Gönderen Konu: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)  (Okunma sayısı 28880 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)
« Yanıtla #226 : 29 Kasım 2020, 21:17:59 »
İnce tüy çok hem Onları canlandırmak için hemde olanı güçlendirmek için ne yapmam uygun olur

fınasterıd al dht cok etlıyor saçlarını
Global Moderator

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #227 : 29 Kasım 2020, 21:19:30 »

Yanında başka bişi almam gerekir mi xpecia- biotin gibi
Her canlı ölümü tatacaktır.

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #228 : 30 Kasım 2020, 02:41:55 »

Yanında başka bişi almam gerekir mi xpecia- biotin gibi Sizce ?
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2020, 12:23:20 Gönderen: TheArk »

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #229 : 13 Temmuz 2022, 01:22:44 »
Ekimden 3.5 sene sonraki halim .

Biliyorum sonucum çok kötü olumsuz , 3.5 senedir yüzüm hala gülmedi nasıl kapatırım DİE hala Topik tarzı şeylerle uğraşmaya devam ediyorum bu durum fazla üzüyor , ekim yaptırdığımı bilmeyen insanların üzerine hala ekil tavsiyesi alıyorum halbuki ben ekim yaptırdım ama sonuç bu :(

Arkam çok açıldı 2.bi ekimi kaldırmaz üzgünüm ..

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 13 Temmuz 2022, 03:49:03 »
22 yaşındaki bir gence bu yapılmaz. Adam 22-26 yaş arasını saçıyla boğuşarak geçirmiş. Bu senelerini kimsenin elinden çalmaması gerekiyordu. Kısa kestirse ayrı dert, uzun bıraksa kedi kılı gibi. 26 yaşında adamı 40 yaşındaki amcaya çeviren bu kliniğe yazıklar olsun. En güzel kızlarla beraber olması gereken dönemde adamı eline muhtaç etmişsiniz. Adamın hayatı ile oynamışsınız. İnşallah ikinci ekim ile düzelir dostum. Yerinde olsam 1 dk bile düşünmez düzeltme operasyonuna girerdim

suzy_q

• Sr. Member
« Yanıtla #231 : 13 Temmuz 2022, 07:54:57 »
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun baştan sona okudum senin için  kötü bir deneyim olmuş.  Şunu belirteyim sana katılmadığım bir nokta var, donör bölgen gayet iyi durumda bu olayı takıntı haline getirmişsin mesajların %30'unda donör bölgeni sorgulamışsın ki ortada hiçbir sorun yok, bu takıntı konusunda destek almanı öneririm. Bazen çok takabiliyoruz hayatta bazı şeyleri lütfen kendine değer ver, saç bir şekilde düzelir, güzel yaşlardasın bunu değerlendir. Bunları demek benim için kolay olsa da senin için şu an zor geliyor anlıyorum ama inan bana böyle zaman geçince neleri hayatımda bu kadar takmışım boşuna diyeceksin :)

Diğer konuya gelecek olursam açıklığın şu anda bile düzeltilebilecek durumda donör bölgende gayet sağlam daha yaşın genç önünde uzun bir hayat var, ben ilk ekimimi yaptırdığımda saçın o anki durumu senin şu anki durumundan daha kötü durumdaydı 2 seansa senin bu iş çözülebilecek gibi, kötü bir deneyim başından geçmiş olabilir ama bu senin kararını etkilemesin forumda birçok kardeşimiz var ilk ekimde kötü bir deneyim yaşamış olup bunun peşini bırakmayan. Git görüş muayene ol değerlendir ekim merkezlerini, kime gerçekten güveniyorsan onda karar kıl, bu forumdaki arkadaşlarımızdan da tavsiye al mutlaka.

Umarım bu forumda senin ekimlerinin devamını görürüz :)

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #232 : 13 Temmuz 2022, 14:06:36 »
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun baştan sona okudum senin için  kötü bir deneyim olmuş.  Şunu belirteyim sana katılmadığım bir nokta var, donör bölgen gayet iyi durumda bu olayı takıntı haline getirmişsin mesajların %30'unda donör bölgeni sorgulamışsın ki ortada hiçbir sorun yok, bu takıntı konusunda destek almanı öneririm. Bazen çok takabiliyoruz hayatta bazı şeyleri lütfen kendine değer ver, saç bir şekilde düzelir, güzel yaşlardasın bunu değerlendir. Bunları demek benim için kolay olsa da senin için şu an zor geliyor anlıyorum ama inan bana böyle zaman geçince neleri hayatımda bu kadar takmışım boşuna diyeceksin :)

Diğer konuya gelecek olursam açıklığın şu anda bile düzeltilebilecek durumda donör bölgende gayet sağlam daha yaşın genç önünde uzun bir hayat var, ben ilk ekimimi yaptırdığımda saçın o anki durumu senin şu anki durumundan daha kötü durumdaydı 2 seansa senin bu iş çözülebilecek gibi, kötü bir deneyim başından geçmiş olabilir ama bu senin kararını etkilemesin forumda birçok kardeşimiz var ilk ekimde kötü bir deneyim yaşamış olup bunun peşini bırakmayan. Git görüş muayene ol değerlendir ekim merkezlerini, kime gerçekten güveniyorsan onda karar kıl, bu forumdaki arkadaşlarımızdan da tavsiye al mutlaka.

Umarım bu forumda senin ekimlerinin devamını görürüz :)

Öncelikle vakit ayırıp baştan sona okuyup Derdime ortak olduğunuz için teşekkür ederim , 2.bi ekimi gözümde çok büyütür oldum aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum endişeleniyorum .
Eğer olurda o özgüvenimi psikolojiyi Ve maddi açıdan kendimi Toplayıp 2.ekime karar verirsem bu kesinlikle ilk ektirirdiğim merkez OLMAYACAK.
Adamlar Ekim sonrası  3.5 senedir 1 kere dahi aramadılar .

Çok kararsızım nasıl yapsam hiç bi fikrim yok ama tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim :)

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #233 : 28 Temmuz 2023, 16:30:46 »
Aradan yaklaşık koskoca 5 sene geçmiş ve sonuç bu , bu siteye moral bozukluğundan dolayı uzun bir süre ara vermek istedim ama şuan otururken aklıma girip kontrol ettim , sonucumu merak edenler olduysada son halini fotoğrafını paylaşıyorum.

Gençliğimin en güzel zamanlarını bana zehir eden o saç ekim merkezini her aynaya baktıgımda hatırlıyorum , her aynaya bakttıgımda Allahından bulsunlar diyorum resmen . İşi ticarete dökerek milletin hayalleriyle oynayan insanların yatacak yeri yok . Kendi ekim yaptırdıgım dönemlere bakıyorum 2018 lere  çok fazla benim gibi patlayan ekimler mevcut.

Estenmylife yeni adıyla AKL klinikte ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara kararsız kalanlara çok güzel yol göstereceğini  düşünüyorum. Hayallerinizi paradan ibaret görüp 5 yıldır 1 kere bile aramayan bu Hasan akil ve kliniğinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 28 Temmuz 2023, 16:36:18 »
geçmiş olsun
konun geniş ama okumaya çalıştım
akl klinik yeni adıyla yada eski adıyla estemylife ikisinde de hasan akıl
onlar aramadı ama sen hiç aradın mı
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #235 : 28 Temmuz 2023, 16:42:48 »
geçmiş olsun

« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2023, 20:02:11 Gönderen: TheArk »

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #236 : 29 Temmuz 2023, 20:02:30 »
geçmiş olsun

Tabiki aradım hocam , ilk 2 sene bekle saçlar çıkar  lafıyla geçiştirdiler ,  sonraki sene ücretsiz  revizyon yapalım muhabbetini sundular ama kesinlikle ücretsiz oldugu halde kabul etmedim etmemde böyle ilgisiz alakasız başarısız bir kliniğin sonuçlarını birdaha kaldıramazdım , benim yerimde başka biri olsa oda aynı şekilde redderdi

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #237 : 06 Ağustos 2023, 17:39:15 »
Hintel hocam en son paylaştıgım fotoya finas kullanmak için sizce geçmi kaldım ?

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #238 : 06 Ağustos 2023, 17:58:50 »
Aradan yaklaşık koskoca 5 sene geçmiş ve sonuç bu , bu siteye moral bozukluğundan dolayı uzun bir süre ara vermek istedim ama şuan otururken aklıma girip kontrol ettim , sonucumu merak edenler olduysada son halini fotoğrafını paylaşıyorum.

Gençliğimin en güzel zamanlarını bana zehir eden o saç ekim merkezini her aynaya baktıgımda hatırlıyorum , her aynaya bakttıgımda Allahından bulsunlar diyorum resmen . İşi ticarete dökerek milletin hayalleriyle oynayan insanların yatacak yeri yok . Kendi ekim yaptırdıgım dönemlere bakıyorum 2018 lere  çok fazla benim gibi patlayan ekimler mevcut.

Estenmylife yeni adıyla AKL klinikte ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara kararsız kalanlara çok güzel yol göstereceğini  düşünüyorum. Hayallerinizi paradan ibaret görüp 5 yıldır 1 kere bile aramayan bu Hasan akil ve kliniğinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

bu saça kullanacağım takviyeler ne olabilir tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum  :'(

makarna87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #239 : 06 Ağustos 2023, 19:56:45 »

bu saça kullanacağım takviyeler ne olabilir tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum  :'(

dostum finasterid ve minoksidil dışındaki ürünler nadiren istenildiği gibi fark yaratır. Her ilaçta olduğu gibi düşük bir ihtimal büyük yan etkiler vardır.
ağrı kesiciler de dahi. Senin yaşlarında proscar kullandığım 2-3 senelik süreçte çok olumlu sonuçlar almıştım. tembellikten devam etmedim. En en önemli şey stresten uzak durmak. Eğer duramıyorsan profesyonel yardım alıp, hemen herkesin kullanabileceği antidepresanlara da başlayabilirsin. Kısacık ömrümüzü stressle geçiriyoruz. Stresi engellemek en önemli başlangıçtır. sonrası çorap söküğü gibi gelir.

Saçların ise senin düşündüğün kadar kötü değil. Doğru ilaçlarla toparlaman çok olası. Belli bir süre sonra da iyi bir klinikte 2. seans ile en azından en çok taktiğin yerlere ekim yapılabilir. Tabi senin bileceğin iş.

Facebook Twitter Instagram