Gönderen Konu: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)  (Okunma sayısı 28876 defa)

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)
« Yanıtla #241 : 31 Ağustos 2023, 22:52:41 »
Aradan yaklaşık koskoca 5 sene geçmiş ve sonuç bu , bu siteye moral bozukluğundan dolayı uzun bir süre ara vermek istedim ama şuan otururken aklıma girip kontrol ettim , sonucumu merak edenler olduysada son halini fotoğrafını paylaşıyorum.

Gençliğimin en güzel zamanlarını bana zehir eden o saç ekim merkezini her aynaya baktıgımda hatırlıyorum , her aynaya bakttıgımda Allahından bulsunlar diyorum resmen . İşi ticarete dökerek milletin hayalleriyle oynayan insanların yatacak yeri yok . Kendi ekim yaptırdıgım dönemlere bakıyorum 2018 lere  çok fazla benim gibi patlayan ekimler mevcut.

Estenmylife yeni adıyla AKL klinikte ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara kararsız kalanlara çok güzel yol göstereceğini  düşünüyorum. Hayallerinizi paradan ibaret görüp 5 yıldır 1 kere bile aramayan bu Hasan akil ve kliniğinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Hocam çok üzüldüm durumuna. Çok geçmiş olsun. Bence akl ile iletişime geçin ve Bülent akil ile görüşün. Size ücretsiz revizyon yapacaklardır. En azından şuanki halinizden daha iyi duruma geleceksinizdir.

Facebook Twitter Instagram