Gönderen Konu: Saç ektirmeyi dusunuyorum ama..  (Okunma sayısı 4061 defa)

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeyi dusunuyorum ama..
« Yanıtla #16 : 17 Ocak 2019, 00:12:22 »
Ekim zamanına kadar Xpecia ve ya Solgar biotin ile saçları güçlendirmeni tavsiye ederim.Finans derdim ama 20 günde pek bir etkisi olmaz sanırım.En önemlisi de eski saçlarına zarar vermeyeceğinin garantisini veren, işinin ehli ellere saç ekimini yaptırmak.
Malesef ki arkadasim Hasan akil estemylifeyle konusuyor ve onlarla anlasmis benm saçlarim hakinda konusmus ve tam anlamadim telefonda ama elmaz baslikli biçaklarla yapacaklari icin zarar gelmeyecegini soylemisler sanirim,arkadasim digerleri pahaliya cikar diyor mesela hairofistanbul var adamla 15 bin tl fiyat çekmis yani 2.500£ ve arti otel masraflari saka gibi.onun disinda koray hocayin greft basina 3 euro aldigini okumustum bir yerde adam 3,000 kök ekse 9,000 euro para o da bende yok tabiki bu dogruysa,sizce Estemylife iyi fikir midir?  bu arada bu biotin iyimidir yarin alirim

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Ocak 2019, 00:16:04 »
Ekim yaptıracaksan kafaya koymuş isen iyi bir yerde yaptır zaten yurtdışında yasıyorsun Euro paritesi fazla etkilemez .
Keser hoca ve Koray hoca ile görüş mutlaka
Koray hocayin fiyatlarini tam olarak bilmiyorum bir yerlerde kök basina 3 euro aldigini okumustum,aslinda biz estemylifeyi dusunuyorduk ama ne kadar dogru bir karar bilmiyorum,siz uzun suredir forum kulanicilari daha iyi bilirsiniz benim bu konuda dogru karari almama yrdimci olursaniz sevinirim gerçekten

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Ocak 2019, 00:18:12 »
herkesde olan yan  etkıler degıl bıraz da abartılan yan etkıler eger bunları okursan korkutur zaten :) 3 senedir kullanıyorum yada daha fazla sorun yaşamadım

dht yanı saçlarımızı döken hormonun baskılama ve saçları güçlendirmenın malesef fin den başka çok yolu yok ekim önce güçlendirmeniz de gerek bu saçları.
peki hintell 2 hafta zamanim var sence geç degilmidir artik finasteride icin ve yukarda arkadasin onerdigi ekim oncesi biotin solgar kulansam nasil olur ?

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Ocak 2019, 00:19:36 »
ön tarafa 2000 ektir bekle sonra gerisi dökülünce ikinci bir ekim yaptırırsın.Saç rengin açık bu bir avantaj genelde en iyi sonuçlar bu renkte elde ediliyor ama saç tellerin ince gibi buda çok büyük dezavantaj.
Eger zarar vermeden aralari da siklastirsalar cok iyi olur aslinda ama bakalim,evet malesef ki saçlarim zamanla inceldi guçlendirmem gerek

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Ocak 2019, 02:17:33 »
Koray hocayin fiyatlarini tam olarak bilmiyorum bir yerlerde kök basina 3 euro aldigini okumustum,aslinda biz estemylifeyi dusunuyorduk ama ne kadar dogru bir karar bilmiyorum,siz uzun suredir forum kulanicilari daha iyi bilirsiniz benim bu konuda dogru karari almama yrdimci olursaniz sevinirim gerçekten

Dostum saphire bıçak vs. İşin reklam kısmı. Madem ki türksün, hiç öyle yurtdısında yaşadığından bahsetme, direk burada Türkiye’de yaşıyormuş gibi fiyat al. Aksi taktirde 5-6 bine çıkacak Ekim sana çıkar  2500£ ...
Koray hoca 2,5euro/greft çalışıyor fakat yeni bir kampanya ile kanal açmayı yetkilendirdiği farklı bir hoca (kendi kontrolünde) yapar ise 1,75euro/greft fiyat alabilirsin.
Zaten açıklığın aman aman degil ve belliki ilerleyen yaşlarda 2.ekimi yaptıracaksın bu sebeple götüre (greft sayısı belirtmeden kabala) fiyat veren yerlerden ziyade greft başı çalışan bir yer tercih etmen daha mantıklı.
Şöyle örnek vereyim.
Asmed :2500 greft ekse x 1,75: 4000 Euro
Estemylife    İse  vermiş 2900 Euro
Hatta bence 3,5    Euro/greft çalışıyor olmasına rağmen keser hocadan bile teklif alırdım. Sonucta az greft yaptırman lazım. Gidipte ucuz diye 4000-5000 greft feda etme ileride her bir greft lazım olacak.

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Ocak 2019, 06:04:35 »
Dostum saphire bıçak vs. İşin reklam kısmı. Madem ki türksün, hiç öyle yurtdısında yaşadığından bahsetme, direk burada Türkiye’de yaşıyormuş gibi fiyat al. Aksi taktirde 5-6 bine çıkacak Ekim sana çıkar  2500£ ...
Koray hoca 2,5euro/greft çalışıyor fakat yeni bir kampanya ile kanal açmayı yetkilendirdiği farklı bir hoca (kendi kontrolünde) yapar ise 1,75euro/greft fiyat alabilirsin.
Zaten açıklığın aman aman degil ve belliki ilerleyen yaşlarda 2.ekimi yaptıracaksın bu sebeple götüre (greft sayısı belirtmeden kabala) fiyat veren yerlerden ziyade greft başı çalışan bir yer tercih etmen daha mantıklı.
Şöyle örnek vereyim.
Asmed :2500 greft ekse x 1,75: 4000 Euro
Estemylife    İse  vermiş 2900 Euro
Hatta bence 3,5    Euro/greft çalışıyor olmasına rağmen keser hocadan bile teklif alırdım. Sonucta az greft yaptırman lazım. Gidipte ucuz diye 4000-5000 greft feda etme ileride her bir greft lazım olacak.
Evet aslinda estemylife seyans basina ekim yaptiklarini soylediler yani greftle çalismiyorlar dediginiz gibi ve arkadasimla ikimize kisi basina 2,200euro  dediler,hyper 1 prp ve 4 5 gece hotel konaklama ve 6 ay ilac tedavisini karsilayacaklarini soylediler,Bana kalsa koray erdogana giderdim ama arkadasimla gittigimiz icin ve onun saçi cok acik oldugu icin en az 5 6 bin greft ekecekler ona ve ona cok pahaliya cikacagi icin orasini tercih etti ve bende mecbur onla haraket ediyorum,ama ginede koray erdogandan bir ara fiyat istiycem,4000 -5000 greft derken yani rast gele kök almazlad herhalde? cunku kendileri 1 seansta maximum ne kadar gerekiyorsa o kadar ekicez dediler

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 17 Ocak 2019, 09:42:48 »
Malesef ki arkadasim Hasan akil estemylifeyle konusuyor ve onlarla anlasmis benm saçlarim hakinda konusmus ve tam anlamadim telefonda ama elmaz baslikli biçaklarla yapacaklari icin zarar gelmeyecegini soylemisler sanirim,arkadasim digerleri pahaliya cikar diyor mesela hairofistanbul var adamla 15 bin tl fiyat çekmis yani 2.500£ ve arti otel masraflari saka gibi.onun disinda koray hocayin greft basina 3 euro aldigini okumustum bir yerde adam 3,000 kök ekse 9,000 euro para o da bende yok tabiki bu dogruysa,sizce Estemylife iyi fikir midir?  bu arada bu biotin iyimidir yarin alirim

Dostum benim de orada elmas bıçaklar ile oldu ama saçlarım büyük kayıba uğradı.Aynı rakamlara çok daha iyi eken yerler var ve ya bütçeyi yükseltip iyi bir yere gitmelisin.Solgar biotin 5.000 lik tam işini görür dostum.

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Ocak 2019, 10:18:09 »
Dostum benim de orada elmas bıçaklar ile oldu ama saçlarım büyük kayıba uğradı.Aynı rakamlara çok daha iyi eken yerler var ve ya bütçeyi yükseltip iyi bir yere gitmelisin.Solgar biotin 5.000 lik tam işini görür dostum.
tesekur ederim cevabiniz icin, Acaba bu yerlerin isimlerini bana sayarmisiniz cidden kafam karisti su ekim merkezi konusunda

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Ocak 2019, 10:22:07 »
Evet aslinda estemylife seyans basina ekim yaptiklarini soylediler yani greftle çalismiyorlar dediginiz gibi ve arkadasimla ikimize kisi basina 2,200euro  dediler,hyper 1 prp ve 4 5 gece hotel konaklama ve 6 ay ilac tedavisini karsilayacaklarini soylediler,Bana kalsa koray erdogana giderdim ama arkadasimla gittigimiz icin ve onun saçi cok acik oldugu icin en az 5 6 bin greft ekecekler ona ve ona cok pahaliya cikacagi icin orasini tercih etti ve bende mecbur onla haraket ediyorum,ama ginede koray erdogandan bir ara fiyat istiycem,4000 -5000 greft derken yani rast gele kök almazlad herhalde? cunku kendileri 1 seansta maximum ne kadar gerekiyorsa o kadar ekicez dediler

Dostum sen olayı yanlış anlamışsın? “Arkadasında karnı acıktı o kebap yemek istiyor mecbur bende ona eşlik edeyim” tarzı birsey değil bu saç Ekim’i. Saç Ekim’i ciddi bir iş, öyle ki sadece süreç degil asıl olan süreç sonrası yani hayatının geri kalanı ile alakalı bir durum. Bu sebeple düş taşın  3 e 5 e bakma... mantıklı olanı iyi olanı tercih et. Zaten £ kazanıyorsun yani en pahalı yer ile bahsettigin yer arasındaki fiyat farkı 10-15 günlük mesai ücretine denk gelmiyor. Burada bankadan kredi çekip 5 yıl boyunca ödemek zorunda olmasına rağmen iyi merkezleri tercih eden Arkadaşlarımız var iken sizin 300-500 £ İçin böyle tercihler yapıyor olmanız gerçekten anlaşılması zor işler.
İyice düşün taşın..  kafada hep “mı acaba ile biten keşke ile başlayan cümleler ile yaşamak kolay degil.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Ocak 2019, 10:29:54 »
tesekur ederim cevabiniz icin, Acaba bu yerlerin isimlerini bana sayarmisiniz cidden kafam karisti su ekim merkezi konusunda

Açıklığınız az olduğu İçin ve ileride 2. Bir Ekim gerekli olduğunu düşündüğüm İçin fikrimce açıklığınız İçin en uygun yerler.
-mutallip keser (ankara)
-asmed (istanbul)

Keser hoca butik çalışan günde 500/600 greft Ekim yapan sizin gibi az açıklığı olanlar İçin manuel alım yapan merkezlerden biri. Az greft ile çok iş anlamında yaptığı işin ikamesi olmayan bir hoca.

Asmed yine sektörde çok başarılı , daha yüksek greftler çalışabilen, yine alımı manuel yapan bir merkez. Fiyatı daha uygun Ama greft sarfiyatları biraz daha fazla.

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 17 Ocak 2019, 10:40:53 »
Dostum sen olayı yanlış anlamışsın? “Arkadasında karnı acıktı o kebap yemek istiyor mecbur bende ona eşlik edeyim” tarzı birsey değil bu saç Ekim’i. Saç Ekim’i ciddi bir iş, öyle ki sadece süreç degil asıl olan süreç sonrası yani hayatının geri kalanı ile alakalı bir durum. Bu sebeple düş taşın  3 e 5 e bakma... mantıklı olanı iyi olanı tercih et. Zaten £ kazanıyorsun yani en pahalı yer ile bahsettigin yer arasındaki fiyat farkı 10-15 günlük mesai ücretine denk gelmiyor. Burada bankadan kredi çekip 5 yıl boyunca ödemek zorunda olmasına rağmen iyi merkezleri tercih eden Arkadaşlarımız var iken sizin 300-500 £ İçin böyle tercihler yapıyor olmanız gerçekten anlaşılması zor işler.
İyice düşün taşın..  kafada hep “mı acaba ile biten keşke ile başlayan cümleler ile yaşamak kolay degil.
Kastetigim sey tam olarak bu degildi aslinda,Hasan akil estemylife iyi bir yer oldugunu dusundum en iyi merkez olmasada bu fikire vardigimiz icin orasini sectik zaten,forumdada arastirma yaptim guzel sonuclar var pek kotu yorumlara rastlamadigim icin,eger onun verdigi fiyatan 3 asagi 5 yukari yer varsa sorun olmaz,oradan maddiyat acisindan cok iyi durumda oldugumuz gorunsede oyle degil malesef elimde belli bir butce var sac icin biriktirdigim,kaldi ki bizim numaramiz avrupadan oldugu gorununce adamlar fiyati kaldiriyorlar turkiyedeki musterilere bictigi fiyatin en az  35%-40% ustunu biciyorlar ve sizce estemylifedeki sac ekimleri kaliteli degil mi? bilmedigimden soruyorum,ve bana kesin kesin 2 3 tane sac ekim merkezi onerebilirmisiniz gercekten isinin ehli olan,bugun koray beyden fiyat isteyecegim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Ocak 2019, 10:54:15 »
Kastetigim sey tam olarak bu degildi aslinda,Hasan akil estemylife iyi bir yer oldugunu dusundum en iyi merkez olmasada bu fikire vardigimiz icin orasini sectik zaten,forumdada arastirma yaptim guzel sonuclar var pek kotu yorumlara rastlamadigim icin,eger onun verdigi fiyatan 3 asagi 5 yukari yer varsa sorun olmaz,oradan maddiyat acisindan cok iyi durumda oldugumuz gorunsede oyle degil malesef elimde belli bir butce var sac icin biriktirdigim,kaldi ki bizim numaramiz avrupadan oldugu gorununce adamlar fiyati kaldiriyorlar turkiyedeki musterilere bictigi fiyatin en az  35%-40% ustunu biciyorlar ve sizce estemylifedeki sac ekimleri kaliteli degil mi? bilmedigimden soruyorum,ve bana kesin kesin 2 3 tane sac ekim merkezi onerebilirmisiniz gercekten isinin ehli olan,bugun koray beyden fiyat isteyecegim

Dostum tabiki herkesin bütçesi kendine göredir. İma etmek istediğim bu değildi, fakat 300£ luk fark her halükarda sizin 1-2 haftalık mesainize denk geliyor. Alım gücünüzün çok daha iyi olduğu tartırma konusu dahi olamaz.
Estemylife kötü bir merkez degil ama  imkanınız var ise günde 20 Ekim yapılan bir yerden ziyade daha butik çalışan yerleri seçiyor olmanız başarı yüzdenizi arttıracaktır. Bu işi iyi yapan  3-5 ekip vardır ama bahsettiğiniz merkezde 20 ekip var hangi ekibe denk geleceğiniz biraz şans meselesi. Tekrar dediğim gibi iyi bir merkez ama başarı yüzdesi daha iyi var iken ve imkanınız cercevesinde iken ne gerek var heycan aramaya. Dediğim yerleri araştır.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 17 Ocak 2019, 10:57:25 »

Dostum Türkiye deki bir yakınınıza istediğiniz merkezi aratıp, arayan kişi ise İstanbul dışındayım foto göndericem fiyat verin der ise normal fiyatlardan ekim için randevu alabilirsiniz.Düşük bütçe diyorsan dediğim gibi Aisha hair ve ya Serkan Aygın araştırabilirsin.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 17 Ocak 2019, 11:14:16 »
Asmed in iki seçeneği var koray Erdoğan 2’5 euro
Alp hoca 1,75 euro Tercih edebileceğin en iyi yer Asmed.

Estemlyf gitme demem hastane ortamında çalışan bir merkez

Artık büççene göre kendin karar verip ektirmem daha doğru olucak senin için.

Facebook Twitter Instagram