Gönderen Konu: ANKARA SAÇ EKİMİ ?????????  (Okunma sayısı 1281 defa)

Ankaram

• Full Member
Ynt: ANKARA SAÇ EKİMİ ?????????
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2019, 14:11:00 »
Arkadaşlar bir de sormak istediğim gördüğünüz üzere saçli bölgeler var bu bölgelerin yaninami ekim yapiliyor?Ekim yapildikdan sonra bi süre geçince wax jöle gibi ürünler kullandiğim zaman kendi saçlarimda dökülme olursa çok seyrek kötü görüntü olurmu tekrardan çünkü suan ön kisima ve taç bölgesine ekim yaptirmayi düşünüyorum.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2019, 15:06:07 »
Boş alanlara ve seyrek alanlara ekim yapılır dostum. Donör fotosu da eklermisin
Global Moderator

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2019, 15:29:39 »
Dostum bu şekilde donör bölgesi.ozaman sacli bölgeler dökülücek wax jöle vb ürünler kullandiğimda ve ikinci bir ekim daha olmuş olacak doğrumu anladim acaba ?

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2019, 15:35:07 »
Açikca anlatmak gerekirse ben seyrek yerleri doldurup saçlarima sekil vermek istiyorum rahatca ama jole vs kullandigimda arada sonucta kendi saclarimada bulasacak ve ilerde onlarinda dökülmesine sebep olacak bu seferde 2.ekim yaptirmam gerekecek sanirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2019, 15:39:35 »
Açık alanlara ve seyrek kısımlara ekim yapılıcak.

2 ekim dökülmeniz devam eder var olan saçlarınız dökülür ise gerekir var olan saçlarınızı ekimle birlikte medikal tedavilerle korursanız dökülmez

Donör bölgeniz gayet sağlıklı duruyor ve yogun.

Güzel ve başarılı bir operasyon ile saç sorununuzu çözersiniz forumda iyi bir araştırma yapıp ekimleri inceleyin ekim yaptırıcağınız yere karar verirsiniz
Global Moderator

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2019, 15:42:42 »
İlginiz için teşekkür ederim.Son bir sorum olacak sizin görüşleriniz benim icin degerli acikcasi o yuzden sormak istiyorum.Bu dökülmeye en uygun önerebileceğiniz doktorlar varmidir onlarin üzerinde arastirma yapmak isterim.Ankara içi düsünüyorum.Şimdiden tekrar çok teşekkür ederim Hintell..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2019, 15:53:44 »
İlginiz için teşekkür ederim.Son bir sorum olacak sizin görüşleriniz benim icin degerli acikcasi o yuzden sormak istiyorum.Bu dökülmeye en uygun önerebileceğiniz doktorlar varmidir onlarin üzerinde arastirma yapmak isterim.Ankara içi düsünüyorum.Şimdiden tekrar çok teşekkür ederim Hintell..

Rica ederim her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum. Foruma yeni üye olduğunuz için ben biraz araştırma yapmanızı saç ekimini iyi kavramanızı isterim açıkçası size isim verirsem takılı kalırsınız biraz araştırın aklınıza yatan isimleri özelden yada konunuzdan sorarsınız ozaman size tercihinizi kolaylaştırmak adına yardımcı olurum.
Global Moderator

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2019, 18:31:46 »
Dostum bu şekilde donör bölgesi.ozaman sacli bölgeler dökülücek wax jöle vb ürünler kullandiğimda ve ikinci bir ekim daha olmuş olacak doğrumu anladim acaba ?
  jöle sprey saç dökmez. Ha döker ama dökülenin yerine saç çıkar. Köke zararı yoktur. dış etkenlerle saçı yıpratabilirsiniz ama saç dökülmesi bir deri hastalığıdır. Scalp hastalığı yani.. kalan saçın dht denen hormondan ne kadar etkileniyorsa o kadar dökülcek. bu arada ankara için forumda keser hoca biraz pahalı ve daha ucuz olan şahin hocayı araştırmanı öneririm. İkiside ankarada ve memnuniyet seviyesi iyi olan ekimciler..
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2019, 04:18:28 Gönderen: Duyarli »

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2019, 21:40:47 »
Teşekkürler..

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2019, 08:32:04 »
  jöle sprey saç dökmez. Ha döker ama dökülenin yerine saç çıkar. Köke zararı yoktur. dış etkenlerle saçı yıpratabilirsiniz ama saç dökülmesi bir deri hastalığıdır. Scalp hastalığı yani.. kalan saçın dht denen hormondan ne kadar etkileniyorsa o kadar dökülcek. bu arada ankara için forumda keser hoca biraz pahalı ve daha ucuz olan şahin hocayı araştırmanı öneririm. İkiside ankarada ve memnuniyet seviyesi iyi olan ekimciler..
Kullanım şejline bağlı  Füme Fonex berber jölesini boca et kafana fönlede yapıştır üç gün yıkama bunu bir iki ay yap saçların ne hale geliyor saç kökleri hava almayıp zayıflıyor bir taraftanda dht giriyor devreye jöle tek başına dökmez ama yardımcı olur hızlandırır. Bu arada Ankarada gidilebilecek adres Şahin Çelik veya Serdar Görkem

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2019, 08:57:49 »
Hocam çok teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram