Gönderen Konu: Drk hair sac ekimi  (Okunma sayısı 2692 defa)

Buyoo

• Yeni üye
  • *
Drk hair sac ekimi
« : 30 Aralık 2018, 21:04:09 »
Arkadaslar merhaba 16 kasımda drk hairde 3500 greft sac ekimi yaptırdım, bugün 44 üncü gün saçımın çoğu döküldü, size sormak istediğim sanki saçlarım sık olmayacak gibi gelior sizce nasıl olur, sanki çıkmayacak gibide gelior sac ektiren ler yorum yapabilirim teşekkürler simdiden

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Drk hair sac ekimi
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2018, 21:09:35 »
Ekim planlaması güzel yapılmış ön çizgi sık duruyor.ekim öncesi saçın çokmuş aralara ekilenler güzelce çıkarsa saç sorunun tarih olur.neden acaba ekilenlerin çıkmayacağını düşünüyorsunuz henüz böyle düşünmek için çok erken değilmi ,daha yeni ekim yaptırmışsınız.

Buyoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2018, 21:20:54 »
Benim sac ekim işleminde, ekimi yapan hemşire çok zorlandı şu sebepten dolayı oda, kalemle ektiği çoğu sac geri geliyor du kafa derim sac ekilirken tutmadı bu sebepten defalarca kalem le tekrar tekrar ekmek zorunda kaldı, dışarı çıkanları geri soktu VS, bende bu sebepten dolayı daha fazla delik olduğunu ve çıkmama ihtimali olacağını düşünüyorum, sabah 9 30 da başlayan Ekim akşam 9 da bitti hocam

Serkan43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2018, 21:22:38 »
Drk da ekim yapıp sonucunu forma ilk yükleyen bendim son günlerde hakan hocanın ekimleri tek tek geliyor forma.Saçlarınız kalın ve kaliteli, saç dökülmenizde homojen.Ekim planlaması bence de güzel olmus bundan sonrası takviyeleri alıp saça iyi bakmak ve stres yapmamak.Artık gerisi sabır.Olur bu saç dostum stresten uzak dur ve çok inceleme,sürec uzun

Buyoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2018, 21:27:25 »
Hakan hoca çok güzel bir insan çok sevdim ben kendisini,ama. Dediğim gibi bu konulardan dolayı insan biraz tedirgin oluyor, düşünmemeye çalışıyorum sizin sonuçlarıniz nasıldı hocam varmi forumda

Serkan43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2018, 21:31:15 »
Var dostum.En son 120.gün yüklemistim.3 gün sonra 150.gün yeni resimler yüklüyecegım.Ben referansınız oldum.Çevremdeki tepkiler güzel.Şu anda hersey yolunda.Eminim 4 ay sonra sende memnun kalacaksın.Kalem yönteminde ekim yapan herkeste senin yaşadıklarin yaşanıyor,sonucu olumsuz etkileyecek bir durum değil,müsterih ol

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2018, 00:20:19 »
Hayırlı olsun kardeşim. Dökülme tipiniz DHI'yi mecbur kılmış. Bu dökülme türü yaşayan hastalarda aralara kesi atmak son derece güç ve gereksiz.... Kalemle yaptırmak doğru olan. Ben de kalem tekniği ile ekim yaptırdım. Fakat başlığa DHİ yöntemi veya kalem tekniği ibaresini eklerseniz bu teknikle ilgili araştırma yapmak ve örnekleri icelemek isteyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. Tekrar hayırlı olsun.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2018, 01:02:24 »
Benim sac ekim işleminde, ekimi yapan hemşire çok zorlandı şu sebepten dolayı oda, kalemle ektiği çoğu sac geri geliyor du kafa derim sac ekilirken tutmadı bu sebepten defalarca kalem le tekrar tekrar ekmek zorunda kaldı, dışarı çıkanları geri soktu VS, bende bu sebepten dolayı daha fazla delik olduğunu ve çıkmama ihtimali olacağını düşünüyorum, sabah 9 30 da başlayan Ekim akşam 9 da bitti hocam

Greftleri ekerken geri çıkma olayının ismi bile var hocam ribaunt gibi bir şeydi sanırım yani bu sadece sizin ekiminizde olan bir şey değil çoğu ekimde oluyor ,o yüzden fazla kafanıza takmayınız çıkacağı varsa saçların çıkacaktır bu anlattıklarınız bir sorun değil onlar tekrardan güzelce yerine yerleştirmişlerdir greftleri.

Buyoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 31 Aralık 2018, 01:58:58 »
Teşekkürler Eien, düzelteceğim başlığı...

Blacman:umarım öyle olmuştur, 🙄

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2018, 10:01:33 »
Hayırlı olaun ekiminiz.
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2019, 23:03:21 »
Son durum nedir?

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2019, 23:50:52 »
Sıklaştırma ekimi arkadaş durumu paylaşırsa iyi olur sıklaştırma ekimleri önemli forum için.

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2019, 12:09:05 »
Son durum?

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2019, 12:38:28 »
paylaşmayacak arkadaşlar neden konu açma zahmetinde bulunuyor bir türlü anlam veremiyorum çmayın o zaman ağbi konu takip ediyoruz sonuçta bizi de düşünün.

Kapital

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2019, 18:44:18 »
paylaşmayacak arkadaşlar neden konu açma zahmetinde bulunuyor bir türlü anlam veremiyorum çmayın o zaman ağbi konu takip ediyoruz sonuçta bizi de düşünün.

yani bide merak ediyoruz sonra. umarim doner geri

Facebook Twitter Instagram