Gönderen Konu: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)  (Okunma sayısı 28910 defa)

Jeu

• Hero Member
Ynt: Estenmylfe 3600Greft (Yorumlarınız Lütfen)
« Yanıtla #166 : 14 Temmuz 2019, 13:26:20 »
Ah be kardeşim keşke biraz araştırıp başarı oranı yüksek yerlere ektirseydin..

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #167 : 15 Temmuz 2019, 15:42:08 »
Ah be kardeşim keşke biraz araştırıp başarı oranı yüksek yerlere ektirseydin..

Kardeşim insan böyle olacağını bilse tüm umudunu tüm parasını neden yatırsın ki insan muamelesi yapıyorlar işleri bitene kadar sonra bu haldeyim yemin ederim intihar sebebi geliyor bazen  tüm umudum bu saç olmuştu param gitti ona yanmayı geçtim umudum gitti umudum 7.aydayım dahada çıkış olmaz heralde tüylenmezler var ama gelişmiyor onlara ne yapmam gerek??
Her canlı ölümü tatacaktır.

Kell Bill

• Full Member
« Yanıtla #168 : 15 Temmuz 2019, 15:59:41 »
Dostum saçekşm merkezleri bi kaç güzel sonuç çıkartıyor ben sen ve biçok kişi tamam bizimde böyle olur diyor ama olmuyor işte herkeste muttalip kesere gidemiyo. Kendini ispatlamış bir iki kişi var ama bu doğal olarak fiyatlarınada yansımış.onların dışındakilerden hem uygun hemde ıstikrarlı bir tane örnek verirmisin bana

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #169 : 15 Temmuz 2019, 18:08:09 »
Dostum tabii ki herkes gidemiyor  koray hoca vsvs gibi anlıyorum ama daha detaylı bi araştırma yapıp gitsen daha mantıklı olmaz mıydı? Fiyat performans olarak gayet iyi ekimciler de var bunu biliyoruz.. ama dediğjn şey doğru bilemezsin ne olacağını koray hocanın bile başarısız ekimi var neden başarısız oluyor neden çıkmıyor bu saçlar onu da anlamıyorum zaten ekiple mi alakalı yoksa kişinin bünyesiyle mi çok garip mevzular..

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #170 : 03 Eylül 2019, 18:35:26 »
8.ay bitti 9.aya yeni girdim sonuç bu her aynaya baktığımda binlerce pişman olduğum bir Ekim oldu önce den günlük bu sitede gezerken şimdi girmeye korkutuğum saç olayını unutmak için girdiğim olay oldu Allah’ından bulsunlar . Canlı güneşte dahada seyrek olduğu belli dökülmeler çoktu kestirdim saçı kısalttım düzenim yok

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #171 : 03 Eylül 2019, 19:12:41 »
Yeni bi ekim düşünüyor musun?

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #172 : 03 Eylül 2019, 19:14:48 »
Korkuyorum yine aynı şeylerin yaşanmasından o zorlu süreci bir daha yaşamaktan

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 03 Eylül 2019, 21:59:12 »
Geçmiş olsun olmamış bu Ekim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sersedfb

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 03 Eylül 2019, 22:12:50 »
Kardeşim çok geçmiş olsun saç ektiren biri olarak aynı korkuları bende yaşadım hepimiz yaşıyoruz ya tutmazsa ya olmZsa bütçeler kısıtlı kimimiz yemeyip içmeyip parayı buna yatırıyoruz sonuç böyle oluncada psikolojimiz diplere düşüyor bence canını sıkma vur 3 numaraya biraz daha cepte kaldıysa araştırıp başka bir yerde tekrar yaptır bu eski merkezide araştır eğer oluyorsa dava et hakkını ara bence.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 03 Eylül 2019, 23:14:35 »
Merkezin, Kasım ayından sonraki ekimleri malesef sıkıntılı. Bir holmes iyi, o da sihir gibi bir şey yaptı galiba.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 04 Eylül 2019, 01:03:28 »
Gecmis olsun. Welcome to the club of Estemylife/be aesthetic/ bnish hair magdurlar.

Sac ektireli 15 ay oldu. 15 aaaay.

Sadece bu hafta. Bugun Sali. 2 ayri kisi sac ektirdigimi anladi. 15 ay sonra bile tüy gibi seyrek tuhaf saclar

Tesekkurler estemylife. Tesekkurler.

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #177 : 06 Eylül 2019, 09:03:36 »
Benim gibi kaçtane mağdur var baktılar başa çıkamıyorlar Hasan hocamız kolu kırıldı yok cihazlar bakıma girdi die isim değişikliğine gittiler bunun sebebi bu şimdi saç ekimi çok azalttılar burun ameliyatına girdiler.

Donörümde alındığına dair izler var 9 ay olmasına rağmen var kafamı işgal ettiler Cidden çok felaket çöküşteyim ya kendimden soğuttular .Paramızınistesek vermezler bilmiyorum Allah yardımcmz olsun

Bende gidip asmedde ektirmek isterdim ama fiyatlar çokkk pahalı kime nereye nasıl ektiririz bilmiyorum 2.ekimi kimseye güvenemem güveni geçtim zorlu süreç çok para bide ülkede herşeye zam geldi Boğazımızı zor geçindiriyoruz 2.saç Ekim parasını çıkarmam mümkün değil .bu saç Ekim’im için bile kredi çekmiştim ahhh ah :-\

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #178 : 26 Ocak 2020, 14:14:14 »
13.ay

Kestirmeden önceki halinizde koydum fotoda sık duruyor canlısı çok seyrek güneşte temelli açık oluyordu .Bu 13.aya ait fotoğraf 1 hafta önce 3 vurdurdurdum ilk halinde donör bölgem alındığı çok belliydi uzadıkça açıklık kapanıyor sonuç bu yani açık konuşalım dahada çıkış olmaz memnun değilim ama ne yapayım. Yorumunuz ne ne yapayım bu saça daha böyle olacağını bileydim protez kullanırdım.

Çok merak ettiğim bi soru olacak :

Olanı bari güçlendireyim diyorum kazıttırsam jilet vursam sizce nasıl olur köklere zarar verirmi  küçül tüyler iyi olurmu kalınlaşırmı ????

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 26 Ocak 2020, 14:34:26 »
Hocam cok gecmis olsun.Yerinizde olsam maddi durumlarinizi da anlatip ikinci bir ekim dusunebilmek icin para iadesi talep ederdim.İyi bir ekimci olmayabilirler.Fakat size takinacaklari tavir nasil bi insan olduklarini gosterecektir.Konusup gorusmeden bilemezsiniz...

Facebook Twitter Instagram