Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 4700 Greft  (Okunma sayısı 5550 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena Med Serkan Aydın 4700 Greft
« Yanıtla #30 : 03 Ocak 2019, 02:57:34 »
Canqi fena toslamışsın ama sonunda iyi kıvırtmışsın hhasshadas  ;D

Alınma gücenme olmasın mizah amaçlıdır :)

Sesli güldüm laa işiniz gücünüz yok mu sizin gençler bu saatte uğraştığınız şeylere bakın ya :)

Canqi kardeş sorgulamak güzeldir... Zaten sitenin amacıda bu. Kıyas yapmak, karşılaştırmak... bizlerde elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyruz. Ama sorduğun soruların hepsi yerinde sorular. Zaman zaman ben bile (5500 greftlşk Ekim geçirmiş biri olarak) , ne gerek var bu kadar grefte... diyorum.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 03 Ocak 2019, 03:04:16 »
Valla kardeşim daha önceki mesajımda yazdığım gibi resmin üstünde ölçüp biçme yeteneğimiz yok o yüzden bize ne söyleniyorsa bizde onu baz alıp yaklaşık hesap kitap yapıyoruz.bu muttalip keserin ekiminide aynen bu şekilde forumdaki muadil farklı merkezlerde yapılmış benzer resimler ile muyakase  ederek yorumluyoruz.
Kaya abinin ekimiyse senden benden yanlış söyleyecek değil ya elbette kesin bilgidir fakat burda şöyle bir durum var kaya abinin bu ekiminde 350 civarı bir ekim söz konusu ise forumdaki diğer benzeri görüntüdeki ekimleri nasıl yorumlayacağız.buna yakın alan ve sıklıktaki ekimlere 2000 diyorlar min hatta bu sıklıkta bile değil bunun üç misli alan ekiliyor ve 3000 yada 4000 binli rakamlar havada uçuşuyor ,bunun açıklamasını nasıl yaparız abilerim  :) çok ciddi soruyorum konuyu sulandırmak için değil yani şu ekim 350 greftse diğerleri ne yapıyorki aynı görüntünün sadece üç katı bir alan bu sıklıkta olmamasına rağmen 3000 yada 4000 oluyor.
kafamda deli düşünceler ,bu kafasını karıştırdığınız garibi biraz aydınlatın lütfen  :)

Canqicim, bana 400 ekildi. Bunun 370 civari 8-9 cm karelik bos alana ekildi. Buyuk bir alan degil, ekledigim fotodan gorebilirsin.

O 3-4 binli sayilar dogru ama ekilen alan da buyuk, cikmayanlar da cok var. Ne kadar buyuk ekim, fire de o oranda buyuk oluyor cogu zaman.

Not: Konu sahibi arkadastan ozur diliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 03 Ocak 2019, 12:29:40 »
Birader nasılda tanıyorsun hemen.. walla siz bu işin duayeni olmuşsunuz ... tebrikler Kaya abi. Doğru cevap. Ekim sana ait.

Adamın saçını paylaşmıssın bırakta tanısın duayen bey :)
Global Moderator

Ekrem Kahraman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 03 Ocak 2019, 21:45:42 »
Neler olmus burada :)

Canqi, resmi koyulan ekim benim ekimim ve emin ol 400 kok ekildi :)

TEŞEKKÜRLER TEK TEMENNİM KAPALI BİR ALIN ÇÜNKÜ TEPELER SIK OLSUN OLMASIN ALIN AÇIK OLUNCA GERİSİ ÖNEMLİ OLMUYOR SIRF BU YÜZDEN SAÇ  EKTİRDİM. SAÇ TELLERİM İNCE OLDUĞUNDAN EKİMİN DOĞAL DURACAĞINI VE ÇOK SIK EKİM YAPACAĞINI SÖYLEDİ MAHİR BEY BAKALIM YAZA HER ŞEY BELLİ OLACAK 1-2 AYDA BİR GÜNCEL FOTO ATACAĞIM.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 04 Ocak 2019, 02:00:17 »
Canqi fena toslamışsın ama sonunda iyi kıvırtmışsın hhasshadas  ;D

kıvırtma değil kardeşim saygı diyelim  ;D hani bir laf vardır hiç bilenle bilmeyen bir olurmu diye bak burda harbiden çok bilgili abilerimiz var .bir örnek vereyim sana bu forumu görmeden önce yurtdışı forumlara bakıyordum uzun süreli yurtdışı geçmişim olduğu için dolayısıyla onlara bakıyordum ve orda ne fark ettim biliyormusun o forumlarda saç ekimine gönül vermiş üç beş adam yazdıklarıyla resmen ekim yapan insanlara puan verip yıldız veriyorlardı ve acaip değer görüp söyledikleri şeyler konusunda otoriter fikirler üretip kabul görüyorlardı .
yani dolayısıyla burdada gerek sloocer abimiz  gerekse kaya abimiz söylediğimiz şeylerin aksini diyorlarsa onlara karşı olmak bir yere dursun söyledikleri şeyin doğru olma olasılığının yüzde 99 olduğunun zaten farkındayım ama bazı şeyleri cidden anlamaya çalışıyorum tek sorun bu.

Alınma gücenme olmasın mizah amaçlıdır :)

valla gücenmek bir yere çok güldüm kardeşim süper espiritüel bir şeymiş  :) yeri gelince geri vitese atmasınıda bilmeli buda bir erdem değilmi önemli olan bunu alışkanlık haline getirmemek.
Canqicim, bana 400 ekildi. Bunun 370 civari 8-9 cm karelik bos alana ekildi. Buyuk bir alan degil, ekledigim fotodan gorebilirsin.

O 3-4 binli sayilar dogru ama ekilen alan da buyuk, cikmayanlar da cok var. Ne kadar buyuk ekim, fire de o oranda buyuk oluyor cogu zaman.

Not: Konu sahibi arkadastan ozur diliyorum.

kaya abi valla iyiki koydun bu fotoğrafları önceki sayfada sloceerın koyduğu fotoğrafta nedense açı farkından olacak alan çok geniş görünüyordu ,istersen bir bak bana hak vereceksin.senin konuna bakmıştım ama son ekimini çok inceleme fırsatım olmamıştı  :) umarım memnunsundur gerçi zaten bakarım birazdan merak ettim 350 greft neler yapmış bakalım.

Facebook Twitter Instagram