Gönderen Konu: Saçlarımın Güncel Durumu Lütfen Yorum  (Okunma sayısı 4643 defa)

goose11

• Yeni üye
  • *
Saçlarımın Güncel Durumu Lütfen Yorum
« : 06 Ocak 2019, 09:12:46 »
Abilerim üstadlarım  merhaba ,

23 yaşında  bir gencim . Sarışınım tenimde saçımda açık renkli . 3 Yıldır saç dökülmesi sıkıntısı yaşıyorum . Babam tamamen kel . 6 aydır düzenli olarak Xpecia kullanıyorum akşamları 2 tablet . Artık günde 1 tablete düşürmeyi düşünüyorum . Yada daha etkili bir tablet önerisi varsa değerlendirmek isterim . Xpecia'a cinsel olarak hiç bir sorun yaşatmadı şuana kadar bana bu arada .

Forumda saç ekim sonuçlarına baktım 9 12 ay geçmiş sonuçlar sanki benim saçımla aynı gibi . lamba ışık ve güneş altında saç derim görünüyor . Buda beni rahatsız ediyor . Saçım şuan ne durumda yorum yapabilirmisin ? Ekim gerçekleşmedi aklımda var ancak şuan daha erken gibi . Sadece xpecia ve bioxcin şampuan kullanıyorum . Işık altında ve normal anlardaki fotoğrafları yüklemeye çalıştım görüşlerinizi bekliyorum .

Bu arada saçımı dik kullanıyorum önleri üçgen olacak şekilde . Annem bu yüzden diplerimin göründüğünü söylüyor .

goose11

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saçlarımın Güncel Durumu Lütfen Yorum
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2019, 09:13:22 »
2.Parti resimler
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2019, 10:42:12 Gönderen: goose11 »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2019, 09:32:12 »
xpecia saç dökülmesini durdurmaz diye biliyorum, sağlam saçlarını güçlendirir belki o kadar ve fotoğraflardan ışık altı olan hariç bir şey anlamamız çok zor, saç durumunu gösteren fotoğraflar çekip yüklemen lazım instagramdan alıp buraya attıklarını yorumlayamayız zaten seçip iyi fotoğraflarını atıyosun :)

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2019, 09:46:11 »
xpecia saç dökülmesini durdurmaz diye biliyorum, sağlam saçlarını güçlendirir belki o kadar ve fotoğraflardan ışık altı olan hariç bir şey anlamamız çok zor, saç durumunu gösteren fotoğraflar çekip yüklemen lazım instagramdan alıp buraya attıklarını yorumlayamayız zaten seçip iyi fotoğraflarını atıyosun :)

Hocam cidden onlar instaya atmadıklarım . Ama tepe ve arkadan çekipde atacağım sizin için

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2019, 10:13:25 »
Arkadaş bu resimlere yorum mu yapalım! Az araştırsan yakından foto atman gerektiğini anlarsın.Yapman gereken telefonu yukarı kaldırıp bir foto bir de ön profilden saçına yaklaştırıp bir foto çekip atmak.Foruma yeni geldiğini düşünüyorum ama bunlara saç ekimi ile alakalı yorum yapılmaz...

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2019, 10:23:28 »
Arkadaş bu resimlere yorum mu yapalım! Az araştırsan yakından foto atman gerektiğini anlarsın.Yapman gereken telefonu yukarı kaldırıp bir foto bir de ön profilden saçına yaklaştırıp bir foto çekip atmak.Foruma yeni geldiğini düşünüyorum ama bunlara saç ekimi ile alakalı yorum yapılmaz...

Gün içinde atacağım hocam kusura bakmayın

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2019, 10:42:32 »
Resimleri güncelledim . Attığım resimler tam ışık altında çekildi

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2019, 10:46:01 »
Saçların zayıflamış ama kellesme yok bence bu süreçte ekim yapılmaz yapılsa bile çok profesyonel olmalı Koray veya keser hoca gibi ama ben olsam elletmezdim.Eger saçma sapan bir yere gidersen hemen ekelim diyeceklerdir para için ama saçlarını mahvederler kötü görüntü oluşur benim düşüncem.

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2019, 10:47:27 »
Saçların zayıflamış ama kellesme yok bence bu süreçte ekim yapılmaz yapılsa bile çok profesyonel olmalı Koray veya keser hoca gibi ama ben olsam elletmezdim.Eger saçma sapan bir yere gidersen hemen ekelim diyeceklerdir para için ama saçlarını mahvederler kötü görüntü oluşur benim düşüncem.

Peki güçlendirme için tavsiyeniz varmıdır ? Dediğim gibi xpecia kullanıyorum uzun zamandır artık teke düşürsem mi diye düşünmüştüm . Bazen'de bal süt zeytinyağı yumurta karışımı yapıp kafamda bekletiyorum yarım saat .

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2019, 11:04:18 »
Peki güçlendirme için tavsiyeniz varmıdır ? Dediğim gibi xpecia kullanıyorum uzun zamandır artık teke düşürsem mi diye düşünmüştüm . Bazen'de bal süt zeytinyağı yumurta karışımı yapıp kafamda bekletiyorum yarım saat .

Xpecia bende bir süre kullandım 3 ay falan biraktim bir kutu kalmıştı ona da 1 sene sonunda başladım şimdi biitiryorum ama bana sorarsan pek bı faydası yok tek faydası saçı hızlı uzatıyor çünkü içinde biotin var biotinde alsan aynısı.Normalde senin çaren finasterid birazdan Hintell başkan da gelir söyler aynısını :D ama onunda yan etkileri göze almak lazım herkesde olmuyor sonuçta ama senin bileceğin is başka faydası olan ilaç yok.Dokulme tipin yüzünden dediğim gibi ekimi de beklemek zorundasın benim gibi önden acilsaydi bir dk durma derdim.Yanlis anlama ama bende şunu sorayım önceki resimlere istinaden böyle eğlendiğin bir hayatın varken neden saça taktın kafanı.Sahsen şu yaşadığın hayatın yüzde 1 ini yasasam kafama bir dk takmazdim yasimiz aynı bu arada...

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2019, 11:07:10 »
Xpecia bende bir süre kullandım 3 ay falan biraktim bir kutu kalmıştı ona da 1 sene sonunda başladım şimdi biitiryorum ama bana sorarsan pek bı faydası yok tek faydası saçı hızlı uzatıyor çünkü içinde biotin var biotinde alsan aynısı.Normalde senin çaren finasterid birazdan Hintell başkan da gelir söyler aynısını :D ama onunda yan etkileri göze almak lazım herkesde olmuyor sonuçta ama senin bileceğin is başka faydası olan ilaç yok.Dokulme tipin yüzünden dediğim gibi ekimi de beklemek zorundasın benim gibi önden acilsaydi bir dk durma derdim.Yanlis anlama ama bende şunu sorayım önceki resimlere istinaden böyle eğlendiğin bir hayatın varken neden saça taktın kafanı.Sahsen şu yaşadığın hayatın yüzde 1 ini yasasam kafama bir dk takmazdim yasimiz aynı bu arada...

Hayatımdan gerçekten çok memnunum , Günlük hayatımda aaa kelleşiyorsun demediler diyebilirim sadece ışık altında diplerim görünüyor senin saçlarda gidici gibi yorumlar alıyorum . Tepe kısmım çok daha kötüydü aslında xpecia ile toplamıştım :) Üniversitem bu sene bitiyor sonrası askerlik atama vs. vs. Kız arkadaşımda var uzun zamandır ancak kendimi kel olarak düşünemiyorum kafa yapımında pek uygun olduğunu düşünmüyorum açıkcası .

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2019, 11:13:03 »
Hayatımdan gerçekten çok memnunum , Günlük hayatımda aaa kelleşiyorsun demediler diyebilirim sadece ışık altında diplerim görünüyor senin saçlarda gidici gibi yorumlar alıyorum . Tepe kısmım çok daha kötüydü aslında xpecia ile toplamıştım :) Üniversitem bu sene bitiyor sonrası askerlik atama vs. vs. Kız arkadaşımda var uzun zamandır ancak kendimi kel olarak düşünemiyorum kafa yapımında pek uygun olduğunu düşünmüyorum açıkcası .

O zaman sana tavsiyem su araştır kullanacaksan finasterid kullan ama çok iyi araştır.Kullanmayacaksan bu siteden uzaklas bir 3 5 sene uğrama eğer açılma ekimlik olduysa anlarsın zaten o zaman gel tavsiye al.Hadi sağlıcakla benden bu kadar finallerim var :)

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2019, 11:34:36 »
hocam saclar sanki gidecek gibi duruyor. Ne kadar dökülür bunu kimse bilemez.

Finasterid ile bu saci iyi toparlarsin ama yan etkilerini iyi arastirman lazim. Senin yasin 23 hayat boyu alman lazim o ilaci. Diyorsan 3-5 sene idare ederim ondan sonra kel gezsemde kafama takmam yada ekim yaptiririm o zaman ilac düsünülür. bende 26 yasindayim 22 yasinda basladi dökülmem simdi NW5 gibi geziyorum ortada. 35 Yasinda görünüyorum kimseyle görüsmek istemiyorum. Keske o ilaci 3-5 sene idare edici sekilde alsaydim diye düsünüyorum. Bari en güzel yillarimda sacli gezseydim :)

goose11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2019, 11:37:12 »
hocam saclar sanki gidecek gibi duruyor. Ne kadar dökülür bunu kimse bilemez.

Finasterid ile bu saci iyi toparlarsin ama yan etkilerini iyi arastirman lazim. Senin yasin 23 hayat boyu alman lazim o ilaci. Diyorsan 3-5 sene idare ederim ondan sonra kel gezsemde kafama takmam yada ekim yaptiririm o zaman ilac düsünülür. bende 26 yasindayim 22 yasinda basladi dökülmem simdi NW5 gibi geziyorum ortada. 35 Yasinda görünüyorum kimseyle görüsmek istemiyorum. Keske o ilaci 3-5 sene idare edici sekilde alsaydim diye düsünüyorum. Bari en güzel yillarimda sacli gezseydim :)
Xpecia'yı ömür boyu kullanmaya razı olmustum hocam ben . Dayım eczaneci . İlaç yönünden sıkıntım yok açıkcası . Finasterid ile ilgili yorumları okudum oda DHT Bloker xpecia'da . Ama sanırım o daha etkili . Xpecia'da DHT Düşürünce sorun olmadı bende . Finasterid da olur mu acaba diye düşünüyorum
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2019, 11:45:06 Gönderen: goose11 »

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2019, 12:07:06 »
Xpecia'yı ömür boyu kullanmaya razı olmustum hocam ben . Dayım eczaneci . İlaç yönünden sıkıntım yok açıkcası . Finasterid ile ilgili yorumları okudum oda DHT Bloker xpecia'da . Ama sanırım o daha etkili . Xpecia'da DHT Düşürünce sorun olmadı bende . Finasterid da olur mu acaba diye düşünüyorum

hocam xpecia ile finasterid ayni kategoriye koyamazsin. Finasterid kat kat daha güclü bir ilac.
Bence git bir doktorla görüs belki sen sadece prp ile de kurtarabilirsin.

Facebook Twitter Instagram