Gönderen Konu: Kaç greft gerekli, donör yeterli mi?  (Okunma sayısı 3052 defa)

saclarr020

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kaç greft gerekli, donör yeterli mi?
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2019, 00:58:40 »
Ekimden önce ve sonra finas proscar xpecia vs kullanmayı düşünmüyorum. Bunun saç ekiminden sonra ZARAR’ı olur mu, şöyle ki yararı olacağı kesin onu görmesek de olur fakat örneğin şok dökülme esnasında kendi saçlarımın da dökülme ihtimali var mı eğer varsa bunu engellemenin tek yolu bu ilaçlar mı?

Genckel34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2019, 00:59:27 »
Hocam donör yetersizden ziyade kalitesini beğenmedim dedi. Forumdaki en iyi hocalardan biri söyledi onu da ekleyeyim.
İşte insan asıl şu sıralar saç istiyor :D 30da ikinci bir ekimi kabullendim ben, bilmem yanlış mı düşünüyorum.

Bu kisinin Koray Erdogan olma sansi nedir hocam?
Sonucta o da herkese ekim yapmiyor ve bir bildigi vardir bence bunu diyen kisinin

saclarr020

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2019, 04:54:47 »
Bu kisinin Koray Erdogan olma sansi nedir hocam?
Sonucta o da herkese ekim yapmiyor ve bir bildigi vardir bence bunu diyen kisinin
İsim vermesem daha iyi hocam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 12 Ocak 2019, 11:44:47 »
Hakan Doğanay mikromotorda manuele yakın işler yapıyor diye okudum bir kaç yerde. Manuel 1.25 euro motor 1 euro. Fiyat farkını vermeye değer mi?

Hakan Doğanayın operasyonların da donör alımları mikro olarak homojen ve sorunsuz oluyor.

Donör kalitenize gelince Kim beğenmedi bilmiyorum ama şu durum söz konusu olabilir; donör yogun olabilir ama saç kaliteniz zayıf olabilir ince mesala donörün çok net forografı olmadığı için şuan bunu göremiyoruz saç telleri ince mi?

Benim düşüncem ise resimlerden donör bölgeniz gayet kaliteli ve yogun duruyor kısaca sanmıyorum bu donördeki saçların kalitesiz olucağını.
Global Moderator

saclarr020

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 12 Ocak 2019, 13:57:33 »
Hakan Doğanayın operasyonların da donör alımları mikro olarak homojen ve sorunsuz oluyor.

Donör kalitenize gelince Kim beğenmedi bilmiyorum ama şu durum söz konusu olabilir; donör yogun olabilir ama saç kaliteniz zayıf olabilir ince mesala donörün çok net forografı olmadığı için şuan bunu göremiyoruz saç telleri ince mi?

Benim düşüncem ise resimlerden donör bölgeniz gayet kaliteli ve yogun duruyor kısaca sanmıyorum bu donördeki saçların kalitesiz olucağını.
Saçım genel olarak zayıf hocam.
2 gündür hastayım saçımı yıkamıyorum + yeni uyandım vertex kendini belli etmiş :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 12 Ocak 2019, 15:15:18 »
Paylaştığın fotodaki açıklık dökülme degil saçın yapısından kaynaklı donör kalıtende açıkcası bir olumsuzluk ben göremedim fotografta gayet net

Ön bölgeye güzel bir düşün greft ile sıklaştırma yaptırabilirsin seni rahatsız ediyor ise

Bu arada geçmiş olsun kardeşim bol bol dinlen kendine iyi bak.
Global Moderator

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 12 Ocak 2019, 15:51:18 »
Valla geriye doğru elinle kaldırdığın fotoğrafta da ben birşey göremedim. Sadece mature hairline dediğimiz olgunluk çizgisi oluşmuş. 25 yaş çok erken emin ol. Sabredebilirsen 30 u bekle . Ama sabredemezsen de çok cüzi greftlerle o bölgedeki dökulmeyi tolere edebilirsin. Sac dökülmesi cidden progressive süreç bazı kişilerde öyle ani dökülmeler oluyor ki insan hayret ediyor. Ailede durum nasıl hocam?

saclarr020

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 12 Ocak 2019, 16:18:19 »
Valla geriye doğru elinle kaldırdığın fotoğrafta da ben birşey göremedim. Sadece mature hairline dediğimiz olgunluk çizgisi oluşmuş. 25 yaş çok erken emin ol. Sabredebilirsen 30 u bekle . Ama sabredemezsen de çok cüzi greftlerle o bölgedeki dökulmeyi tolere edebilirsin. Sac dökülmesi cidden progressive süreç bazı kişilerde öyle ani dökülmeler oluyor ki insan hayret ediyor. Ailede durum nasıl hocam?
Hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
Ailede baba tarafına çekmişim çoğunlukla, tipik erkek dökülmesi var, genetik yani.
Açıkçası fotoğraflarda vesaire hoş durmuyor, dediğim gibi alnım baya geniş + saçlar kalitesiz + mevcut açıklık rahatsız ediyor. Yani illa ben değil başkası da baksa herhangi bir fotoğraftan alnımın açıldığını rahatlıkla farkediyor.
2000 greft ektirmeyi düşünüyorum, sizce nasıl olur?

saclarr020

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 12 Ocak 2019, 16:20:44 »
Paylaştığın fotodaki açıklık dökülme degil saçın yapısından kaynaklı donör kalıtende açıkcası bir olumsuzluk ben göremedim fotografta gayet net

Ön bölgeye güzel bir düşün greft ile sıklaştırma yaptırabilirsin seni rahatsız ediyor ise

Bu arada geçmiş olsun kardeşim bol bol dinlen kendine iyi bak.
Sağolasın kardeşim iyi dileklerin için.
2000 greft düşünüyorum, nasıl olur sence?
Ön çizgimi nasıl çizmeliyim, kafa yapıma uygun yakışan birşeyi nasıl belirlerim?
Önümüzdeki günlerde kesin şekilde Allah'tan mani çıkmazsa ektirmeye kararlıyım.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Ocak 2019, 18:38:14 »
Hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
Ailede baba tarafına çekmişim çoğunlukla, tipik erkek dökülmesi var, genetik yani.
Açıkçası fotoğraflarda vesaire hoş durmuyor, dediğim gibi alnım baya geniş + saçlar kalitesiz + mevcut açıklık rahatsız ediyor. Yani illa ben değil başkası da baksa herhangi bir fotoğraftan alnımın açıldığını rahatlıkla farkediyor.
2000 greft ektirmeyi düşünüyorum, sizce nasıl olur?

Resimden greft söyleyebilmek manasiz olur. Şöyle yapabilirsin ufak bir cetvel ile yaklaşık alan hesabını yapıp cm2 ye 50 greft olarak düşünebilirsin. Ama tabi ki en mantıklısı ekim merkezlerine danışıp fikir teatisinde bulunman olur.

Facebook Twitter Instagram