Gönderen Konu: Sac ekimi icin tavsiye ve öneriniz  (Okunma sayısı 1262 defa)

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi icin tavsiye ve öneriniz
« : 10 Ocak 2019, 12:54:21 »
Selam arkadaslar,
Forumda yeniyim ve sac ekimi konusunda bilgilenmem icin bu platform cok cok yardimci oldu/oluyor.
Simdiden emegi gecen tüm arkadaslara tesekür etmek istiyorum. Bende insallah ekimi yaptirdiktan sonra süreci
paylasacagim ve katkida bulunmaya calisicagim.
Ben sac ekimimi en gec 2019 4.ay'ina kadar gerceklestirmek istiyorum. Bütcem sinirsiz degil ama herkez gibi kaliteye önem veriyorum

1) yaş - 41
2) saç dökülmesi ne zaman başladı - 20'lerde yavas yavas ilerliyor halen
3) saç dökülme tipi - yavas yavas ilerliyor, 2-3 haftadir minoxidil kullaniyorum, durdururum ümidiyle
4) saç dökülmesi nereden başladı? önden arkaya dogru gidiyoruz :)
5) ilaç kullanılıyor mu? minoxidil, faydasi varmi? Suan belli degil, ama biseyler yaptigim icin kendimi daha iyi hissetiriyor
6 )fotografları

Konustugum,Bilgi edindigim Doktorlar/Merkezler: Zekeriya Kul, Serkan Aygin, Hair Travel, Serdar Aslan (Eurasia), Dr.Cinik
Bunlarin arasinda ekimi sadece Zekeriya Kul Serdar Aslan kendileri yapiyor. Digerleri Ekip calismasi
Institute of Hair'den cvp alamadim suan
Serdar Aslan Doktor degil
Kala kala Zekeriya Kul kaliyor favorilerim arasinda

Tavsiye edebileceginiz baska bi Doktor varsa, paylasimiza sevinirim. Hatta bu aralari, ayni tarihlerde sac ekimi düsünen arkadaslar varsa
kader-arkadasi olarak birliktede gidebiliriz :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi icin tavsiye ve öneriniz
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2019, 13:00:58 »
Kısa ve öz konuşucam Saçlarınız başarılı bir sonuç almaya%99 uygun sizin için  şaun önemli olan doğru bir merkez seçmek greft sayısıda düşük olur zaten. Çok doğal bir ön cizgi olmasına özen gösterin donör çok kalıteli acele etmeden doğru bir yere karar verin.

Açıklığınız ortalama 80 cm2 bir alan saç geçişleri ile birlikte

Donör kapasiteniz benim tahminim: 10 bin alınabilirlik doğru kullanılır ise

Dökülmeniz sinsi: yavaş 41 yaşındasınız var olan saçlarınız kaliteli döküleceğini sanmıyorum uzun bir süre.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 13:11:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2019, 14:44:12 »
Abi kalan saçın sağlam minoxilden tokat yemeden bıraksan iyi edersin..

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2019, 14:57:32 »
Hocam cok dogru söyluyorsun,
bende o yüzden aceleye getirmek istemiyorum.
Zekeriya Kul 3000 Greft dedi tepe ve ön bölgeye. 2 gün'de ekilirmis.
Ucak,Otel,Transfer biz karismayiz dedi, Isimiz sac ekimi dediler. Acikcasi hosumada gitti bu durus.
Birde minoxidil'i kesinlikle tavsiye etmediler ve biran önce birak dediler. Biz size ekimden sonra
mevcut saclari koruyacak ilac vs. tavsiye ederiz dediler.

Saygiler sevgiler

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2019, 15:44:55 »
zekeriya kul üst seviye iyi bir ekimci sizin için iyi bir tercih olabilir.ekimden beklentiniz yüksek olmasın çok sık olmayan ama yeniden şekillenmiş bir ön çizgi görüntünüzü olumlu yönde oldukça değiştirecektir.geridede saçlarınız olduğunu düşünürsek orta sıklıkta bir sonuç sizi gayet iyi şekilde memnun edecektir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2019, 16:27:59 »
Saçlarının kalitesi çok yüksek keske mınox kullanmasaydın bu saça büyük hata etmissin ve minoxsu bırakıp en az 5 ay sonra ekime girmeni tavsiye ederim dökülme olabılır çünkü

Ek olarak şunuda ekliyim amacın iyi bir saç ekimi yaptırmak olsun davranışlara takılma iyi bir ekim gerisi önemli degil senin için zekeriya kul ise takılma yada başka merkez vs demek istediğimi anladın umarım

Ve acele etmene gerel yok gün geçttikçe fikirler değişir başarıya odaklan.
Global Moderator

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2019, 16:33:14 »
Saçlar ve donör kaliteli bence her ekimcinin ekim yapmak isteyeceği bir vaka kaliteli saçlar ve dökülme tipi.
zekeriya kul iyi bir hoca başarılı sonuçları var
Hakan doğanay tam iyi sonuç alacağı bir saç ve açıklık. Aynı zamanda Asmed de Koray hocanın yetiştirdiği Alp hocada var değerlendirebilirsin. 1,75 euro fiyatı

Sibel ulusan da başarılı sonuçlarını görüyoruz

Sanırım sen Serkan aygına ektiricektin öyle görmüştüm.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2019, 17:26:29 »
minoxile bulaşma faydası olmadığı gibi saçları alıştırırsan bu merete sonun kötü olur bu halini ararsın benden söylemesi.
ekimle gayet güzel sonuç alınır yeterki ektireceğin yer kasaphane olmasın.

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2019, 17:50:55 »
Saçlar ve donör kaliteli bence her ekimcinin ekim yapmak isteyeceği bir vaka kaliteli saçlar ve dökülme tipi.
zekeriya kul iyi bir hoca başarılı sonuçları var
Hakan doğanay tam iyi sonuç alacağı bir saç ve açıklık. Aynı zamanda Asmed de Koray hocanın yetiştirdiği Alp hocada var değerlendirebilirsin. 1,75 euro fiyatı

Sibel ulusan da başarılı sonuçlarını görüyoruz

Sanırım sen Serkan aygına ektiricektin öyle görmüştüm.

Evet Sarkan Aygin'in asistaniyla irtibata gecdim ama malesef beni caydirdi, sebepleri ise
1.Yurtdisi/Yurtici fiyat farki asiri. Ben parasinda degilim ama bu tür politikayi destekleyemem. (Bana 1650€+gelis gidis masarfi - orda olana 6000TL max)
2.Kendisi alim veya ekim yapmiyor. Evet ekip'de basarili olabilir ama ben Doktor olsun istiyorum
3.Görüsdügüm kisi'nin bilgisi tamamen sifir, yalan yanlis bilgiler verdi bana. Bundan Hoca'nin büyük bi ihtimal haber yok ama yinede, caydirici oldu

ASMED'den Alp hoca cok iyi bi fikir, 1,75 de isime gelir. Tesekürler

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2019, 11:39:23 »
Arkadaslar minoxil'i yaklasik 3 Haftadir sabah,aksam köpük olarak kullaniyordum. Yorumlariniza göre ve Zekeriya Kul'un da ayni tavsiye'de bulunmasina dayanarak,
birakacam. Yalniz bir den birakirsam sorun olurmu? Yoksa dozaji azaltarak dah mi saglikli olur?

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2019, 15:23:32 »
Üç hafta kullanmışsın direkt bırakabilirsin abi. Dozajlık bir durum yok

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2019, 21:18:30 »
Arkadaslar minoxil'i yaklasik 3 Haftadir sabah,aksam köpük olarak kullaniyordum. Yorumlariniza göre ve Zekeriya Kul'un da ayni tavsiye'de bulunmasina dayanarak,
birakacam. Yalniz bir den birakirsam sorun olurmu? Yoksa dozaji azaltarak dah mi saglikli olur?

Birden yada azaltarak farketmez ikisindede kazanımları kaybedersin tekrar malesef döngüye girer saçlar.

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2019, 18:04:21 »
Arkadaşlar Hakan Doğanaydan da teklif aldım,
donör ince ve zayıf gözüktüğü için sakal’dan da ekleriz toplam 3500-4000 greft ihtiyacınız var dediler. Hakan Doğanay artık manuel alım tercih etmiyoruz dedi. Ekim ince kalem tekniği le gerçekleşiyormuş . Toplam iki gün ekim süresi. Burada gördüğüm kadarıyla ve diğer araştırmalarımada dayanarak, favorilerime ekledim. Özellikle ön cizginin doğallığı ve başarısı beni hakan hocaya yönlendirdi.
Şuan Zekeriya Kul, Hakan Doğanay ve henüz cvp alamadığım Alp hoca.
Her halükarda haftaya proscar a başlayacağım ve en geç bi kaç ay sonra ekimi düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram