Gönderen Konu: Koray Erdoğan 5060 Greft (12.05.2016)  (Okunma sayısı 89025 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: Koray Erdoğan 5060 Greft (12.05.2016)
« Yanıtla #91 : 09 Kasım 2016, 22:32:53 »
dogru ekım en ıyı planlama ve mükenbel sonuc  ve mutlu bır insan  tesekurler koray hoca

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 18 Kasım 2016, 14:36:55 »
selamlar dostum , sende kaşıntı ve ekilen yerde kabuklanma ( yara kabukları dokuldukten sonra tekrar kabuklanma kepek gibimsi) veya kabarıklık oldu mu

Muhendis

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 20 Kasım 2016, 18:17:22 »
selamlar dostum , sende kaşıntı ve ekilen yerde kabuklanma ( yara kabukları dokuldukten sonra tekrar kabuklanma kepek gibimsi) veya kabarıklık oldu mu
selamlar. Öyle sorunlar yaşamadım ilk 10 günden sonra. Hafif sivilcelenme oldu. Cilt hassastı biraz birde kızarıklıklar oldu.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 20 Kasım 2016, 20:03:10 »
Bence zaten saçlarınız varmış ve doktor için çok avantajlı bir kafa tipi. Doktorun ektiklerinin yarısı çıksa bu saç çok güzel zaten olur. Saç ekimine örnek güzel bie çalışma ve sonuç.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 20 Kasım 2016, 21:39:33 »
bakın arkadaşlar şu ayrıntıyı unutmayın.... finasterid kullanan çoğu insanın saçları zaten 6 ayda coşar. (bizzat kendimden biliyorum) . bu arkadaşımızın saç ekim sonucuna doktor başarısı demek için finassız bir ekim sonucu olmalıydı. ekilen saçlar kalınlaşıyo, minyatürleşmiş saçlar kıl haline dönüyo binlerce tüy belki saç oluyo sizde diyosunuz ki aaaaa ne kadar ustaca ekilmiş !! benim saçlarım gidiciydi resmen deriyi artık görüyordum 6 ay finas kullandım ve görseydiniz şaşardınız. şuan yine farklı tedavilerle koruyorum çok şükür ve son sabrıma kadar saç ektirmicem. finas kullandırıp saç ekimini kim yaparsa yapsın sonucu tatmin edici olur. koray hocanın ustalığı kanıtlanmış tamam kabul ediyorum doğal ekim, sistemli ekim yapıo. ama bu kafayı emin olun o değil yüzde 60-70 finas doldurmuş ve saçları gerçek rengine getirip canlandırmış... inşallah bu arkadaşımız ilerde finası bırakmak zorunda kalmaz.....
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2016, 21:41:12 Gönderen: saçkolik »

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 20 Kasım 2016, 21:50:37 »
Peki sackolik şuan finas kullaniyomusun
saçlarını neyle koruyosun?

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 20 Kasım 2016, 22:10:46 »
                                                                                                                                                               Artık finas kullanmıyorum kardeş tövbeliyim o zehire ... Şuan yurt dışından getirttiğim ru 58841 diye bir madde var onu kullanıyorum. biotin kullanıyorum günlük. yeşil çay, kabak çekirdeği ,kuru üzüm.. mümkün olduğunca düzenli yiyip içiyorum. finas ı bırakalı 6 ay olacak nerdeyse saçlarım iyi çok şükür .                     

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 20 Kasım 2016, 22:17:39 »
neden zehir ?

Jr.BasicTr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 20 Kasım 2016, 22:26:13 »
                                                                                                                                                               Artık finas kullanmıyorum kardeş tövbeliyim o zehire ... Şuan yurt dışından getirttiğim ru 58841 diye bir madde var onu kullanıyorum. biotin kullanıyorum günlük. yeşil çay, kabak çekirdeği ,kuru üzüm.. mümkün olduğunca düzenli yiyip içiyorum. finas ı bırakalı 6 ay olacak nerdeyse saçlarım iyi çok şükür .                   

ru 58841 ' i nereden satın aldınız ve de kullanımı nasıl ? minoxil ile mi karıştırıyorsunuz ?

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 20 Kasım 2016, 22:36:10 »
neden zehir ?
cinsel hayatını mahvediyo kardeşim.  testis ağrıları, kasık ağrıları, meme sızlaması ve büyümesi, erken boşalma, sertleşme problemi, geçici kısırlık , libido düşüklüğü , menide şeffaflaşma ve kalite kaybı , sabah ereksiyonları bitiyo , cinselliğe masturbasyona konsantre olamama... bunların dışında uzun süreli kullanımda unutkanlık , kas kütlesinde düşüş , halsizlik , bitkinlik hissi , dht düşmesinden dolayı depresyon ... vb. daha bir çok sebep. hepsini yaşadım ! he kullanıpta '' bende yan etki yapmıyo '' diyenler de var onları da evlenince görürüm. ben bekar halimde olmadık rezillik çektim, evliyken düşünemiyorum bile.. he şu da var psikolojik kalıntıları hala devam ediyo.. aman diyim kardeşim. dht oranın yüksektir anlamazsın yan etkilerini, herşey normal sanarsın ama çok sinsi gelişiyo bu yan etkiler. iyi düşünün....

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 20 Kasım 2016, 22:39:01 »
ru ' yu saçımın doktoru sitesindeki moderatörler aracılığıyla edindim. elseve arginin direnç losyonuyla ölçekli olarak çözüp günlük saç derisine uyguluyorum. o siteyi bi ziyaret ederseniz gerekli bilgiler hatta çok daha fazlası mevcut

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 20 Kasım 2016, 22:45:05 »
neden zehir ?
cinsel hayatını mahvediyo kardeşim.  testis ağrıları, kasık ağrıları, meme sızlaması ve büyümesi, erken boşalma, sertleşme problemi, geçici kısırlık , libido düşüklüğü , menide şeffaflaşma ve kalite kaybı , sabah ereksiyonları bitiyo , cinselliğe masturbasyona konsantre olamama... bunların dışında uzun süreli kullanımda unutkanlık , kas kütlesinde düşüş , halsizlik , bitkinlik hissi , dht düşmesinden dolayı depresyon ... vb. daha bir çok sebep. hepsini yaşadım ! he kullanıpta '' bende yan etki yapmıyo '' diyenler de var onları da evlenince görürüm. ben bekar halimde olmadık rezillik çektim, evliyken düşünemiyorum bile.. he şu da var psikolojik kalıntıları hala devam ediyo.. aman diyim kardeşim. dht oranın yüksektir anlamazsın yan etkilerini, herşey normal sanarsın ama çok sinsi gelişiyo bu yan etkiler. iyi düşünün....
tam 4 aydır kullanıyorum dediklerinin 1 tanesi bile yok şu anda. Belki erken bilemiyorum ama herkeste aynı etkiyi göstermediğini belirtmek gerekiyor.  Bu arada sinsi demişsin ben orayı anlamadım. Yan etki göstermeden mi dhtyi baskiliyor. O zaman süper
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2016, 22:48:25 Gönderen: volkarizma90 »

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 20 Kasım 2016, 22:55:11 »
neden zehir ?
tam 4 aydır kullanıyorum dediklerinin 1 tanesi bile yok şu anda. Belki erken bilemiyorum ama herkeste aynı etkiyi göstermediğini belirtmek gerekiyor.
dht oranı yüksek olan kişilerde ve spor yapan kişilerde yan etki yaşamayanlar var tabiki de . ama bu durumda ilacın faydası minimum düzeyde oluyo. birde dht düşüşünden dolayı  testo artıyo bu da saç ön çizgisinde ciddi saç kayıplarına sebep oluyo... aşırı cinsel istek te yapabiliyor yani aynı ilaç ama bu asla iyi bişey değil dediğim gibi hızlı saç dökülmesi olabiliyo.  ne kadar yan etki o kadar etki mantığı malesef gerçek.  evli iseniz ve hiç bir düşüş hissetmiyorsanız ne mutlu  .. ama çocuk yapacağınız zaman sıfır yan etki olsa bile bırakmanızı öneririm (doktor tavsiyesidir).

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 20 Kasım 2016, 22:59:42 »
Evet söylediklerine katılıyorum. Şu anda sıkıntı yok ama çocuk yaparken ilacın etkilerinden arınmak gerek haklisin.

Facebook Twitter Instagram