Gönderen Konu: ASMED 3200 graft  (Okunma sayısı 34477 defa)

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASMED 3200 graft
« Yanıtla #121 : 24 Ağustos 2019, 22:03:27 »
hocam,ne düşünüyorsunuz ekiminiz için ?
Beklentinin altinda ne yazikki , ama moralim bozuk degil bekleyelim

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #122 : 24 Ağustos 2019, 22:18:44 »
Açıkcası 70 micronlu saçın bu hal olmaması gerekiyordu! Bence 8 aydan sonra mucize beklemeyin kardeşim

freier

• Full Member
« Yanıtla #123 : 24 Ağustos 2019, 22:21:13 »
Merhabalar, sanki Ekim yapılan bölge değil de kendi saçınız ile Ekim yapılan bölge arasında bir kayıp yaşamışsınız. Çok ilginç bir durum. İlk fotoğraflarınıza bakınca inanılmaz güzel bir ekim olarak görünüyor. Önler, yanlar gayet güzel çıkmış ama başınıza nasıl böyle bir durum gelmiş, şaşılacak bir şey doğrusu.

En kötü bir ihtimal zaman geçtikten sonra oraya yapılacak bir küçük operasyonla her şey çok güzel olabilir.

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #124 : 24 Ağustos 2019, 22:25:55 »
Merhabalar, sanki Ekim yapılan bölge değil de kendi saçınız ile Ekim yapılan bölge arasında bir kayıp yaşamışsınız. Çok ilginç bir durum. İlk fotoğraflarınıza bakınca inanılmaz güzel bir ekim olarak görünüyor. Önler, yanlar gayet güzel çıkmış ama başınıza nasıl böyle bir durum gelmiş, şaşılacak bir şey doğrusu.

En kötü bir ihtimal zaman geçtikten sonra oraya yapılacak bir küçük operasyonla her şey çok güzel olabilir.

Flashli cektigim icin o resimler oyle gozukuyor benim sakaklarda zaten sac yoktu nasil kaybolsun

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #125 : 24 Ağustos 2019, 22:29:05 »
Neyse gelisme olursa ilerliyen zamanda aticam yeni resimler
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2019, 17:38:01 Gönderen: NewYorkluKel »

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 24 Ağustos 2019, 23:46:37 »
Son zamanlarda benim gözlemlediğim asmed ekimleri patlıyor bir şeyler yolunda değil gibi yılın hemen her günü dolu olması ,sürekli yüksek greft saç ekimi yapılması ve bazı hastaları geri çevirmemek adına  iki güne yayılması gereken ekim tek güne sığdırılması gibi etmenler zamanla mental yorgunluk getirmiş gibi sanki.

adeniz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #127 : 25 Ağustos 2019, 00:11:08 »
Yakın zamanda ben de ASMED'te ekim yaptırmış biri olarak (https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9266.0), bu ekimin son hali benim de biraz canımı sıkmadı değil. Forumda paylaştığım gibi, benim saçımın durumu, kalınlığı ve ekilen greft sayısı sizinki ile ciddi anlamda benziyor. İlk 15 günlük sürecimiz de hemen hemen benzer. Ama 6. aydan sonraki süreç biraz hayal kırıklığı gibi gözüküyor. (Umarım canınızı sıkmıyordur böyle söyleyemem).

ASMED'in son zamanlarda sıkıntılı ekim yapıyor olduğuna dair yorumlar da canımı ayrıca sıktı. Dilerim ki saçınız kalan süre içinde iyice toplar. Aksi halde, ASMED konusunda yapılan yorumları forumca tekrar bir gözden geçirmemiz gerekebilir. Ben de kendi sürecimi paylaşacağım.

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #128 : 25 Ağustos 2019, 00:23:09 »
Moralinizin bozulmasini istemem , Asmed le ilgili negatif bir dusuncem yok , on cizgi 70 mikrona ulasti gibi ama sanki ortaya dogru daha ince onlarda 70 mikrona ulasirsa suandan iyi goruncektir , ama parmakla gosterilebilecek bir ekim olucagindan umudumu kaybettim , 12 ay sonucunda net konusabilirim ancak, cektigim fotograflar olani yansitmaktadir Ben sadece onyargisiz surecimi paylasiyorum

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 25 Ağustos 2019, 08:04:32 »
Asmed in son zamandaki sonuclarinda ciddi anlamda dusus var. Ilk baslarda cok cok iyi sonuc aldigi icin beklentilerde haliyle yuksekti. Birazda buna gore degerlendiriyoruz sanirim. Hayirlisi olsn kardesim. Koray hoca isini yarim birakmaz bi sekilde seni mutlu eder lakin o surecleri tekrar yasamak sikinti..

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 25 Ağustos 2019, 10:34:44 »
Öncelikle geçmiş olsun. 8.aydan sonra bir miktar daha gelişme gösterip kalınlaşma hacim kazanma olacaktır fakat şahsi görüşüm bu %10 seviyelerinde katkı sağlayacaktır. Gönül isterki muazzam bir gelişme göstersin. Moral bozmak istemem fakat bu ekimde %40 seviyesinde çıkış olduğunu düşünüyorum.
Son dönemde Asmed ekimlerinde eski performansının altında sonuçlar gelmeye başladı, özellikle yabancı formlardaki sonuçlarda bunu destekliyor. Sebebin ne olduğunu bilmiyorum, Koray hocada durumun farkındadır ve bence aksayan yönü tespit edip müdehale edecektir.
Asmed her şekilde işlerinin arkasında durup, muhtemelen revizyon yapıp, mutlu bir sonuç ile işlerini bitireceklerdir. Ben buna eminim.

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 25 Ağustos 2019, 11:16:30 »
8. ay için pek de hoş bir görüntü değil.Verilen yüksek ücretin karşılığı kesinlikle bu olmamalı .Asmedin artık kalite kontrolü yapmaya ihtiyacı var gibi.1-2 yıl ve daha önceki ekimleri çok daha nitelikliydi.
Yeni binaya geçmeleri,günde yapılan çok sayıda ekim,bu ekimlerdeki ekibin artması,ekibin kalabalık olması bence Koray hocanın kendi kalitesinin dağılmasına yol açıyor.
Koray hoca gerçekten çok kaliteli bir hekim fakat  personel sayısı ve ekim sayısı ne kadar artarsa,yapılan ekimlerin kontrolü o kadar zorlaşır ve başarısızlık ister istemez artar.

Umarım bizim gördüğümüzü Koray hoca da görmüş ve gerekli tedbirleri almıştır ya da alacaktır.Çünkü gün geçtikçe başarısızlık oranları yükseliyor.Önlem alınması gerekiyor.

Önceki resimlerinde alttan gelen ince saçlar vardı.Onların gelişip ,kalınlaşması ,şu anki duruma ufak da olsa katkı sağlayacaktır.Fakat bu süreden sonra bu sonuç bence revizyon gerektirecek.Sizi mutlu etmeyecek gibi duruyor.3-4 ay daha bekleyip kesin sonucu gördüğünüzde Asmed gerekeni yapacaktır.Bizleri bilgilendirmeye devam ederseniz çok seviniriz.

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #132 : 25 Ağustos 2019, 11:53:32 »
Bu resime bakılırsa bu iki tarafta saç tatmin edici şekilde çıkmamış malesef ; saçlar geldiği zaman genellikle eşit olarak çıkmaya başlıyorlar ve kararma her tarafta eşit hali oluyor ama sizin bu iki kısımda saç az  çıkmış

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #133 : 25 Ağustos 2019, 12:01:51 »
Mesela örnek olarak isso50 arkadaşımızın saç çıkışına bakarsanız 138 günde çıkışlar eşit hali bulmuş ve başarılı olduğunu belli etmiş bu arkadaşda asmede ekim yapmış ; doğru çıkışlar kişiden kişiye fark ediyor ama 8 ayda her tarafın kararması aynı olmak gerekiyo
Bu da isso50 arkadaşımızın saçının 138 günün hali resime bakarsanız belli oluyor ekimin başarılı olması hele bu saç 56 mikron

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 25 Ağustos 2019, 13:02:32 »
Saçlar çok kısa newyorklu biraz uzatıp paylaşırmışın ön çizgi çıkışı güzel geriye doğru seyrek görünüyor biraz uzatırsan nasıl göründüğünü daha iyi görürüz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram