Gönderen Konu: Yaşım 25.Sizce saç ekimi için erken mi?  (Okunma sayısı 1785 defa)

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 25.Sizce saç ekimi için erken mi?
« : 07 Ocak 2019, 19:12:53 »
Merhabalar. Grupta tecrübeli abi ve kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim. Yaşım 25 saçlarım ince telli ve seyrek. Şakak bölgelerimden geçmiş yıllara göre gittikçe açılmakda. Çevremdeki insanlarda bu konuda hem fikiriz.Bir erkeğin saçı ve sakalı makyajıdır bence:) Sizce ektirmek için uygunmu saçım. Donör bölgem sık. Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaşım 25.Sizce saç ekimi için erken mi?
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2019, 19:17:24 »
Gayet uygun güzel doğal belirli bir ön cizgi ile düşün greft sayısı ile güzel bir ekim olur
Global Moderator

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2019, 19:35:23 »
Gayet uygun güzel doğal belirli bir ön cizgi ile düşün greft sayısı ile güzel bir ekim olur
Teşekkür ederim. Saç ekimi için en uygun  mevsim hangisi bu kış  işlerimden dolayı ektiremicem gibi yazın sıkıntı olur mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2019, 19:38:52 »
Saç ekimi için uygun mevsim kış ayları genelde buda saçın gelişimi açısından değil güneşten korunma derdi olmadığı için kısaca her mevsim yapılabılır.
Global Moderator

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2019, 19:47:21 »
Saç ekimi için uygun mevsim kış ayları genelde buda saçın gelişimi açısından değil güneşten korunma derdi olmadığı için kısaca her mevsim yapılabılır.
Cevabınız için teşekkür ederim:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2019, 19:49:27 »
Şunuda belirteyim saç ekimi için en uyugun mevsim bana göre 10 gün boşluğun hangi mevsimde var ise o mevsimdir:)
Global Moderator

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2019, 21:00:53 »
Şunuda belirteyim saç ekimi için en uyugun mevsim bana göre 10 gün boşluğun hangi mevsimde var ise o mevsimdir:)
Hocam saç ekimi için kaç gün izin gerekli. İş yerinden ona göre izin +rapor ayarlıcam. Toplum içine kan kırmızı kafa çıkmayalım:)

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2019, 21:46:38 »
saç ekimi ile güzel bir sonuç almak için iyi bir adaysınız ama tabi doğru ekim merkezini tercih etmek kaydı ile.benim tavsiyem en fazla 3000 greft ektirmeniz ve orta tepelere değilde daha çok ön bölgeye yoğunlaşmanız .sizde bu şekilde olması gerektiğini biliyorsunuzdur belki ama ekim merkezleri bu konuda hovarda oldukları için aklınızı çelebilirler sakın aldanmayın derim.

Insyder

• Full Member
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2019, 21:59:46 »
Dostum selamlar

Çok sağlam donörün var, vertext bölgesinde de genetik dökülme mevcut değil. Sağlam greftle ön bölgeye çalışılırsa ve başarılı bi operasyon olursa bu saç mükemmel olur gibi duruyor. Ön çizgini de eski fotoğraflarından esinlenerek doğal görünümünle çizdirmeye çalış derim. Bence hiç vakit kaybetme, ektir gitsin.
LifeHair Ankara - Şahin Çelik | 4350 Greft | 07.11.2019 | Yaş:27:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11661.0

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2019, 17:37:14 »
dökülmen devam etmiyor ise ektir kurtul derim ama hızlı ağrasif dökülmen varsa bekle

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2019, 19:11:19 »
Sadece çn bölgeye ektir kardeşim maceraya girip risk alma zaten gerek yok.

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2019, 00:45:33 »
saç ekimi ile güzel bir sonuç almak için iyi bir adaysınız ama tabi doğru ekim merkezini tercih etmek kaydı ile.benim tavsiyem en fazla 3000 greft ektirmeniz ve orta tepelere değilde daha çok ön bölgeye yoğunlaşmanız .sizde bu şekilde olması gerektiğini biliyorsunuzdur belki ama ekim merkezleri bu konuda hovarda oldukları için aklınızı çelebilirler sakın aldanmayın derim.
Cevabınız için teşekkürler. Bende ön ve şakak tarafına daha çok ekim yaptırmayı düşüniyorum. Bütçem 6000-7000 arası. HİSAR hastanesi estemylıfe hasan akil ektirmeyi düşünüyorum gelişmeleri anlık paylaşırım. Yalnız korkum ön çizginin  yapay durması bazı ekimlerde önden çok belli oluyor bakalım ektiricez artık:)

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2019, 00:47:29 »
Dostum selamlar

Çok sağlam donörün var, vertext bölgesinde de genetik dökülme mevcut değil. Sağlam greftle ön bölgeye çalışılırsa ve başarılı bi operasyon olursa bu saç mükemmel olur gibi duruyor. Ön çizgini de eski fotoğraflarından esinlenerek doğal görünümünle çizdirmeye çalış derim. Bence hiç vakit kaybetme, ektir gitsin.
İnşallah dediğiniz gibi güzel olur. Bir kaç işim var zaman bulduğum ilk vakit ektiricem detayları paylaşırım:)

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2019, 00:48:39 »
Sadece çn bölgeye ektir kardeşim maceraya girip risk alma zaten gerek yok.
Evet bende öyle düşünüyorum nedense yan şakaklar açılıyor arkalar gür inşallah güzel olur

Facebook Twitter Instagram