Gönderen Konu: Saç ektirmeyi dusunuyorum ama..  (Okunma sayısı 4069 defa)

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmeyi dusunuyorum ama..
« : 16 Ocak 2019, 10:06:55 »
Oncelikle herkeze merhabalar,baslikta da belirtigim gibi sac ektirmeyi dusunuyorum ama kararsizim,birlikte calistigim bir arkadasim var onun saclari benden cok  daha acik  ve biz bu onumuzdeki ay gitme karari aldik kendisiyle,benim ön bolge acildi ve ustleride seyrek,ikimizinde yasi 25 bir kac yerle gorustuk kimisi fiyat cekti kimisi benim icin biraz daha beklemem gerektigini ve var olan saclarin zarar gorebilecegini soyledi,Benim niyetim onlere ektirip ustundeki seyrek bolgeleri sıklastirmak  diger saclara zarar vermeden gercekten kararsizim,simdi arkadasim gidiyorken bende kendisiyle gitmek istiyorum yoksa sonra yanliz kalkip gidecek birisi degilim en azindan 2 3 sene daha,Acaba diger var olan koklere zarar gelebilir mi? ve sizce hangi sac ekim merkezleri iyidir tam olarak, biz hasan akili estemylifeyi dusunuyoruz onerileriniz bekliyorum ve 1 2 guncel sac fotorafimi atiyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeyi dusunuyorum ama..
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2019, 10:36:15 »
Aman aman bir kekliğin yok kardeşim, nekadar beklersen o kadar kardasın. O şekilde düşünüp karar ver.

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2019, 10:45:52 »
Sanirim konuyu yanlis yere acmisim,kusuruma bakmayin moderator carsa silsin burdan konuyu bir zahmet,ben soru bolumune ayni konuyu paylastim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2019, 11:10:02 »
Ekektipi dökülme nedeniyle saçlarının arasında baya incelmiş saçlar görüyorum bunları güçlendirmeden ekime girersen şok dökülme nin ve kafadaki operasyondan dolayı beslenme düzeni değişeceği için saçlarını daha hızlı kaybede bilirsin.

Önce saçlarını güçlendir sonra ekim düşün.
Global Moderator

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2019, 11:13:00 »
Aman aman bir kekliğin yok kardeşim, nekadar beklersen o kadar kardasın. O şekilde düşünüp karar ver.
  Ama malesef su anki durumum benim cok moralimi bozuyor,sirf bu sacim yuzunden artik hic resim bile cekilemez oldum onden baktigimiz zaman onunun acik oldugu cok belli oluyor

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2019, 12:20:55 »
Ekektipi dökülme nedeniyle saçlarının arasında baya incelmiş saçlar görüyorum bunları güçlendirmeden ekime girersen şok dökülme nin ve kafadaki operasyondan dolayı beslenme düzeni değişeceği için saçlarını daha hızlı kaybede bilirsin.

Önce saçlarını güçlendir sonra ekim düşün.
Peki hintell,saclarimi nasil guclendirebilirim biotin turu urunler kulanarak mi? oneriniz nedir ve beslenme duzenim degiseceginden kastiniz nedir? Genelde ben bir vucut gelistirmeci oldugum icin,beslenmem protein karbonhidrat ve liflidir yani saglikli bir beslenmem var,evet haklisiniz son yillarda saclarim cok inceldi ve gucsuzlesti eskisi o kadar gur saclara sahip olmama ragmen hepsi gidiyor..
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2019, 12:33:14 Gönderen: Dennis23 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2019, 12:51:49 »
Finasterid dostum.
Global Moderator

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2019, 13:10:28 »
Finasterid dostum.
Finasteride minoxil turu bisey degilmiydi? cunku minoxil hakkinda cok kotu seyler okumustum

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2019, 14:37:03 »
finasterid hap minoxil gibi bir şey değil hocam

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2019, 14:53:44 »
finasterid hap minoxil gibi bir şey değil hocam
evet arastirdim,peki yan etkilerini okudum cinsel istegi tamamen azaltiyormus ve libidoyu dusuruyormus,ve de Kadin memesi yapma ihtimalide varmis yani gyno onun yerine biotin kulansam Olur mu acaba

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2019, 15:55:05 »
evet arastirdim,peki yan etkilerini okudum cinsel istegi tamamen azaltiyormus ve libidoyu dusuruyormus,ve de Kadin memesi yapma ihtimalide varmis yani gyno onun yerine biotin kulansam Olur mu acaba

Biotin kullanırsan saç dökülmeni azaltırsın dostum, yeni saç çıkarmaz.Finansterid saç dökülmesini durdurur ve ince saç tellerini kalınlaştırır minyatür tüyleri saç kıvamına getirir.Benim sana tavsiyem bu yaşta güzel bir saç için beklemeye gerek yok ön kısımlara 2000-2500 kök civari bir ekimle güzel bir görüntü oluşur.Bunun için bütçe kısıtlı ise Aisha hair ve ya Serkan Aygın ekim merkezini, bütçe var ise Koray erdoğanı öneririm.

Dennis23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2019, 16:43:04 »
Biotin kullanırsan saç dökülmeni azaltırsın dostum, yeni saç çıkarmaz.Finansterid saç dökülmesini durdurur ve ince saç tellerini kalınlaştırır minyatür tüyleri saç kıvamına getirir.Benim sana tavsiyem bu yaşta güzel bir saç için beklemeye gerek yok ön kısımlara 2000-2500 kök civari bir ekimle güzel bir görüntü oluşur.Bunun için bütçe kısıtlı ise Aisha hair ve ya Serkan Aygın ekim merkezini, bütçe var ise Koray erdoğanı öneririm.
çok tesekur ederim bilgilendirmen icin dostum,o zaman mecbur arkadasimla gidecegim birlikte en azindan 2000-2500  kok ektirsem fena olmaz hayirlisi bakalim :) ekim oncesi bir onerileriniz var mi varsa nedir? onumuzdeki ayin 4,5 gibi gitme planimiz var

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Ocak 2019, 17:10:23 »
çok tesekur ederim bilgilendirmen icin dostum,o zaman mecbur arkadasimla gidecegim birlikte en azindan 2000-2500  kok ektirsem fena olmaz hayirlisi bakalim :) ekim oncesi bir onerileriniz var mi varsa nedir? onumuzdeki ayin 4,5 gibi gitme planimiz var

Ekim zamanına kadar Xpecia ve ya Solgar biotin ile saçları güçlendirmeni tavsiye ederim.Finans derdim ama 20 günde pek bir etkisi olmaz sanırım.En önemlisi de eski saçlarına zarar vermeyeceğinin garantisini veren, işinin ehli ellere saç ekimini yaptırmak.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Ocak 2019, 17:27:36 »
Ekim yaptıracaksan kafaya koymuş isen iyi bir yerde yaptır zaten yurtdışında yasıyorsun Euro paritesi fazla etkilemez .
Keser hoca ve Koray hoca ile görüş mutlaka

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Ocak 2019, 17:32:02 »

herkesde olan yan  etkıler degıl bıraz da abartılan yan etkıler eger bunları okursan korkutur zaten :) 3 senedir kullanıyorum yada daha fazla sorun yaşamadım

dht yanı saçlarımızı döken hormonun baskılama ve saçları güçlendirmenın malesef fin den başka çok yolu yok ekim önce güçlendirmeniz de gerek bu saçları.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram