Gönderen Konu: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)  (Okunma sayısı 28940 defa)

imhotep

• Jr. Member
  • **
Ynt: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)
« Yanıtla #91 : 05 Nisan 2019, 16:31:31 »
Ya valla gördükçe üzülüyorum bu donör bölgemdeki o ense boşluğu hep böyle neden böyle ? sizce alım yaparken oradan dahamı çok aldılar benim ensem şekil değiştirdi yemin ederim ya böyle değildi 
Canlı daha belli fotoda az duruyor canlı çok net bi görüntü bozukluğu var
dostum bu kısımda bence önemli birşey yok. Reelde görsem aklımın ucundan bile geçmez ordan alım yapıldığı. Kimse farketmez boşa takıntınyapıyorsun bu kısım için

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 07 Nisan 2019, 00:42:44 »
Merhabalar dostum,

95. Güne göre fena değil durumun şuan ben forumda bir çok konu okumama rağmen çok bilgi sahibi olmadığımı baştan belirteyim.( Biraz fazla realist olduğum için olumsuz konuşuyor gibi bi izlenim yaratabilirim bu yüzden belirtmek istiyorum) . Ama kendi ekimimde de bir çok kaygı yaşadım 90 ile 120 gün arası en önemli süreç bence . Bu arada çok sağlam bir atak yersen güzel bir saça sahip oluyorsun yemezsen olduğu kadarla devam ediyor süreç , 120 150 arasıda belli bi çıkıştan sonra iyice toparlayanlar var ama yinede 120 lerde biraz belirti olmalı o yüzden şuan çok büyük beklentilerde olmana veya boşluklara takılmana gerek yok 120 den sonra biraz daha bekle. Ben kendi konumda da birçok kez yazdım atak olmayacağına dair korkularım oldu , hala son duruma göre çok iyi bir sonuca ulaşacağıma inancım tam değil. Senin ekimine de baktıktan sonra kendi 95 120. Günlerime baktım. Aşağı yukarı benden bi 10 gün gibi geride gidiyor sürecin sanki . Şimdilik endişelenmeni gerektiren birşey yok ama en kritik dönemdesin , endişelenmende birşeyi değiştirmicek o yüzden beklentini düşürmeye çalış olabildiğince , bir zar attık beklemede kalman lazım. Prp nin çıkışlara bir etkisi hızlandırma olarak olabilir ama daha çok var olanları koruduğunu düşünüyorum . 6. Ayda gidicem prp ye bende henüz hiç gitmedim . Donörde üstadların yorumlarına katılıyorum. 6. Aya kadar bekle çok da büyük bir sıkıntı varmış gbi gözükmüyor benim ensemde parmak kadar boşluk oluştu şok döküldü ensem sanırım sonradan düzeldi . Seninde daha illaki çıkacak toparlayacak saçların hem ekim hem donör alanın. Umarım bol saçlı günlerin olur , sabretmeye devam..

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #93 : 07 Nisan 2019, 15:00:05 »
Merhabalar dostum,

95. Güne göre fena değil durumun şuan ben forumda bir çok konu okumama rağmen çok bilgi sahibi olmadığımı baştan belirteyim.( Biraz fazla realist olduğum için olumsuz konuşuyor gibi bi izlenim yaratabilirim bu yüzden belirtmek istiyorum) . Ama kendi ekimimde de bir çok kaygı yaşadım 90 ile 120 gün arası en önemli süreç bence . Bu arada çok sağlam bir atak yersen güzel bir saça sahip oluyorsun yemezsen olduğu kadarla devam ediyor süreç , 120 150 arasıda belli bi çıkıştan sonra iyice toparlayanlar var ama yinede 120 lerde biraz belirti olmalı o yüzden şuan çok büyük beklentilerde olmana veya boşluklara takılmana gerek yok 120 den sonra biraz daha bekle. Ben kendi konumda da birçok kez yazdım atak olmayacağına dair korkularım oldu , hala son duruma göre çok iyi bir sonuca ulaşacağıma inancım tam değil. Senin ekimine de baktıktan sonra kendi 95 120. Günlerime baktım. Aşağı yukarı benden bi 10 gün gibi geride gidiyor sürecin sanki . Şimdilik endişelenmeni gerektiren birşey yok ama en kritik dönemdesin , endişelenmende birşeyi değiştirmicek o yüzden beklentini düşürmeye çalış olabildiğince , bir zar attık beklemede kalman lazım. Prp nin çıkışlara bir etkisi hızlandırma olarak olabilir ama daha çok var olanları koruduğunu düşünüyorum . 6. Ayda gidicem prp ye bende henüz hiç gitmedim . Donörde üstadların yorumlarına katılıyorum. 6. Aya kadar bekle çok da büyük bir sıkıntı varmış gbi gözükmüyor benim ensemde parmak kadar boşluk oluştu şok döküldü ensem sanırım sonradan düzeldi . Seninde daha illaki çıkacak toparlayacak saçların hem ekim hem donör alanın. Umarım bol saçlı günlerin olur , sabretmeye devam..

Öncelikle erinmeden tüm bilgilerini benimle  paylaştığın için çok teşekkür ederim kardeşim.Yoruma denk gelirsek şuan elimden gelen tek şey beklemek zaten elimden geldiğince sabrediyorum bekliyorum takmamaya çalışıyorum . Ama nasıl desem bi gariplik varmış gibi hissediyorum şuan yaptıklarımıda söyleyem 85.günlerde kan sulandırıcıyı bıraktım keçiboynuzu pekmezi içiyorum omegaya başlıcam spreyimi her akşam sürüp (Avesin Seti ) dikkat ediyorum her türlü.Şunu yapmıyorum bundan olumsuz sonuç çıkar diyecek hiç birşeye taviz vermiyorum bekliyoruz bakalım
Her canlı ölümü tatacaktır.

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 08 Nisan 2019, 02:41:23 »
Öncelikle erinmeden tüm bilgilerini benimle  paylaştığın için çok teşekkür ederim kardeşim.Yoruma denk gelirsek şuan elimden gelen tek şey beklemek zaten elimden geldiğince sabrediyorum bekliyorum takmamaya çalışıyorum . Ama nasıl desem bi gariplik varmış gibi hissediyorum şuan yaptıklarımıda söyleyem 85.günlerde kan sulandırıcıyı bıraktım keçiboynuzu pekmezi içiyorum omegaya başlıcam spreyimi her akşam sürüp (Avesin Seti ) dikkat ediyorum her türlü.Şunu yapmıyorum bundan olumsuz sonuç çıkar diyecek hiç birşeye taviz vermiyorum bekliyoruz bakalım

Ne demek , hepimiz aynı derdi çekip biliyoruz . Ortada bir emek ve herşeyden önce çok büyük bir beklenti var inşallah karşılığını da alırsın . Bol sabırlar hepimize.. (Yapma diye değil ama dediğim gibi avesin setin ve diğer şeylerin çok dökülmeyi durdurduğuna veya çıkışı hızlandıracaiına inanmıyorum. ) dökülmeyi durduran şeylerin hormonu kesmesi gerekşyor bu sebeple direkt olarak zararsız olması imkansızlaşıyor. Kafadaki dht nin kıl kökünün kan alışını lokal olarak engelleyn bir ürün çıkmadıkça bu dökülmeler olacak. Prp o bölgeye verilen kan olduğu için düzenli yapılırsa dökülme sürecini 5yıl kadar geciktirdiğini düşünüyorum.
 ( yıl konusu tamamiyle şahsi düşüncem kimisine 2 kimisine 7 yıl belki de ) . İnşallah kullandıkların işe yarar konunu aktif takip edicem bende :)

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #95 : 16 Nisan 2019, 10:57:18 »
110.gün çıkmıyorr 😞

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 16 Nisan 2019, 12:28:43 »
İlerki aşamalarda ataklar olur umarım
Global Moderator

Yıldırımmm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #97 : 16 Nisan 2019, 13:27:42 »
Dökülme tipimiz aynı kardeşim seninle. Senin sonuca bakıp hisar hastanesinde Ekim yaptırmaya karar verecektim ama ne yazık ki Hisar Hastanesinin eski güzel sonuçlarını göremiyoruz. İnşallah ileriki zamanda ataklarla güzel bir saçın olur kardeşim.

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #98 : 18 Nisan 2019, 19:07:18 »
Dökülme tipimiz aynı kardeşim seninle. Senin sonuca bakıp hisar hastanesinde Ekim yaptırmaya karar verecektim ama ne yazık ki Hisar Hastanesinin eski güzel sonuçlarını göremiyoruz. İnşallah ileriki zamanda ataklarla güzel bir saçın olur kardeşim.

Ya kardeşim bilmiyormda ben pişman oldum desem yeridir ekilen çıkmazsa donörde gidiyor o kadar maddi ayrı yıpranıyorsun psikolojik ayrı bilmiyorum sıkıntılara girdim milletin sonucuna bakıp gördükçe üzülüyorum hastaneyi arayıncada 1 sene zaman diyip duruyorlar ama saç kendini en başta belli eder die düşünüyorum .

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #99 : 18 Nisan 2019, 19:10:00 »
Donör bölgemi yorumlarmısınız sol taraf sağ taraf çok farklı berber ekim yaptırdığımı ekilen yerden değil donörden anladığını söylüyor . Hastane aradığımda fotoları gönderdiğimde 7 aya kadar çok güzel olacak diyor ama donör bu zannetmiyorum .Sol taraf çok kötü değilmi sizcede ordan daha çok alınmış ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 18 Nisan 2019, 20:05:27 »
Hayır donör gayet güzel toparlamış sürece göre dahada güzel olucak
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2019, 11:56:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #101 : 19 Nisan 2019, 11:47:49 »
Hayır donör gayet güzel toparlamış sürece göre dahada güzel olucak

Abi çok açık durmuyormu bi tuhaf ya sol taraf .Donörde zamanla toplanırmı dün oto için kendi şehrimde gittiğim hastane donör kendini  2 3 ayda belli eder böyle kalır dediler :(
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2019, 11:56:54 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 19 Nisan 2019, 11:57:39 »
Kardeşim 3600 greft alınmış suanda gayet. Güzel duruyor ve daha da zamanla toparlıyacak. Kim dedi onu??? https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=7076.0

Bak şu konuya neler toparlamış kaldıki senin donör sorunsuz.

Sonuçta saç alındı eskisi gibi olmaz ama sorunda kalmaz
Global Moderator

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #103 : 20 Nisan 2019, 00:02:08 »
Kardeşim 3600 greft alınmış suanda gayet. Güzel duruyor ve daha da zamanla toparlıyacak. Kim dedi onu??? https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=7076.0

Bak şu konuya neler toparlamış kaldıki senin donör sorunsuz.

Sonuçta saç alındı eskisi gibi olmaz ama sorunda kalmaz

Vay abim Allah razı olsun gece gece moralim kendine geldi

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #104 : 22 Nisan 2019, 17:12:01 »
.

Facebook Twitter Instagram