Gönderen Konu: Koray Erdoğan 5060 Greft (12.05.2016)  (Okunma sayısı 89043 defa)

slck34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 5060 Greft (12.05.2016)
« Yanıtla #61 : 13 Eylül 2016, 18:39:01 »
daha 4.ay cok güzel olmuş 2-3 ay içinde full olur heralde,hayırlı olsun ben beğendim şimdiden.

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 14 Eylül 2016, 00:26:12 »
👍👏👏
Fotoda belli olmuyordur fakat sen ince ince çıkanları görüyorsundur muhtemelen.
böyle giderse forumun en başarılı ekimi olacak kardeşim.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 14 Eylül 2016, 12:11:50 »
yan şakaklarda olması gereken transfer olmus  Teklı ve aynı kalınlıkta grefler ıle ekılmıs  oyuzden tum saçla uyum saglıyor bu ekımın anlaşılması cok zor  bunu yapmak içince farklı kalınlıkta panclar kullanmak gerek mesala 0.7 0.8 0.9    finasterid e gelınce  bu ekımde kullanmak gerek eger dogal bır ekım ıstıyosan grefler ınce panclar ıle alındıgı ıcın  gerekıyor  aslında koray hocanın fınas kullandırma sebebı tamamen dogallıgı yakalamak  yada kalın pancla alıp yapar buda dıger ekımler gıbı dogal durmaz ozamanda kullan demez  oyüzden finasterid in neden kullandırıldıgını iyi anlamak gerek  daha basarılı bır sonuc için degil aslında Uygulanan teknıkle alakalı bır durum tamamen
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 12:14:13 Gönderen: can29 »

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 14 Eylül 2016, 13:36:10 »
yan şakaklarda olması gereken transfer olmus  Teklı ve aynı kalınlıkta grefler ıle ekılmıs  oyuzden tum saçla uyum saglıyor bu ekımın anlaşılması cok zor  bunu yapmak içince farklı kalınlıkta panclar kullanmak gerek mesala 0.7 0.8 0.9    finasterid e gelınce  bu ekımde kullanmak gerek eger dogal bır ekım ıstıyosan grefler ınce panclar ıle alındıgı ıcın  gerekıyor  aslında koray hocanın fınas kullandırma sebebı tamamen dogallıgı yakalamak  yada kalın pancla alıp yapar buda dıger ekımler gıbı dogal durmaz ozamanda kullan demez  oyüzden finasterid in neden kullandırıldıgını iyi anlamak gerek  daha basarılı bır sonuc için degil aslında Uygulanan teknıkle alakalı bır durum tamamen                                bana 2400 greft + finas demisti. Finas yan etki yapior diye whatsaptan yazdim cevap gelmedi... yan etki yapan, cocuk sahibi olmaya engel olan, hatta evliligi bile cogu insana zehir eden bu ilaci neden surekli kullandiriyor? Insanlarin hayati sactanmi ibaret ? Ben finas kullansam ekime zaten ihtiyacim olmaz en azindan 40 li yaslara kadar korurum. Ama nedense bu kadar yan etkiye ragmen hoca bu ilaci ekimlerinde ana etken yapmis? Kendiside kullaniyormus acaba evlimi? Cocugu varmi ? Bu konularda keske bilgi edinebilsek...

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 14 Eylül 2016, 13:38:32 »
        bana 2400 greft + finas demisti. Finas yan etki yapior diye whatsaptan yazdim cevap gelmedi... yan etki yapan, cocuk sahibi olmaya engel olan, hatta evliligi bile cogu insana zehir eden bu ilaci neden surekli kullandiriyor? Insanlarin hayati sactanmi ibaret ? Ben finas kullansam ekime zaten ihtiyacim olmaz en azindan 40 li yaslara kadar korurum. Ama nedense bu kadar yan etkiye ragmen hoca bu ilaci ekimlerinde ana etken yapmis? Kendiside kullaniyormus acaba evlimi? Cocugu varmi ? Bu konularda keske bilgi edinebilsek.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 14 Eylül 2016, 14:42:06 »
        bana 2400 greft + finas demisti. Finas yan etki yapior diye whatsaptan yazdim cevap gelmedi... yan etki yapan, cocuk sahibi olmaya engel olan, hatta evliligi bile cogu insana zehir eden bu ilaci neden surekli kullandiriyor? Insanlarin hayati sactanmi ibaret ? Ben finas kullansam ekime zaten ihtiyacim olmaz en azindan 40 li yaslara kadar korurum. Ama nedense bu kadar yan etkiye ragmen hoca bu ilaci ekimlerinde ana etken yapmis? Kendiside kullaniyormus acaba evlimi? Cocugu varmi ? Bu konularda keske bilgi edinebilsek.

kendısı 7 yıldır bu ilacı kullanıyor evli degil çocuguda yok finasterid in kısırlık yaptıgınıda illkez duydum :) dostum kımse bogazına basarak kullan yada kullanma demıryor  yada koray hoca ılla kulanıcaksın kullanmassan ekım yapmam da demıyor kullanmadan ekım yaptıgı cok kısıde var tavsıye edıyor sadece  sonucta saç kaybın devam edıyorsa bunu durdurmadan ekım yapmakta anlamsız  ben kullanmak ıstemıyorum mesala ama kullandırmasınıda anladıgım ıcın dogruda buluyorum tavsıye etmesını sende arastırma yapmadan bence bu tarz konusma  suan bılmeden anlamadan  konusuyosun bence  ayrıca dogallıktan uzak kalın panclarla alım yapsa  kalın kanallar açsa dıger mezkezler gıbı oda kullandırmaz tamamen teknıgı ıle alakalı bı durum  cm2 de 45 tane 50 yada 65 tane  grefti  kendi  sac kalınlıgında dogal olan bır ekım için destek gerekıyor  yada  baska yerlerınde ki kıllar gıbı kalın kalın uyumsuz bır ekım yapılır buna gerek kalmaz 
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 14:55:01 Gönderen: can29 »

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 14 Eylül 2016, 15:27:55 »
Bi kere ben kesinlikle bilmeden konusmuyorum. Hocanin proscar kullan 6 ay sonra gel dedigi cok kisi biliyorum yani bu mesele tavsiyeden öte. Ayrica proscari 6 ay kullanip resmen iktidarsiz kalanda benim. ( bence önce bi kullanin sonra finas hakkinda yorum yapin) Bu ilac yuzunden hala tam sertlesemiyorum cunku psikolojimide etkiledi. Neyse mevzu aşık atma mevzusu degil karsilikli bilgilenme mevzusu. Finasi cok iyi biliyorum ve herkeste yan etki orani ayni degil. Benim gibi dht ve testo orani dusük olan kisilerde finas resmen bir zehir ! Nedenmi ? ( memelerim buyudu, erken bosalma ve ereksiyon sıkıntıları basladi, unutkanlik, cinsel isteksizlik, meni azalması ve seffaflasması, sersemlik, yorgunluk... daha cok ayrinti sayabilirim)... birde ilac hakkinda belki 15- 20 doktorun fikrini aldim bu ilaci kullanan kisilerde kısmi zamanli kisirlik olabilir denildi. Ayrica cocuk yapmanin özellikle erkek cocukta ve cinsel organinda problemlere neden olabilecegi soylendi.. vs. Vs. Simdi en dogal hakkimdir bu ilaci oneren hatta kullan sonra ekim yaparim diyen birini sorgulamak... Sunuda soylemek isterim sac ekim ve tedavileri konusunda yeterince bilgim var. Hem isim hemde ortamim geregi. Iyi bayramlar.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 15:29:37 Gönderen: saçkolik »

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 14 Eylül 2016, 15:40:36 »
Bi kere ben kesinlikle bilmeden konusmuyorum. Hocanin proscar kullan 6 ay sonra gel dedigi cok kisi biliyorum yani bu mesele tavsiyeden öte. Ayrica proscari 6 ay kullanip resmen iktidarsiz kalanda benim. ( bence önce bi kullanin sonra finas hakkinda yorum yapin) Bu ilac yuzunden hala tam sertlesemiyorum cunku psikolojimide etkiledi. Neyse mevzu aşık atma mevzusu degil karsilikli bilgilenme mevzusu. Finasi cok iyi biliyorum ve herkeste yan etki orani ayni degil. Benim gibi dht ve testo orani dusük olan kisilerde finas resmen bir zehir ! Nedenmi ? ( memelerim buyudu, erken bosalma ve ereksiyon sıkıntıları basladi, unutkanlik, cinsel isteksizlik, meni azalması ve seffaflasması, sersemlik, yorgunluk... daha cok ayrinti sayabilirim)... birde ilac hakkinda belki 15- 20 doktorun fikrini aldim bu ilaci kullanan kisilerde kısmi zamanli kisirlik olabilir denildi. Ayrica cocuk yapmanin özellikle erkek cocukta ve cinsel organinda problemlere neden olabilecegi soylendi.. vs. Vs. Simdi en dogal hakkimdir bu ilaci oneren hatta kullan sonra ekim yaparim diyen birini sorgulamak... Sunuda soylemek isterim sac ekim ve tedavileri konusunda yeterince bilgim var. Hem isim hemde ortamim geregi. Iyi bayramlar.

ozaman randevu al  6 ay doldu dersin bu yan etkılerı söyleyınce zaten  direkt bırak diyor ve ekımı fınasterıdsız yapıyor dostum ben zaten finasterid kullanan bırıyım uzun yıllar ama öle bı etkı yasamadım suan kullanmak ıstemıyorum  ılacın oturması ılk 5 ayı buluyor vucutta  testıs agrısı ara ara olabiliyor menüde şeffaflaşma ve azalma oluyor memede büyüme yanı yaglanma eger spor yapmassan oluyor çünki erkeklık hormanunu baskıladıgı ıcın vucuttakı yag oranı artıyor sebebı bu .  oyüzden spor yapmayan kişilerde ve yaglı göbekli kişilerde finas yan etki yapabılıyor

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 15:45:30 Gönderen: can29 »

soranadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 17 Eylül 2016, 09:47:33 »
Kardeşim fotoğraf atarmısın bu arada seni ve Müttalip hocanın yaptığı ekimi takip ediyorum ikinizinkide karar verme sürecindeyim yardımcı olursan sende teşekkür ederim bu arada yorum yapmak gerekirse ekimin güzel gidiyor
.   

Bende Muttalip keser ve Koray Erdoğan arasında karar vericem ama Keser greft başı 3.5 euro dedi biraz tuzlu Koray hocaya siz ne kadar ödediniz?

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 17 Eylül 2016, 10:13:38 »
Koray hocayla muttalip hoca maliyet olarak yakinlar . Neden derseniz koray hoca grefti fazla soyluyo muttalip hoca daha az soyluyo. Yani fiyat ayni oluyo hemen hemen

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 17 Eylül 2016, 12:50:03 »
finas kullanmazsanız 10yıl sonra arkaya ekicek saç bulamıcaksınız. 50 yaşındaki adama finas kullandırmıo sonuçta. gençlere kullandırıyor

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 17 Eylül 2016, 13:20:01 »
Koray hocayla muttalip hoca maliyet olarak yakinlar . Neden derseniz koray hoca grefti fazla soyluyo muttalip hoca daha az soyluyo. Yani fiyat ayni oluyo hemen hemen

dostum  iyi güzel konusuyosunuzda tek sorun bılmeden arastırmadan konuşmanız .koray hoca ne yapıyoda greft sayısı artıyor ve dönörde hic iz veya problem olmuyor hiç düşünüp araştırdınmı ? laf olsun dıye atıp tutuyosun yapmayın bunları 

bugün istese koray hoca da 3.5 ero yapar sana muhtalıp hoca gıbı 2 bın eker yapamazmı sanıyosun ?  teknik farkı ve bunun nedenını arastırmadan konusmayın bence 

greft bölme diye bir teknık var bırısı hıc ayırmadan alır sana 2000 eker  bırı alır dogallıgı yakalamak adına 4 lü 5 li greftlerı böler 2 yada tek li yapar bölelıkle saclar kalın olmaz  kııvır kıvır olmaz yön olarakta kendi saçından ayırt edilmez ve dogallık yakalanır bunun ıcınde mecbur greft sayısı artar bilmem anlata bıldınm mı

sonuç olarak 2 doktorda ışının ehlı sadece farkları var teknık olarak

burda sebepler ve nedenler bılınmeden  arastırma yapmadan konuşan çok ınsan var buda bır çok ınsanı yanlış yönlendırebılir
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2016, 13:41:21 Gönderen: can29 »

soranadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 17 Eylül 2016, 13:53:16 »
teşekkürler bilgilendirme için umarım doğru tercihi en kısa sürede yapar ve kurtulurum. yaşım 33 ve dökülmem devam ettiği için tedirginim biraz...

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #74 : 17 Eylül 2016, 21:07:05 »
teşekkürler bilgilendirme için umarım doğru tercihi en kısa sürede yapar ve kurtulurum. yaşım 33 ve dökülmem devam ettiği için tedirginim biraz...
İkiside isinin ehli doktorlar. Keser hoca antika adam 67 chevrolet gibi koray hocada 2018 ferrari gibi. İkiside uzun kilometrede yolda birakmaz.

:)))) güzel yorum

Facebook Twitter Instagram