Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65678 defa)

Reciproc

• Sr. Member
13 , 14 mart tarihlerinde iki seansta 2000 greft saç ektirdim arkadaşlar,operasyonun ayrıntılarını ve ilk günlere ait fotoları daha sonra paylaşacağım,şimdilik beşinci  gün fotolarını paylaşıyorum;

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2015, 13:10:24 »
.....................

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2015, 13:12:28 »
..............

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2015, 18:54:59 »
Oooo abii hayırlınolsub iyi dileklerim senin Allahın izni ile güzel saçkara kavusursun saç çizgisi yaptırmıssın arkasına bht düşünüyormusun? Bildiin üzere bht de iyi düşündügümüz ender yerlerden biri hlc

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2015, 01:04:34 »
Hayirli olsun abi inshallah guzel olur ne kadara patladi fiyat olarak? Bende ilerde bir kac sene sonra orayi dusunebilirim donor bolgenin fotorafi varmi? Inshallah guzel olur

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2015, 20:23:42 »
Çok tebrikler dostum :) mutlu Gunlerde kullan.. Sürecini yakından takip ediyorum :)

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2015, 20:26:10 »
gecmis olsun abi insallah ekilenlerin hepsi tutar basarılı bi ekim olduğu görüntüsünden çok belli zaten :) fiyat nekadar verdin ve manuel alımmı yoksa mikro motorlamı alım yaptılar ?

blackleo55

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2015, 20:59:21 »
Hayırlı olsun üstad. Umarım güzel bir sonuç elde edersin. Ne kadara mal oldu acaba. Bu sizin ikinci Ekim oldu sanırım değilmi..

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2015, 23:57:11 »
Hayırlı olsun.
Başka bir forum altında "vertex'e asla ekim yapılmaz" diye yazmış olduğunu hatırlıyorum sanki?
Serhanizmir

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2015, 18:19:11 »
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar..
Fiyatı sormuşsunuz,1.5 den 3000 euro tuttu 2000 greft,diğer arkadaşlara yapılan indirimi artık yapmıyorlarmış..
Ekimi dr özgür öztanla , dr kaan yaptılar,greft alımının yaklaşık yüzde seksenini dr özgür öztan yaptı,geri kalan tüm işlemleri ekim dahil dr kaan yaptı,bana göre hlc nin en iyi ekibine yaptırmış oldum...
Kısaca operasyondan bahsedelim;saat sekizde ecm plastik merkezinde hazır oluyorsunuz,burası serdar gökreminde çalıştığı yer,hlc oranın ikinci katını almış ve bir süredir orda ekim yapıyorlarmış,bu merkeze gelir gelmez hlc için çalışan bir arkadaş sizi karşılıyor ve kan alma işlemi için ve bazı bilgileri kayıt altına almak için size yardımcı oluyor ,bu işlemler tamamlanınca size ikinci kata kadar refakat ediyor..
Burada biraz bekledikten sonra operasyon odasına alındım,bütün doktorlar ve hemşirelerden oluşan ekip sizi burda karşılıyorlar,sizi bir sandalyeye oturtup fotoğraflarınız çekilirken dr özgür öztan ve tüm ekibi bir yandan açıklığınızı incelerken bir yandanda nasıl bir ekim gerektiği konusunda beyin fırtınası yapıyorlar :)diğer yandanda beklentilerimin ne olduğunu anlamaya çalıştılar,doğrusu bana göre oldukça hoş bir ortamdı ,planlama ile ilgili yanlış bir karar verilmesi o ortamda mümkün değil,her şey hesaplanıp en doğru ekim planlaması yapılıyor..
Ekim planlanması yapıldıktan sonra yıkama ,traş ve boyama yapıldı saçlarıma,epey beyaz saç olduğu için bende boyama gereği hissettiler..
İki bin greftin ekim planlanması dört seansta oluyor,ilk gün öğleden önce bir seans ve öğleden sonra akşama kadar bir seans ,sonraki günde gene aynı bu şekilde iki seans yapılıyor,her seansta alım ve ekim işlemleri 500 greft için yapıldı..
Manuel alım olduğu için gerçekten çok zor oluyor,doğrusu ben bu kadar hiç beklemiyordum,günde en az sekiz saat sürüyor,her seansta yeni iğneler yapılıyor ve en az bir kaç dk sürüyor,donerden alım işide çok uzun sürüyor ve şişirmek için kullandıkları serum hayli rahatsız ediyor...
Bütün bu zorlukları hesaba katmazsak operasyondan gayet memnun kaldım,iğneli ekim ve manuel  tekniği bence hatasız uyguluyorlar,işlerinde oldukça idealistler ve severek yapıyorlar,zaten ekipteki tüm doktorlar gayet kibar ve insancıl tipler,birbirlerini iyi bulmuşlar doğrusu :) dr kaan daha önce muttalip keserin yanında çalışıyormuş ,doğrusu kendisini zaten çok beğenmiştim bu ayrıntıyı duymakta açıkçası hoşuma gitti...
Hlc ekim merkezi operasyon konusunda beklediğimdende iyi çıkmasına rağmen seansların zorluklarından dolayı iki bin greftin üstünde greft gerekenlere tavsiye etmem,gözünüzü korkutuyorum belki ama gerçekten orda ektirecekleri bekleyen çok zorlu bir süreç var  :)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2015, 18:22:15 »
Hayırlı olsun.
Başka bir forum altında "vertex'e asla ekim yapılmaz" diye yazmış olduğunu hatırlıyorum sanki?
Başkasının yazdığıyla karıştırıyor olmalısınız ,ben baştan beri kendim için vertekse ekim yapmayı planlıyordum ,o bölgede kanlanma az olduğu için saçların büyüme süreci biraz daha uzun sürüyor yoksa ekim olmaz diye bir şey kesinlikle yok....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Mart 2015, 21:21:59 »
Reci hayırlı olsun inşallah güzel sonuç alırsın bende birkaç resim ve yorum yapmıştım reci neden yorum yapmıyor diyordum senin işin başından askinmisti tekrar geçmiş olsun ve hayırlı olsun sıkı bir ekim yaptırmış sin tam da benim 2 seans da yaptiracam gibi yaptırmış sin 10 numara olmuş inşaallah sonucu da 10 numara olmuş bana demiştin merakla takip edeceğim bir ekim diye şimdi ben sana diyorum merakla takip edeceğim bir ekim .....😉.......

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2015, 21:43:48 »
Reci hayırlı olsun inşallah güzel sonuç alırsın bende birkaç resim ve yorum yapmıştım reci neden yorum yapmıyor diyordum senin işin başından askinmisti tekrar geçmiş olsun ve hayırlı olsun sıkı bir ekim yaptırmış sin tam da benim 2 seans da yaptiracam gibi yaptırmış sin 10 numara olmuş inşaallah sonucu da 10 numara olmuş bana demiştin merakla takip edeceğim bir ekim diye şimdi ben sana diyorum merakla takip edeceğim bir ekim .....😉.......
Güzel sözlerin ve dileklerin için teşekkürler,benim ekimi takip edersen senin içinde iyi bir örnek olabilir çünkü ön kısım hariç senin saçlarda en kötü benim ekimden önceki halim gibi olacak gibi görünüyor,belki sende benim gibi fanteziye kaçıp donerdeki son kalan saçını ön kısma ektirirsin,bu imkanın var sonuçta,benim vertekse 500 ön kısma 1500 greft ekildi,öne ekilenlerin yüzde altmışı çıksa sonuç çok sık bir görüntü olur diye tahmin ediyorum,sonrasında saça nasıl şekil veririz bakarsın artık :)geri kalan kısımları topikle kapatırız belki ,sonuç nasıl olacak bende merak ediyorum :)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2015, 02:56:38 »
Dostum saç ekimin hayırlı olsun insAllah istedigin sonucunu da alacaksın bu ekimde. Son dönemlerde hlc adı forumlarda sıkca gecmesine ragmen net sonucunu hiç görmemiştik senin ekim sonucuna bakarak cogu kişinin kafasındaki soru işaretleri ortadan kalkmış olacak. Senin herzaman söyledigin 'ekim kalitesi ekim günü fotolarından belli olur ' yorumunda da haklı oldugunu gördüm :) senin ekim fotolarından sonucun güzel olacagı şimdiden belli oluyor  , merakla senin süreci takip edecegim dostum  ;)

liedholm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Mart 2015, 11:13:05 »
hayırlı olsun,inşallah güzel sonuç alırsın :)

Facebook Twitter Instagram