Gönderen Konu: SULEHAİR / ŞULEHAİR HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN?  (Okunma sayısı 1142 defa)

fenesis

• Yeni üye
  • *
SULEHAİR / ŞULEHAİR HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN?
« : 30 Aralık 2018, 16:28:44 »
Arkadaşlar yaklaşık 2/3 yıldır araştırıyorum, araştırdıkça kararsız kaldım. 2019 yaza saçlı girmek istiyorum. 1 nci önceliğin sulehair gibi yani çok kötü yorumlar gelmezse buraya yaptırmayı düşünüyorum.En büyük soru ise kendi paylaşımları COK GUZEL ama bunun dışında ne forumda ne de nette hiç bişey bulamadım? Yardımcı olursanız çok sevinirim?? NOT: BÜTÇE EN FAZLA 7000 TL.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SULEHAİR / ŞULEHAİR HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN?
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2018, 16:38:31 »
Bu şulehairi bende çok duydum ama sadece isimlerini duyuyoruz orda ektiren bana hiç dek gelmedi.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2018, 18:06:57 »
foruma hosgeldin...

Sulehair ismini ilk defa duyuyorum, böyle yerlerde macera arama. forumda okadar merkezlerin paylasimlari var onlarin arasindan iyi arastirip uygun yeri bulabilirsin.

en önemlisi kendi paylastiklari resimlere fazla inanma

fenesis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2018, 20:35:35 »
teşekkürler, yani macera aramak değil haklısın da sen nereyi tavsiye edersin mesela? bir yeri bulup tamam diyorsun, sonra kötü bir ekimine denk geliyorsun, tekrar arayış başlıyor??

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2018, 23:03:10 »
Arastirmani yapıyorsun bu çok iyi, kesinlikle aceleye getirme. Belki bir mekeze olumlu bakarsın sonrasında negatif olabilir, böylelikle kendine daha iyi tecrübe ve fikir edinirsin.

Bu şekilde merkezleri eleyebilirsin

Bir yer tavsiye etmem uygun olmaz, forumun güzelliği ve faydasıni kullan ekimleri incele.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2018, 05:18:15 »
günde bir yada iki ekim yapan yerleri inceleyin hocam saçlar kaliteli duruyor ekim için bence güzel bir açıkliginiz var

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2019, 13:13:50 »
Şule hairin adını bende sıkça duyuyorum ama haklarında pek bir bilgi edinecek bir yer yada bilgi göremedim.

dreameryoung

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2019, 01:40:00 »
Geçtiğimiz yılın Mart ayında Sulehair'de ekim yaptırdım. Tavsiye etmiyorum. Yabancı ülke vatandaşlarından daha iyi ücret aldıkları için yerli müşterilerine pek ilgi göstermiyorlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2019, 12:24:18 »
Geçtiğimiz yılın Mart ayında Sulehair'de ekim yaptırdım. Tavsiye etmiyorum. Yabancı ülke vatandaşlarından daha iyi ücret aldıkları için yerli müşterilerine pek ilgi göstermiyorlar.

Ekiminizi paylaştınız mı?
Global Moderator

GölgeSS

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2019, 12:51:46 »
Arkadaşlar ben bu bütçe konusunu anlayamıyorum saç ekimi yatıracaksın sonuçta belki bir ömür boyu seninle kalacak onlar ve çok estetik bişey bütçe konusuna gelince bi sene daha çalışıp daha güzel bir yerlerde ekim yaptirabilirsin bütçem bu kadar deyip başlamamalısın bence şahsi düşüncem bekle ve araştır bu zamandada bütçenide ilerlet ve güzel bi ekim yap bitir işi dostum😉

Facebook Twitter Instagram