Gönderen Konu: Saç ekimi için için yardım  (Okunma sayısı 1744 defa)

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi için için yardım
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2019, 22:52:17 »
Yok mu yardımcı olacak kimse

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2019, 23:01:26 »
Çok güçlü bir donör durmuyor ışıktan da olabilir ince saçlı sanırım donör bölgeniz Açık alanınız çok fazla değilse sorun olmaz.
Global Moderator

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2019, 23:12:39 »
Bi kaç yer ile görüştüm 3500-4500 arası bir sayı söylediler ama mevcut saçlarımın dökülme riskinden dolayı biraz daha beklememi söylediler çünkü yaş henüz 21. Ama ben mevcut saçları prp ile koruyup ekimi bu yaz yaptırmayı düşünüyorum çok kararsız kaldım bu yüzden

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2019, 23:13:44 »
Açık alan şakaklarda ve orta kısımda var biraz oraya seyrek alan diyebilirim hatta açıklık sadece şakaklarda
Çok güçlü bir donör durmuyor ışıktan da olabilir ince saçlı sanırım donör bölgeniz Açık alanınız çok fazla değilse sorun olmaz.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2019, 23:45:49 »
Açıklığının resmini atarsan daha iyi yorum yapılabilir dostum.

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2019, 23:53:40 »
Son durum bu şekilde yaş 21 biraz daha beklemek daha mantıklı olur diyo saç ekim merkezleri ama ben ekim yaptırıp mevcut saçları prp ile korumayı düşünüyorum çok kararsızım açıkçası
Açıklığının resmini atarsan daha iyi yorum yapılabilir dostum.
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2019, 01:03:00 Gönderen: ahmet8080 »

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2019, 00:20:13 »
Dönor bölgedende dökülüyor bence beklemelisin kardeşim şuan ektirdiğin bölgede dökülme olduğu için yarın ektirdiğin saçlarda dökülebilir. Bu arada kadın tipi ve dupa tipi dökülmede saç ekimini araştırmanızı öneririm.çünkü dökülmeniz sanırım bunlardan biri saçları yandan göremediğim için emin konuşamıyorum

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2019, 00:27:39 »
Görüşlerin için saol dostum ama benim dönor bölgem kendimi bildim bileli böyle,yanlarda dönorla aynı. Saçımın üst kısmı ise çocukluktan beri çok gür değildi şimdi son 3-4 senedir dökülmeye başlayınca iyice seyrekleşti
Dönor bölgedende dökülüyor bence beklemelisin kardeşim şuan ektirdiğin bölgede dökülme olduğu için yarın ektirdiğin saçlarda dökülebilir. Bu arada kadın tipi ve dupa tipi dökülmede saç ekimini araştırmanızı öneririm.çünkü dökülmeniz sanırım bunlardan biri saçları yandan göremediğim için emin konuşamıyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2019, 02:40:28 »
Bekle ekimlik bir durum yok yaşında genç. Prp falan yalan.. para harcama

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2019, 02:43:58 »
saçlarında genel bir incelme var şuan için güçlendirme çabaları senın ıcın daha doğru olucaktır araştırmalarını bu yönde yap
Global Moderator

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2019, 10:24:00 »
Bence de ekim için henüz erken.Önerim vitamin eksikliği varsa tespit edip değerleri arttırman.Biotin  kullanmaya da başlarsan iyi olur.

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2019, 15:33:21 »
Ekim merkezindeki kişide aynısını söyledi ileride ektiririm belki dönor bölgem kaç greft verirse artık
Bence de ekim için henüz erken.Önerim vitamin eksikliği varsa tespit edip değerleri arttırman.Biotin  kullanmaya da başlarsan iyi olur.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2019, 16:06:48 »
Kardesim bu saclara birseyler yapman gerek  , yasindan dolayi kimse sana bi öneride felan bulunamiyor , ilk yapman gereken kanina baktirmak olsun vitamin eksikligiin varmi buna bi baktir , eksik degilsede yinede günlük vitamin haplarini al ve biotinde kullan , istersen doktorunla finasteride ilaci hakkinda konus yasindan dolayi bunu sana kimse önermez yan etkilerinden dolayi ama sen bi arastir doktorunla konus istersen suan saclarina birseyler yapman gerekiyor .

Tunacankat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2019, 16:56:37 »
Gerçekçi bir yorum yapıcam kardeşim şahsi fikrim kendini kelliğe alıştır.Çok silip bir dökülme yaşayacağını düşünüyorum yanlarda ve donörde bile yeterince saç kalmayabilir ileriki yaşlarda.Sanırım dupa tipi dökülme gibi hissettim.

Facebook Twitter Instagram