Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65683 defa)

huseyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #45 : 15 Mayıs 2015, 21:07:12 »
Selam.Ben proscar kullanınca minoxili yavaş yavaş bıraktım. Ama proscarin pek bi faydası olmadı sanirsam. Minoxili artık düzenli kullanıyorum.proscari bıraktım. İnşallah kalıcı bir dökülme olmaz.sen ne yaptın ekim yaptirdinmi.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 19 Mayıs 2015, 00:18:31 »
Proscardan dolayı dökülme olmaz hüseyin,ilk ayları atlattın sonuçta,sendeki dökülmenin sebebi minoxili bıraktığın içindir,minoxile bir alıştımı saç bırakınca eskisinden beter olur,keşke hiç başlamasaydın,şu aşamadaysa tekrar başlama bence,proscara devam et,zamanla toparlayacaktır...

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 19 Mayıs 2015, 16:35:29 »
Merhaba Recikardesim:

1 AY oldu fotograf bekliyorum bir takipcin olarak:),nedir suan icin durumlar? hayal kirikligi icin cok erken ama senin canini sikan bisey var mi suan ki asamaya kadar?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #48 : 21 Mayıs 2015, 23:42:19 »
Merhaba Recikardesim:

1 AY oldu fotograf bekliyorum bir takipcin olarak:),nedir suan icin durumlar? hayal kirikligi icin cok erken ama senin canini sikan bisey var mi suan ki asamaya kadar?
Fotoları bir kaç güne kadar eklerim selman,ekimimle ilgili karamsarım evet ama aslında bunun çok bir nedeni yok,hani milletin kafaya sürekli yorum yapıyorum tahminlerde bulunuyorum falan :) kendi ekimimdeki tahminimde olumsuz gibi şu an ,belkide yanılırım ama şu ana kadarki gözlemlerimden sanki çok iyi olmayacak gibi geliyor,belkide ilk ekimimdeki deneyimimden kaynaklanıyordur,şu anki gidişat ilk ekimime göre çok farklı...

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 26 Mayıs 2015, 02:38:31 »
Naber durum nasil acaba 2 bucuk ay oldu hayirlisi bakalim

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 08 Haziran 2015, 17:24:22 »
Reci birader:

bir kac gun diyeli neredeyse 18 gun oldu surecten mahrum etme bizi: beklemedeyiz hani?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 08 Haziran 2015, 23:51:57 »
80. gün;

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 09 Haziran 2015, 01:43:57 »
Simdilik onler icin bir sey demek icin cok erken baya sok dokulme oldu ama umarim bitmistir ve 2 hafta sonra cikma sezona girceceksin reci ekilen greftler ve eski sacin toparlarsa iyi bir sonuc alirsin insallah ama bu donor bolgen muthis iylesyo hic belli degil alindigi yani cok iyi toparladi 3 ay icin acaba arkasi hangi uzunlukta bende arkaya biraz kisa tutmak istyom ama korkyorum benim donorumun icine etmisler bende 2 ekimimi 5 yada 6 sene sonra dusunyorum hayirlisiyla bide benim saclar affedersin avret yerimizdeki sacalzr gibi ekilenler ve pek duzelmyo tuhaf yani hayirlisi

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 09 Haziran 2015, 16:08:48 »
evet donor kendini toplamis...onumuzdeki 3-4 aylik donem sicrama donemi bence.Reci eki ekimden sonra varolan saclarda herhangi bir kayip yasadin mi?ayrica ekim sonrasi bakimi ihmal etmiyorsun degil mi?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 11 Haziran 2015, 23:33:56 »
Simdilik onler icin bir sey demek icin cok erken baya sok dokulme oldu ama umarim bitmistir ve 2 hafta sonra cikma sezona girceceksin reci ekilen greftler ve eski sacin toparlarsa iyi bir sonuc alirsin insallah ama bu donor bolgen muthis iylesyo hic belli degil alindigi yani cok iyi toparladi 3 ay icin acaba arkasi hangi uzunlukta bende arkaya biraz kisa tutmak istyom ama korkyorum benim donorumun icine etmisler bende 2 ekimimi 5 yada 6 sene sonra dusunyorum hayirlisiyla bide benim saclar affedersin avret yerimizdeki sacalzr gibi ekilenler ve pek duzelmyo tuhaf yani hayirlisi
Doğru söylüyorsun fransalı ekim olan saç kim ne derse desin pubic kılı gibi oluyor :)
Benim ense dört numara falan,normalde gün içerisinde fotodakinden iyi duruyor,bence sende kısaltabilirsin bu şekilde,epey zaman geçti senin ekimin üzerinden,biraz toparlamıştır şu ana kadar...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 12 Haziran 2015, 00:41:05 »
evet donor kendini toplamis...onumuzdeki 3-4 aylik donem sicrama donemi bence.Reci eki ekimden sonra varolan saclarda herhangi bir kayip yasadin mi?ayrica ekim sonrasi bakimi ihmal etmiyorsun degil mi?
Ekimden sonra çok iyi baktım saçlarıma selman ,şimdide günlük yıkıyorum,varolan saçlarda kayıp yaşadınmı diye sormuşsun,evet gerçekten şok dökülme sadece ekilenleri değil kendi saçlarımıda etkiledi,aşağıdaki foto ekim öncesine ait ve bu söylediğimin kanıtı..
Nerde yanlış bir şeyler oldu anlamadım ama gidişatta bir terslik olduğunu düşünüyorum ve bundan sonraki süreçte ekilen greft oranında çok bir saç çıkacağını sanmıyorum ,ekilenlerin yarısı çıksa razıyım ama onuda pek sanmıyorum,şimdi çok erken böyle düşünmek için diyeceksiniz ama bu işi az çok biliyoruz ve üstelik bu benim ikinci ekimim ,bu seferki ekim bana böyle hissettiriyor,umarım bu düşüncelerimde yanılırım...
İşin gerçeği bu ekimin gidişatınıda çok takip etmiyorum ,saç çıkmasada çok kafaya takacak değilim ama önceki saçımıda mumla arıyorum işin gerçeği,umarım eski haline döner...
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2015, 00:46:10 Gönderen: Reciproc »

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 12 Haziran 2015, 02:25:41 »
@Reciproc hocam sasirdim dogrusu fotoyu gorunce,ne kadar cool duruyor saclarin,sok dokulme bitti hic yeni yeni tuylerde mi yok? negatif olma bence tam 2 ay sonra tahmini biseyler soyleyebilirsin,Acikcasi cok merak ettigim birsey var ozellikle hlc icin:koray erdogan ile yontem teknik ayni, ama koraydaki sonuclarin en buyuk etkisi proscar kullanmaktan mi geciyor bu biiiir,ikincisi oncesi sonrasi fotolardan hlc de sac ektirenlere baktigin zaman sonuclar inanilmaz iyi cikarken ,ara evrelerin fotolarini gorsek aslinda bizler icin cook yararli olur ki kafayi fazla takmayiz,cunku bu stres bile varolan saci dokulmesine yardimci bir etken bence:))

atakan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 13 Haziran 2015, 14:37:59 »
gani saçlar çok mu iyimiş :) senın saclar baya baya kötü durumda kardesm galiba :)

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 18 Haziran 2015, 13:38:21 »
Reci valla millete moral iyi veriyordun çıkar çıkar diye konu kendi saçın olunca direk koyvermişsin gitmiş, daha ekileli ne kadar oldu, hlc gibi bir yer ekerse çıkar ağa ben takipçinim çıkacak o saçlar :)))

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 21 Haziran 2015, 01:19:27 »
Aslında koyvermedim vincenzo ,sadece tahminlerimi söylüyorum,ekimden sonraki süreçteki gözlemlerime dayanarak bu tahminde bulunuyorum,yoksa moralle falan alakası yok ,zaten moralin iyi yada kötü olmasının süreci etkileyeceğini sanmıyorum :) işin garibi bu ekimden sonra saçıda çok taktığım yok,çıkarsada olur çıkmazsada modundayım,zaten şurda üç ay yeni doldu,şu aşamada doğru dürüst saç çıkmaz zaten,benimkisi sadece tahmin  :)

Facebook Twitter Instagram