Gönderen Konu: LifeHair Şahin Çelik ve Ekibi 3100 greft // 15.01.2019  (Okunma sayısı 18315 defa)

Gençadam

• Full Member
Öncelikle 23 yaşındayım forumu yaklaşık 1 senedir şahin beyin ekimlerini ise 6 aydır takip ediyorum hasta sonuçlarını bekledim açıkcası

Genel olarak süreç
1-)İlk önce şahin beyle görüştüm fotoğraflarımı attım daha sonra randevu aldım ve Ankaraya geldim Ekimim sabah 8.30 gibi başladı şahin bey anestezi iğnelerini vurdu ve Ergin bey ile greft alımına başladılar

2-) Greft alımı bittikten sonra şahin bey ön bölgeye kanal açmaya başladı daha sonra nihan hanım devam etti kanal açımı bittikten sonra şöyle bir aynaya baktım gerçekten çok sık kanal açmıştı ve çok simetrikti kendisine teşekkür ederim

3-) Kanal açımı bittikten sonra bir yemek aram oldu yemeği yedikten sonra Tuğba hanım Elif hanım ve Çiğdem hanım başladılar kökleri kanallara ekmeye bu kısımda gerçekten eğlendim çünkü sohbet ederek geçti çokça güldük bu üçlü hem işlerinde çok özenliler hemde sohbetleri çok iyi 😄

4-) Ekim bittikten sonra prplerim yapıldı daha sonra şahin bey reçetemi verdi bazı konularda uyardı sonra el sıkışıp ayrıldım

Genel yorumum: Şahin bey gerçekten hastalarına karşı çok hassas ve özenli bunu hemen hissediyorsunuz aynı şekilde ekibi de öyle buda size ilk andan itibaren güven veriyor

Acanyl9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LifeHair Şahin Çelik ve Ekibi 3100 greft // 15.01.2019
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2019, 09:38:09 »
Daha detaylı ve donor bölgeninfe fotorafını atarmısın dostum.
Ayrıca alım işlemini şahin bey yapıyordu değişiklikmi yapmış

Gençadam

• Full Member
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2019, 12:01:25 »
Daha detaylı ve donor bölgeninfe fotorafını atarmısın dostum.
Ayrıca alım işlemini şahin bey yapıyordu değişiklikmi yapmış

Alımı şahin bey yapmaya devam ediyor daha sargılarım açılmadı yarın ilk yıkamadan sonra atacağım  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2019, 12:08:59 »
Hayırlı olsun koltuktan mı konu açıyosun maşallah:)
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2019, 12:10:30 »
Açıklığın fazla değilmiş, her türlü memnun olursun bu ekimden. Hayırlı olsun.

Gençadam

• Full Member
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2019, 12:19:13 »
Hayırlı olsun koltuktan mı konu açıyosun maşallah:)
Hahaha düşünmedim değil :D Forum bana doğru ekim merkezini bulmam için çok yardımcı oldu konumu ekim sürecim bitene kadar devam ettireceğim.  Ekime yorumun nedir, üstad?

theyoda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2019, 16:50:17 »
ben de buraya ekim yaptırmayı düşünüyorum. Sonucunu takip edeceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2019, 17:35:05 »
Hahaha düşünmedim değil :D Forum bana doğru ekim merkezini bulmam için çok yardımcı oldu konumu ekim sürecim bitene kadar devam ettireceğim.  Ekime yorumun nedir, üstad?

:) hadi hayırlı olsun dostum

ön cizgi güzel açıklık az tabı suan ılk resımden cok ta yorum yapılamıyor ama genel olarak olumlu herşey senın ıcın paylaşım yaparsın zaten daha detaylı geçmiş olsun :)
Global Moderator

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2019, 18:27:57 »
Öncelikle 23 yaşındayım forumu yaklaşık 1 senedir şahin beyin ekimlerini ise 6 aydır takip ediyorum hasta sonuçlarını bekledim açıkcası

Genel olarak süreç
1-)İlk önce şahin beyle görüştüm fotoğraflarımı attım daha sonra randevu aldım ve Ankaraya geldim Ekimim sabah 8.30 gibi başladı şahin bey anestezi iğnelerini vurdu ve Ergin bey ile greft alımına başladılar

2-) Greft alımı bittikten sonra şahin bey ön bölgeye kanal açmaya başladı daha sonra nihan hanım devam etti kanal açımı bittikten sonra şöyle bir aynaya baktım gerçekten çok sık kanal açmıştı ve çok simetrikti kendisine teşekkür ederim

3-) Kanal açımı bittikten sonra bir yemek aram oldu yemeği yedikten sonra Tuğba hanım Elif hanım ve Çiğdem hanım başladılar kökleri kanallara ekmeye bu kısımda gerçekten eğlendim çünkü sohbet ederek geçti çokça güldük bu üçlü hem işlerinde çok özenliler hemde sohbetleri çok iyi 😄

4-) Ekim bittikten sonra prplerim yapıldı daha sonra şahin bey reçetemi verdi bazı konularda uyardı sonra el sıkışıp ayrıldım

Genel yorumum: Şahin bey gerçekten hastalarına karşı çok hassas ve özenli bunu hemen hissediyorsunuz aynı şekilde ekibi de öyle buda size ilk andan itibaren güven veriyor

burda bahsedilen ergin bey kimdir greft alımını o da mı yaptı.kanal açılma işleminden sonra ara verildi şeklinde yazılmış bu doğru bir işemmidir doğrusu kafama takıldı.
ekiminiz hayırlı olsun bu arada .forumda  şahin çelike ektirenlerin  ekim başarısı ortalamasını sizde tutturursanız güzel bir sonuç elde edeceğinizi tahmin ediyorum.

Gençadam

• Full Member
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2019, 18:34:02 »
burda bahsedilen ergin bey kimdir greft alımını o da mı yaptı.kanal açılma işleminden sonra ara verildi şeklinde yazılmış bu doğru bir işemmidir doğrusu kafama takıldı.
ekiminiz hayırlı olsun bu arada .forumda  şahin çelike ektirenlerin  ekim başarısı ortalamasını sizde tutturursanız güzel bir sonuç elde edeceğinizi tahmin ediyorum.

Teşşekür ederim micro motoru şahin bey kullandı ergin bey sanırım greftleri sayıyordu sedye çok rahattı biraz uyudum o ara  ;D yemek arası uzun bir ara değildi 10 dakika sürdü ben bir sorun oluşturacağını düşünmüyorum inşallah sonuç güzel olur

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2019, 19:00:38 »
Teşşekür ederim micro motoru şahin bey kullandı ergin bey sanırım greftleri sayıyordu sedye çok rahattı biraz uyudum o ara  ;D yemek arası uzun bir ara değildi 10 dakika sürdü ben bir sorun oluşturacağını düşünmüyorum inşallah sonuç güzel olur

hımm 1o dk ise önemli bir ayrıntı değil ben öğlen arası 1 saat falan diye düşünmüştüm .

Gençadam

• Full Member
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2019, 16:50:44 »
2. Gün donör ve ön bölge Yorumlarınız??

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2019, 17:15:59 »
Güzel duruyor, sıklıl ve çizgi cok iyi, seni memnun eder bu ekim bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2019, 18:02:53 »
vertx  seyreklik var mı ? dostum
Global Moderator

Gençadam

• Full Member