık 2019, 16:02:17 »
Ben de asmede ekim yaptıran biri olarak başta çok memnun olmanı isterim.Şu da var önceki haline göre çok çok iyi sonucun.Hayırlı olsun.
Fakat benim sorunum da seninkine çok benzer.Yer yer homojen olmayan yerler var ve tarama yönüyle kapatıyorum.Senin de saçlarının bayağı uzun oluşu ekimini çoğu kişinin gözünde olmuş gibi gösteriyor.Bu yanlış.Ben saçlarımı uzatınca benim de kusursuz olmuş gibi duruyor.Fakat kendimizi kandırmayalım.
Asmed eski performanslarından aşağılarda şuanda.Ve senin benim gibi bu tipte başarısızlıklar son günlerde bayağı yaşanmaya başladı.Şahsen ekimimden memnunum orası ayrı.Yalnız bu fiyatlar düşünüldüğünde ve bu sonuç düşünüldüğünde Asmedde de yanlış giden bir şeyler var.Burası bariz.

Beni ekimden sonra hiç kimse aramadı sormadı.Durumun nasıl diyen olmadı.Unutmuşlardır sorun değil.Fakat bazı noktalarda ekimimden memnul olmayışım üzdü beni.Çünkü ekim sürecimi öncesini sonrasını çok özenli geçirdim.Burada asmed kendini sorgulamalı.
Senin sonucundaki yorumuma gelince,kesinlikle iyi ki ekim yaptırmışsın ama bence Asmede yakışan bir sonuç olmamış.İyi günler...

Verme kardeş 50-60 bin tl gitme o zaman bi ton yer var senin gibi bipolar bir insan asmede gittiyse demek ki hakkını veriyolar anadan doğma saç falan mı bekliyorsun ? Asmedin başarısı düştü falan yaziyosun olabilir robotlar yapmiyor ekimi , fiyat oranina geliceksende o kadar fiyat opsiyonu var piyasada sen gidip yine asmede ektirmissin.. bisey diyim mi size dolandiricilar müstehak asmed yakinda sizin gibiler yuzunuzden türk hasta kabul etmeyecek

Facebook Twitter Instagram