Gönderen Konu: Saçlarımın Güncel Durumu Lütfen Yorum  (Okunma sayısı 4635 defa)

goose11

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saçlarımın Güncel Durumu Lütfen Yorum
« Yanıtla #15 : 06 Ocak 2019, 12:10:39 »
hocam xpecia ile finasterid ayni kategoriye koyamazsin. Finasterid kat kat daha güclü bir ilac.
Bence git bir doktorla görüs belki sen sadece prp ile de kurtarabilirsin.

Bir doktora gittim bartında , size şöyle söyleyeyim . Eldiven aldı baban kel mi dedi evet dedim seninkilerde gidiyor dedi bu kadar . Ne kan analizi ne başka birşey . PRP Dedi onu yarım ağızla söyledi . O Günden sonra doktorlara hele burdaki doktorlara inanasım kalmadı . Xpecia'yı kendim denemeye karar verdim .

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2019, 12:31:40 »
Bir doktora gittim bartında , size şöyle söyleyeyim . Eldiven aldı baban kel mi dedi evet dedim seninkilerde gidiyor dedi bu kadar . Ne kan analizi ne başka birşey . PRP Dedi onu yarım ağızla söyledi . O Günden sonra doktorlara hele burdaki doktorlara inanasım kalmadı . Xpecia'yı kendim denemeye karar verdim .
erkek tipi dökülme tipini bakınca anlayabiliyorlar tahlil de yapsa sonuç ayni olacak sen gene insafli doktora denk gelmişin sampuan vitamin losyonlar kullanarak paranı harcama demiş yani ne yaparsan yap dökülecek demiş.Bak bir cok ürün kullanan biri olarak tavsiyem ne kullanirsan kullan sonuç değismeyecektir kafan rahat olması bakımından xpecia devam et ilerde iyi bir yere ekim yaptır ama iyi bir yere yoksa ekimde çözüm değil

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2019, 12:49:11 »
erkek tipi dökülme tipini bakınca anlayabiliyorlar tahlil de yapsa sonuç ayni olacak sen gene insafli doktora denk gelmişin sampuan vitamin losyonlar kullanarak paranı harcama demiş yani ne yaparsan yap dökülecek demiş.Bak bir cok ürün kullanan biri olarak tavsiyem ne kullanirsan kullan sonuç değismeyecektir kafan rahat olması bakımından xpecia devam et ilerde iyi bir yere ekim yaptır ama iyi bir yere yoksa ekimde çözüm değil

Şampuan vs. de söylemişti hocam :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 06 Ocak 2019, 17:38:07 »
Şampuan vs. de söylemişti hocam :)

Represantlar boşamı çalışıyor 2 şampuan yazacak tabi :):)

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #19 : 06 Ocak 2019, 19:08:55 »
Kardeşim bence sen  ilk iş bi berbere git şu papaz görünümünden kurtul saçlarını bi kestir toparlattir saçını kısa tut çok daginik ve kırık duruyor saçını düzenli tut minoxil falan sakin bulaşma xpecia kullanabilirsin zeytinyagida sürme kafana gözenekleri tıkar bilgin olsun

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Ocak 2019, 21:07:24 »
Finansterid harici ne kullanırsan kullan saçlar dökülecektir dostum.Bence ara ara finans kullan saçların dökülmesini 3-5 sene ileri atarsın.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 07 Ocak 2019, 01:40:17 »
Hiç bir şey yapma saçına şekil vermeye çalış ve toppik kullan .kullanmakta olduğun xpecia vs de bırak saçına en ufak faydası olmaz bunların.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 07 Ocak 2019, 02:06:06 »
Su son zamanlarda kilo aldinmi veya verdinmi ? Beslenme bozuklugun varmi ? Yeterince uyuyormusun biliyormusun ? Vitamminlerine baktirdinmi ? Ve son olarak streslimisin veya stresli bi dönem atesli hastalik gecirdinmi ?  Bu sorunlarin hepsi bende vardi , seyrekligim seninki gibiydi ama suan toparlanmaya basladi , beslenme seklin cok önemli ve saclarini görebildigim kadariyla taramiyorsun , kendine bi tarak al bu buyuk kadinlarin kullandigi taraklardan uclarinds kücük toplar olanlardan , ve hergün saclarini tara , banyo sonrasi saclarini hic elleme sekillendirme kurudukdan sonra düz bi sekilde tara ve öyle birak tabi banyo sonrasi disari cikmayacaksan veya yatacaksan , ertesi gün saclarini kaldir bunu dediklerimi deneye blirsin umarim sende bi faydasini görúrsün , benim ön taraflarim bu sekilde azda olsa suan biraz toparladi, ama tepe bölgemde pek bi fark yok,

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 07 Ocak 2019, 07:38:24 »
Su son zamanlarda kilo aldinmi veya verdinmi ? Beslenme bozuklugun varmi ? Yeterince uyuyormusun biliyormusun ? Vitamminlerine baktirdinmi ? Ve son olarak streslimisin veya stresli bi dönem atesli hastalik gecirdinmi ?  Bu sorunlarin hepsi bende vardi , seyrekligim seninki gibiydi ama suan toparlanmaya basladi , beslenme seklin cok önemli ve saclarini görebildigim kadariyla taramiyorsun , kendine bi tarak al bu buyuk kadinlarin kullandigi taraklardan uclarinds kücük toplar olanlardan , ve hergün saclarini tara , banyo sonrasi saclarini hic elleme sekillendirme kurudukdan sonra düz bi sekilde tara ve öyle birak tabi banyo sonrasi disari cikmayacaksan veya yatacaksan , ertesi gün saclarini kaldir bunu dediklerimi deneye blirsin umarim sende bi faydasini görúrsün , benim ön taraflarim bu sekilde azda olsa suan biraz toparladi, ama tepe bölgemde pek bi fark yok,

Uyku düzenim yok diyebilirim beslenme'de kahvaltı falan öyle düzenli değil . Genelde dışardan yerim . Stres yok aslında rahat biriyim . Evet saçlarımı hiç taramıyorum dediğiniz gibi . Teşekkür ederim hocam

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #24 : 11 Ocak 2019, 04:16:12 »
Xpecia dht blocker değil.. sadece içerdiği saw pallmetto adlı bitkinin doğal yollarla dht yi baskıladığı söyleniyor. Kanıtlanmamıştır çünkü böyle birşey münkün değil. Dht vücudumuzda bulunan bir hormon bunu kimyasal yolla yada doğal yolla baskılamanın bir farkı yok aynı yan etkiler görülmesi gerekir.. ama xpecia da bu etkileri görene raastlamadım. Kıssadan hisse xpecianın vitamin ilacı olduğunu düşünüyorum. fin ise dht blocker:)

Facebook Twitter Instagram