Gönderen Konu: Aslı TARCAN Uzman Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 14424 defa)

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aslı TARCAN Uzman Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #15 : 29 Haziran 2018, 12:26:37 »
Merhaba alp_55 sizin gibi olumsuz tepkilerede açığız suçlamanızdan dolayı size şunu söylemek istiyorum. Aslı hanım daha önceki yazdığı mesajda ofis elamanı danışmanına yazdıracağını belirtmişti. Belki duyanlar bilirler Aslı hanım evlendi ve düğün şöleni oldu ve işlerin yoğunluğundan dolayı foruma yazamamıştır bundan dolayı herkesten özür dileriz. Konu hakkında sizlere ben yardım edeceğim ismim Aslı OZDILEK

Burada alp 55 adlı beyfendi ve forum içerisinde dengeyi sağlayan MODERATOR arkadaşta bizler hakkında olumsuz yazmış! Bizden haber gelmediğinde böyle düşünmüş olabilirler.. doğal olarak..

Resimleri ve videoları şuan yükleyeceğim.. Bu konuda ASLI ÖZDİLEK sizlere yardımcı olacağım buradan ASLI TARCAN HAIR CLINIC  hakkında bilgi almak isteyen herkes arayabilir FİRMAMIZA GELEREK MISAFIRIMIZ OLMAYA ve KARSILIKLI BIR KAHVE içmeye davet ediyoruz.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 29 Haziran 2018, 14:05:41 »
Merhaba ,

Bir Önceki Eski Dediğiniz Asistanınız 2 yıl önce mesaj yazmış ve reklam yapmayacağını sadece açıklama yapacağını resim istenirse detayları ve resimleri paylaşacağını belirtmiş.

Siz Bugün yeniden böyle bir konunun farkına vararak , Reklam yapmaya gelmişsiniz.
İletişim Bilginizi burada paylaşmanız ne kadar doğru ?
Tamamlanmış bir sonucunuz yok ?
İki Hastaya ekim yapılmış ve uzak çekim onların resimleri ...

Kusura Bakmayın ama bu forum küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil ,
Reklamla Belirli bir kitleye ulaşmış ve ekim yapıyor olabilirsiniz ama reklamın yeri bu forum değil.

Şimdi özetle söylemek istediğim şey eğer ki bu forumda bulunmak istiyorsanız kendi bakış açımdan görmek istediğim şey aşağıdaki gibidir.

1 - Ekimlerin Ekim öncesi ve belirli periyotlarla kontrol resimleri ve sonuçları
2 - Greft sayımı , kalınlığı , açıklık cm2si ,
3 - Ekim Sonra Yapılan işlemler ve ekim sonucu

Bunları paylaşmazsanız Sadece Reklam yapıyor olacaksınız ve sanırım Admin gerekli müdahaleyi yapar.

Burada gelip iki resim paylaşım yapıp aaa bak ne güzel ektik demeye gelmeyin lütfen.

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Haziran 2018, 14:27:08 »
Merhaba ,

Bir Önceki Eski Dediğiniz Asistanınız 2 yıl önce mesaj yazmış ve reklam yapmayacağını sadece açıklama yapacağını resim istenirse detayları ve resimleri paylaşacağını belirtmiş.

Siz Bugün yeniden böyle bir konunun farkına vararak , Reklam yapmaya gelmişsiniz.
İletişim Bilginizi burada paylaşmanız ne kadar doğru ?
Tamamlanmış bir sonucunuz yok ?
İki Hastaya ekim yapılmış ve uzak çekim onların resimleri ...

Kusura Bakmayın ama bu forum küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil ,
Reklamla Belirli bir kitleye ulaşmış ve ekim yapıyor olabilirsiniz ama reklamın yeri bu forum değil.

Şimdi özetle söylemek istediğim şey eğer ki bu forumda bulunmak istiyorsanız kendi bakış açımdan görmek istediğim şey aşağıdaki gibidir.

1 - Ekimlerin Ekim öncesi ve belirli periyotlarla kontrol resimleri ve sonuçları

Bunları paylaşmazsanız Sadece Reklam yapıyor olacaksınız ve sanırım Admin gerekli müdahaleyi yapar.

Burada gelip iki resim paylaşım yapıp aaa bak ne güzel ektik demeye gelmeyin lütfen.

SIZ NEDEN TAKILDINIZ BU KADAR REKLAM KONUSUNA?

Ayrıca FORUMU KucuK gördüğümü NEREDEN ÇIKARDINIZ? Forumu küçük görmüş olsak şuan yazma gereği duyarmıydık mantık olarak bir düşünün bunu!

USLUBUNUZ ÇOK YERSIZ AŞAĞILAYICI FARKINDAMISINIZ?

siz bu yazdıklarımın dışındaki o 3 maddelik sorularınızı direkt sorsaydınız daha saygınlık kazanır olurdunuz ama neyse Şimdi evet konuya katılmaya geç kalınmış olabiliriz biz bu hatamızı kabul ediyoruz. Merak edenler yada saç ekimi yaptıracak olanlar zaten burada ismimizi görüp firmamıza teşrif etmişlerdir. Sadece buradan yanıt verilemedi sonuç budur yani..

En son sorduğunuz sorulara yanıt vereceğiz..
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2018, 16:10:15 Gönderen: aslitarcanclinic »

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 29 Haziran 2018, 14:44:06 »
SIZ NEDEN TAKILDINIZ BU KADAR REKLAM KONUSUNA?

Ayrıca FORUMU KucuK gördüğümü NEREDEN ÇIKARDINIZ? Forumu küçük görmüş olsak şuan yazma gereği duyarmıydık mantık olarak bir düşünün bunu!

USLUBUNUZ ÇOK YERSIZ AŞAĞILAYICI FARKINDAMISINIZ?

siz bu yazdıklarımın dışındaki o 3 maddelik sorularınızı direkt sorsaydınız daha saygınlık kazanır olurdunuz ama neyse Şimdi evet konuya katılmaya geç kalınmış olabiliriz biz bu hatamızı kabul ediyoruz. Merak edenler yada saç ekimi yaptıracak olanlar zaten burada ismimizi görüp firmamıza teşrif etmişlerdir. Sadece buradan yanıt verilemedi sonuç budur yani..

En son sorduğunuz sorulara yanıt vereceğiz..

Merhaba ,
Saygınlık Kazanmaya Çalışmıyorum Sizin cevabınız veya size verdiğim cevap bana herhangi bir saygınlık kazandırmaz.
Forum küçük görmenizden bahsetmiyorum bu konuya cevap veren kişileri küçümsediğinizden bahsediyorum.
Sorularımı direk sordum zaten sorularımı sorma sebebimi beğenmemiş olabilirsiniz kişisel fikrinize birşey diyemem.

Yazdığınız son cümleye gelecek olursak , En Son Asistanınız da öyle demişti aradan iki yıl geçti.
Merakla Bekliyoruz, Teşekkürler.

Düzeltme : Yorumumum Aşağılayıcı Olduğundan Bahsetmişsiniz , Şimdi ben soruyorum bunu nereden çıkardınız ?

"Merak edenler yada saç ekimi yaptıracak olanlar zaten burada ismimizi görüp firmamıza teşrif etmişlerdir. Sadece buradan yanıt verilemedi sonuç budur yani.."

Cümlenize Cevap olarak bir önceki mesajım yeterli madem reklam yapmaya gelmediniz madem burada sadece paylşaım yapmak amacındaysanız bir önceki sorularım halen geçerli. Yok sadece burada kendinize müşteri devşirme niyetindeyseniz o zaman tekrardan cevaplarım. Küçümseme konusuna gelecek olursak işte tam burada devreye giriyor, İnsanların sizin ne yapmaya çalıştığınızın farkında olamayacaklarını düşündüğünüz kısma küçümseme deniyor bilginize.Reklam olayına takmam ise burada reklam yapamayacığınızı belirtmek.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2018, 15:03:31 Gönderen: byburkay »

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Haziran 2018, 15:05:43 »
byburkay parentez içinde yazıyorum ( Kusura Bakmayın ama bu forum küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil ) Bu yazı size ait ne yazdığınızı kontrol edin lütfen .. Ayrıca Aslı tarcan değilim.. Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır..

Dediğiniz maddelere göre içeriklerimiz hazırlanıyor yanıtını alacaksınız merak etmeyin..  Ayrıca Reklam yapma gibi bir ihtiyacımız asla yok biliyorsunuz..! 1 yada 2 senede olsa konumuza geri dönmek istedik ilgili kişiler olmadığından sorular yanıtsız kaldı.. anladınız mı? Reklam değil yani olay..

Bizi değerlendirdiğiniz yada kendinize göre eleştirinizi yazdığınız için teşekkür ederiz.

Müşteri Danışmanı: Aslı OZDILEK

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #20 : 29 Haziran 2018, 15:11:52 »
byburkay parentez içinde yazıyorum ( Kusura Bakmayın ama bu forum küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil ) Bu yazı size ait ne yazdığınızı kontrol edin lütfen .. Ayrıca Aslı tarcan değilim.. Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır..

Dediğiniz maddelere göre içeriklerimiz hazırlanıyor yanıtını alacaksınız merak etmeyin..  Ayrıca Reklam yapma gibi bir ihtiyacımız asla yok biliyorsunuz..!

Bizi değerlendirdiğiniz yada kendinize göre eleştirinizi yazdığınız için teşekkür ederiz.

Müşteri Danışmanı: Aslı OZDILEK

Müşteri Danışmanı: Aslı OZDILEK parantez içinde yazıyorum (Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır.. ) Burada Lütfen İletişim Bilgilerinizi Paylaşmayın, İşte Demek İstediğim olay bu Küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil derken bunu demek istiyorum ne yapmaya çalıştığınız farkındayız.

Eğer Ki Reklam Yapma Gibi Bir Amacınız Yok İse , bir Önceki mesajınızdaki iletişim bilgilerinizi silin , ve sadece hastalarınızın sonuçlarını süreçlerini paylaşın.
Burası Sadece Saç Ekimi geçirmiş , Saç Ekimine aday yada merak edenlerin kullandığı bir forum daha öncede klinikler paylaşım yaptı ve sadece bilgi vermek ve süreçlerini paylaşmak niyetindeydiler eğer ki sizde bu niyetteysiniz Lütfen Sadece Resim Paylaşın Hastalarınız Hakkında Detay Bilgisi verin ,İsim - Telefon - herhangi bir bilgi paylaşmayın.

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2018, 15:23:13 »
Müşteri Danışmanı: Aslı OZDILEK parantez içinde yazıyorum (Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır.. ) Burada Lütfen İletişim Bilgilerinizi Paylaşmayın, İşte Demek İstediğim olay bu Küçümsediğiniz kadar bilinçsiz değil derken bunu demek istiyorum ne yapmaya çalıştığınız farkındayız.

Eğer Ki Reklam Yapma Gibi Bir Amacınız Yok İse , bir Önceki mesajınızdaki iletişim bilgilerinizi silin , ve sadece hastalarınızın sonuçlarını süreçlerini paylaşın.
Burası Sadece Saç Ekimi geçirmiş , Saç Ekimine aday yada merak edenlerin kullandığı bir forum daha öncede klinikler paylaşım yaptı ve sadece bilgi vermek ve süreçlerini paylaşmak niyetindeydiler eğer ki sizde bu niyetteysiniz Lütfen Sadece Resim Paylaşın Hastalarınız Hakkında Detay Bilgisi verin ,İsim - Telefon - herhangi bir bilgi paylaşmayın.

Bakınız sanırım bizi yanlış anlıyor yada farklı düşünüyorsunuz 

Aslı OZDILEK parantez içinde yazıyorum (Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır..

Siz bunu reklam olarakmı algılıyorsunuz?

Bu yazının iletişim bilgilerinin verilme amacı önce BURADAN sonra telefon üzerinden bizlerden bilgi almaları bir hizmet veriyorsanız bunu tam anlamıyla yapmanız gerekli!! Özellikle sağlık konusunda insanlar karşılarına muhattap arar ve bulmak isterler yanlış mı?

Klnikler gibi bizlerde hastalarımızın oncesi sonrası resimlerini paylaşacağız önceki mesajımdada belirtmiştim bunu..

Siz neden herkes adına yada bu forum adına konusuyorsunuz? Sizin buradaki göreviniz mi var yoksa sadece konu içerisinde mesajlara yanıt veren çalışan birimisiniz.. Hasta yada saç ekimi yaptıracaksanız sadece saç ekimi hakkında sorular yöneltiniz.. Forumun bizim iletişim bilgilerini seveceği yada kendinizce REKLAM yaptığınızı iddaa etmeniz ve bununla ilgilenmeniz oldukça değişik bir şey sizin üstünüze düşmez bu sonuç olarak kimliğinizi ilgilendiren yazılar yazarsanız sizi AYDINLATABİLİRİZ..

hasta resimlerimizi yükleyeceğiz..

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2018, 15:30:18 »
Bakınız sanırım bizi yanlış anlıyor yada farklı düşünüyorsunuz 

Aslı OZDILEK parantez içinde yazıyorum (Aslı hanımın müşteri danışmanıyım adım soyadım yukarıda yazıyor gsm ve irtibat telefonlarımız bulunmaktadır..

Siz bunu reklam olarakmı algılıyorsunuz?

Bu yazının iletişim bilgilerinin verilme amacı önce BURADAN sonra telefon üzerinden bizlerden bilgi almaları bir hizmet veriyorsanız bunu tam anlamıyla yapmanız gerekli!! Özellikle sağlık konusunda insanlar karşılarına muhattap arar ve bulmak isterler yanlış mı?

Klnikler gibi bizlerde hastalarımızın oncesi sonrası resimlerini paylaşacağız önceki mesajımdada belirtmiştim bunu..

Siz neden herkes adına yada bu forum adına konusuyorsunuz? Sizin buradaki göreviniz mi var yoksa sadece konu içerisinde mesajlara yanıt veren çalışan birimisiniz.. Hasta yada saç ekimi yaptıracaksanız sadece saç ekimi hakkında sorular yöneltiniz.. Forumun bizim iletişim bilgilerini seveceği yada kendinizce REKLAM yaptığınızı iddaa etmeniz ve bununla ilgilenmeniz oldukça değişik bir şey sizin üstünüze düşmez bu sonuç olarak kimliğinizi ilgilendiren yazılar yazarsanız sizi AYDINLATABİLİRİZ..

hasta resimlerimizi yükleyeceğiz..

Merhaba, Evet Reklam Olarak Algılıyorum.
Forumda 2 Yıllık Üyeyim , Kusura Bakmayın ama düşer, forum adına sizi uyarabilirim sizi yönlendirebilirim.

İnsanların Muhattap Arıyacağı şekilde yeni konular açıp o konulara cevap vererek yardımcı olabilirsiniz . Sizin buradan iletişim bilgi paylaşmanız , Bizim forum olarak baktığımız Hasta olarak düşündüğümüz kişiyi sizin Müşteri olarak devşirmeye çalışmanız anlamına geliyor.

Bununla İlgilenmemin Sebebi Reklam Yaptığınızı düşünmem sanırım yeterince açık olamamışım.
Beni Muhattap olarak kabul etmeyeceğinizi ima ettiğinize göre yazdıklarımda gerçeklik payı yüksek sanırım.

"Bu yazının iletişim bilgilerinin verilme amacı önce BURADAN sonra telefon üzerinden bizlerden bilgi almaları bir hizmet veriyorsanız bunu tam anlamıyla yapmanız gerekli!! Özellikle sağlık konusunda insanlar karşılarına muhattap arar ve bulmak isterler yanlış mı?"

Muhattap Arıyacağı Kurum Siz Değilsiniz anlayamadığınız nokta bu. Sadece Yaptığınız işlemleri paylaşabilirsiniz.

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Haziran 2018, 15:35:35 »

Sorduğunuz sorulardaki 2. soruyu yanıtlamak adına Greftler toplandık sonra 2 li 3 lü 4 lü greftler şeklinde ayrılıyor ekim alanına geçtiğimizdede alın çizgisinde yani ön tarafta görünecek olan kısıma istisnasız tekli grefleri sıralıyoruz bunun sebebide her daim natural görünüm elde edebilmektir.

Ekimde doğallıktan yana olduğumuz için ve bizlerde saç kökleri 0,5 mm mikro motor uçlarla alınmaktadır. Ayrıca Bizlerde greft sayısına göre ücret alınmamaktadır. Sınırsız greft ekiyoruz buradaki amacımız yoğunluk olması ve daha sık bir ekimle hasta memnuniyetini sağlamaktır.

Saç ekimi sırasında kafa yapısına göre aralardaki açıklığı saç ekimi yapan uzmanımız ayarlamaktadır.

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 29 Haziran 2018, 15:39:17 »
Merhaba, Evet Reklam Olarak Algılıyorum.
Forumda 2 Yıllık Üyeyim , Kusura Bakmayın ama düşer, forum adına sizi uyarabilirim sizi yönlendirebilirim.

İnsanların Muhattap Arıyacağı şekilde yeni konular açıp o konulara cevap vererek yardımcı olabilirsiniz . Sizin buradan iletişim bilgi paylaşmanız , Bizim forum olarak baktığımız Hasta olarak düşündüğümüz kişiyi sizin Müşteri olarak devşirmeye çalışmanız anlamına geliyor.

Bununla İlgilenmemin Sebebi Reklam Yaptığınızı düşünmem sanırım yeterince açık olamamışım.
Beni Muhattap olarak kabul etmeyeceğinizi ima ettiğinize göre yazdıklarımda gerçeklik payı yüksek sanırım.

"Bu yazının iletişim bilgilerinin verilme amacı önce BURADAN sonra telefon üzerinden bizlerden bilgi almaları bir hizmet veriyorsanız bunu tam anlamıyla yapmanız gerekli!! Özellikle sağlık konusunda insanlar karşılarına muhattap arar ve bulmak isterler yanlış mı?"

Muhattap Arıyacağı Kurum Siz Değilsiniz anlayamadığınız nokta bu. Sadece Yaptığınız işlemleri paylaşabilirsiniz.

Muhattap Arıyacağı Kurum Siz Değilsiniz anlayamadığınız nokta bu. Sadece Yaptığınız işlemleri paylaşabilirsiniz. BEYFENDI BIZIM KONUMUZDASINIZ MUHATTAP OLARAK BIZ VARIZ.. ??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 29 Haziran 2018, 15:39:42 »
Moderötör arkadaş bizim hakkımızda olumsuz yaşmış derken?? Nerde yazılmış olumsuz öğrenebilirmiyiz?
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #26 : 29 Haziran 2018, 15:42:34 »
Muhattap Arıyacağı Kurum Siz Değilsiniz anlayamadığınız nokta bu. Sadece Yaptığınız işlemleri paylaşabilirsiniz. BEYFENDI BIZIM KONUMUZDASINIZ MUHATTAP OLARAK BIZ VARIZ.. ??

Yaptığınız Ekimlere Cevap verebilirsiniz , İşte Anlayamıyorsunuz Sanırım. Tüm Olay İletişim Bilgilerinizi Palyaşmanız.
Herhangi bir ekiminizi henüz paylaşmadınız.
Konu Daha önce açılmış
Bugün yeni cevap yazıyorsunuz iki resim paylaşım telefon numarası - iletişim bilgisi paylaşıyorsunuz ,

Sizce ne düşünmeliyiz ?

Buradaki sadece paylaştığınız ekime muhattap olabilirsiniz , yeni ekim yaptıracak hastalara tavsiyede bulunabilirsiniz ,iletişim bilginizi paylaşmanız Reklam olarak sizce algılanmıyor mu?

aslitarcanclinic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 29 Haziran 2018, 15:45:12 »
sadece 1 konusu var muhallakta olan bır ekım merkezi bır kaç sonuç görülmeden pek guven vermıyor malesef

Sizce olumlumu konuya göre firma değerlendirilmesi yapılmaz bunu sizlerde iyi biliyorsunuz evet geç gelen yanıt var bu konuda haklısınız ama siz insanları yani forum içerisindeki saç ekimi yaptıracak olan insanlara o firma güven vermiyor bu firma daha iyi gibi yönlendirmeler yapmanız tamamen YASAL çalışan firmaların hakkını yemiş sayılırsınız..

Tabiki eleştiriye açığız ama suçlama tarzında yada forumda şirketlere konu açma sayısına göre muamele yapılmamalı..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Haziran 2018, 15:47:20 »
Hakkınızda olumsuz durumlara cevap verebilir forumda bulunabilir size ekim yaptırmış kişiler  ile iletişim kurabilirsiniz bu en doğal hakkınız iletişim bilgilerinizide hastalarınız verebilir kurum olarak busekılde burda paylaşım malesef şuan kimseye izin vermiyoruz.
Ekim merkezleri için ayrı bir başlık açma gibi bir fikrimiz olur ise orda paylaşırsınız oyüzden yazılarınız içinden iletişim bilgilerinizi kaldırmak durumundayım forumun temel amacı hasta paylaşımı.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 29 Haziran 2018, 15:49:55 »
Sizce olumlumu konuya göre firma değerlendirilmesi yapılmaz bunu sizlerde iyi biliyorsunuz evet geç gelen yanıt var bu konuda haklısınız ama siz insanları yani forum içerisindeki saç ekimi yaptıracak olan insanlara o firma güven vermiyor bu firma daha iyi gibi yönlendirmeler yapmanız tamamen YASAL çalışan firmaların hakkını yemiş sayılırsınız..

Tabiki eleştiriye açığız ama suçlama tarzında yada forumda şirketlere konu açma sayısına göre muamele yapılmamalı..

Ben bu yazı içersinde sizi suçlayacak yada yasal olmayan yada ona ektirme buna git gibi bir anlam göremedim bunu nerden çıkardınız biz hasta paylaşımlarına göre değerlendirme yaparız forumda da şuan 1 hastanız paylaşım yapıyor pekalaki buraya konu açıp sorana henüz emin olmadığımızı belirtiriz. Amacımız sizi karalamak degil kesinlikle Ekim yaptığınız hastalar payşım yapmaya devam eder ise sonuclarda olumlu olursa forumu takip eden üyelerimiz ve üye olmadan takip edenler ona göre değerlendirip kararlarını verir sizi tercih ederler kimseyi yönlendirmek gibi bir amaç içersinde degiliz
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2018, 16:26:43 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram