Gönderen Konu: 16-05-2016 ARENAMED EKİMİ  (Okunma sayısı 21584 defa)

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 16-05-2016 ARENAMED EKİMİ
« Yanıtla #31 : 19 Temmuz 2016, 15:13:51 »
Geçmiş olsun kardeşim .. sonu hayırlı olur inşallah .. yanlız bu arenamed ekimleri neden hep böyle oluyor .. ben kendi adıma bu fotoğrafları gördüğümde çok üzülüyorum .. açıkçası 10 ekim varsa 5 i böyle en azından .. fabrikasyon mu ekiyorlar. . Yoksa beceriksizlik mi anlayamadım .. mutlaka daha da düzelecektir inşallah .. ama bu durumu gorup oraya gidebilmek için çok cesaretli olmak lazım ..

Ersam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 19 Temmuz 2016, 15:21:15 »
Alim yapanlarin bazilarinin yeterince isinde iyi olduklarini dusunmuyorum. Onlara denk gelenler de problem yasiyor.

spider

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 19 Temmuz 2016, 21:51:24 »
Arenamed de ekim yaptırdım ve benim de iki kulak üstü de saç kıran girmiş gibi boş duruyor ve şok dökülme var donör bölgede. ayrıca ensede hiç beyaz saçım olmamasına rağmen ensem beyaz saçlarla doldu. umarım geçiçi bir durumdur :o

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 19 Temmuz 2016, 23:10:55 »
Boyle birsey olabilir mi ya bu kadar plansiz alım olur mu gecmis olsun sen 5-6 ay rapor al anca duzelir moralini bozmak istemiyorum ama buda bi gercek uzuldum acikcasi

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 19 Temmuz 2016, 23:43:54 »
Bu forumda öğrendiğim en ömemli şey saç ekimi yapılacak en son yerin serkan aydın olduğu
Adamın yaptığı ekimleri gördükçe ekimden soğuyorum Forumda ki herhangi biri 2 3 aylık bi eğitimle bu adamdan daha iyi ekim yapar

karabey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 19 Temmuz 2016, 23:55:24 »
Bu forumda öğrendiğim en ömemli şey saç ekimi yapılacak en son yerin serkan aydın olduğu
Adamın yaptığı ekimleri gördükçe ekimden soğuyorum Forumda ki herhangi biri 2 3 aylık bi eğitimle bu adamdan daha iyi ekim yapar

burda sadece ekim sonrası kısa dönem içindeki fotoğrafları görüp yorum yapmanız mantıklı gelmedi..6-7-8 ay sonra donör bölgesini paylaşan olmadı hiç arena medden,kötüdür diyemeyiz

dimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 20 Temmuz 2016, 00:06:37 »
8 ay saç kıranlı gibi gezebilirim sorun değil diyorsun yani

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 20 Temmuz 2016, 00:56:12 »

burda sadece ekim sonrası kısa dönem içindeki fotoğrafları görüp yorum yapmanız mantıklı gelmedi..6-7-8 ay sonra donör bölgesini paylaşan olmadı hiç arena medden,kötüdür diyemeyiz
Şimdi diğer elemanların ektikleri de ortada serkan aydının donörü ne hale getirdiği de ortada şimdi serkan aydın başarılı mı diyelim yani al sonuç ortada 6 7 Ay sonra saçlar uzayınca bi zahmet orası kapansın artık ama o donör bölge üç numaraya bile vurulamaz sen 7 8 ay böyle dolaşabileceksen sana arenamedle mutluluklar forum da 2 kez böylesi tahrip edilmiş donör gördüm ikiside serkan aydına aitti bu adam kasap bence işi tam tüccarlığa vurmuş tek seansta 6500 falan ekmek nedir tolga kareli yanına aldı bi fotoğraf çekti sonra malı götürüyor yoksa burası bi insanın son tercihi olmalı

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 20 Temmuz 2016, 03:38:54 »
Smrr bende sana katiliyorum donor bolgesi gercekten mahvolmus ama insallah toplar ne diyelim

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 20 Temmuz 2016, 09:17:16 »
Smrr bende sana katiliyorum donor bolgesi gercekten mahvolmus ama insallah toplar ne diyelim

Arkadaslar acımasız yorumlar yapmayalım. İnstagramda arenada ekim yapılan insanları takip edebilirsiniz oradaki sonuclar da ortada. tolga dısında ekim yaptıran bir cok ünlü de var.

Donör konusuna katılmakla beraber bende cok cok abartı olmadı su an is yerindeyim ve insanlar pek anlamadı saclarını mı kısalttın dedi sadece. Bence ekim sayısının yüksekligi nedeniyle ve kisinin sac yapısına da baglı olarak oluyor. Tabi arena biraz daha özen göstermeli alırken, mesela bende sola daha fazla girilmis gibi

arenamed34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 18 Ağustos 2016, 12:37:14 »
Herkese merhaba ben Serkan Aydın Arenamed saç ekim merkezi saç ekim uzmanıyım , burada benim yaptıgım Ekimlere deyim yerindeyse sallayan kişiler benim yaptıgım bir saç ekimi 4500 ve 6800 greft Arasında ve kimseyi dolandırmadan burada hazmedemeyip insanların bana karşı ve hastalarımıza karşı yaptığı olumsuz yorumlar onların karaktetsizlikletinin göstergesidir alınan ense bölümünde 2 aydan itibaren saç düzelir  , düzelmedi mi mecra burası değil benim gelin halledemezsem Ondan sonra buraya yazın ama buraya yazıp gelip yüzüme gülen insanlar gerçekten Ada'm değildir . Ben Prp tedavisi için bile para ücret almıyorum benim amacım artık para değil sanat ve bu işin Ada'm gibi yapılmasını sağlamak bana mesaj atabilirsiniz bana sallayanlar attığım mesajlara da cevap versinler az adamlık hissi taşıyorlarsa SERKAN AYDIN

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 18 Ağustos 2016, 13:57:53 »
arenamed;öncelikle sizi bu konuşma tarzınız nedeniyle kınıyorum.
Bu form insanları aydınlatma platformu.
Herkes görüşlerini rahatlıkca bildirecegi,söz söyleyecegi,olumlu veya olumsuz kararlarını ifade edebilecegi bir yer.
Bu arkadaşlar sizin hastanız ve gayet normal bir şekilde bu formda olumlu veya olumsuz noktaları bizlere söylemesi veya resim atması sizi neden rahatsız ediyor.
Sizin yapmış oldugunuz bu olay başta hastayı sonrasında görüş bildirecek insanları sindirmeye ve baskılama altına alıp söz söyletmemeye kalkmaktır.
Hastanızın sıkıntısını giderin ve problemini cözün formdan ayar vermeyin
Şunuda söylemek isterim ekim yaptırmış olan arkadaşıma beyenmedim kardeş donör alanındaki alanı direk kelleşmiş.

Ersam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 18 Ağustos 2016, 14:14:49 »
2 aydan itibaren gectigi falan yok en az 4-5 ay surer bu donorlerin duzelmesi. Sacimiz gorunumumuz daha iyi olsun diye ugrasirken, eski halimizi mumla arar olduktan sonra ne anladik bu isten.

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 18 Ağustos 2016, 15:42:01 »
Ben bu adamın gercekten Serkan aydın olduğuna inanmak istemiyorum eğer oysa kendisine saç ektirmemekle çok doğru bir karar vermisim demektir. Adama bak gelmiş foruma kendisini eleştirenlere ayar veriyor. Buranın amacı bu istersem yererim istersem severim misali. Biz senin gonderdigin reklamcılara birşey dedik mi

Facebook Twitter Instagram