Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65579 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #76 : 20 Kasım 2015, 17:14:07 »
reci son durum nedir 

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 20 Kasım 2015, 19:27:11 »
hlc düşünüodum vaz mı geçsem acaba

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #78 : 15 Aralık 2015, 13:18:24 »
Uzun zaman sonra herkese selam arkadaşlar,bazı özel sebeplerden ve son zamanlardaki aşırı yoğunluğumdan dolayı siteye sadece arada göz gezdirmek zorunda kaldım,hem vakitsizlikten dolayı  hemde   ikinci yaptırdığım ekimin başarısız olmasının yarattığı  moral bozukluğu  beni biraz saçla ilgili mevzulardan soğuttu açıkçası ,aşağıda dokuz ay sonunda saçımın geldiği son durumu paylaşıyorum,saçımın geldiği diyorum ama geldiği herhangi bir son durum yok,ilk ekimimin sonucu neyse şu andaki durumda o,ne yazıkki ekilen 2000 greftten bana göre yüzde on bile çıkmadı,fotolara göz gezdirdikten sonra yorum yazarsanız sevinirim,yorumlarınızıda göz önünde bulundururarak durumumla ilgili hlc ile görüşmeyi düşünüyorum...
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.10 ilk ekimimle kıyaslarsanız sonucu daha iyi yorumlarsınız diye düşünüyorum,
Ayrıca şu anki saçlarım çok uzun ordaki son duruma göre...
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 14:29:41 Gönderen: Reciproc »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #79 : 15 Aralık 2015, 13:20:49 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ekim öncesi bu linkten bakabilirsiniz;https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.10
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 14:31:29 Gönderen: Reciproc »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #80 : 15 Aralık 2015, 13:33:17 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ekim öncesi;https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.10
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 14:32:24 Gönderen: Reciproc »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 15 Aralık 2015, 14:05:05 »
abi bende durumunu acıkca çok merak edenlerdendim fotoğraflarına baktım dedigin gibi önlerden büyük bir kısmı cıkmamış sebebini ben de merak ediyorum benim fikrim acaba cok sık ekilip de ondanmı oldu acaba diye düşünüyorum vertex de cok az çıkmış normalde önler diger saçlarla birlestiği zaman cok sıkı olması gerekiyordu bende anlam veremedim bu işe birde olay şu hlc.nin ekimşlerinde ben başarısız bir ekim hiç denk gelmedim acayip bir durum......bende 2. ekimi yaptırdım saç sakal karışık 65.gün oldu beklemedeyim saçlarda kıpırdamalar başladı yalnız sakallarda cok daha bir faliyet yok hiç dokulmeden cıkmaya devam eden bi 10...15...tel sakal var biraz uc verseler daha bi moralim yerine gelecek acaba sakal saçdan dahamı gec çıkış gösterecek diyede düşünüyorum

salih34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 15 Aralık 2015, 14:12:05 »
S.a Arkadaşım ne yazikki üzülerek söylüyorum ekim çok barışız sadece ön kısımda  biraz çıkmış ki ekime göre sık olmaliydi tepe ise hiç iyi değil hemen hemen hiç hiç sac yok gibiii ne diyim daha sonra çıkarmı zandetmiyorum yada bilemiyorum ama hlc ile mutlak görüş...
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, 02:09:49 Gönderen: salih34 »

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 15 Aralık 2015, 15:47:58 »
abi özge hanımla görüştün mü son durumu acıkcası bende hlc yi düşünüodum niye böyle oldu ki

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 15 Aralık 2015, 20:57:18 »
Bence de görüşmeniz mantıklı olur, belli ki başarısız olmuş

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 17 Aralık 2015, 12:20:05 »
Selam sizin yaş nedir acaba ? İleri yaşlarda erkeklerin alın bölgesinde ki kasların genişleme gösterdiği söyleniyor .Mümkün olduğunca ön çizgiyi indirmemeye çalışıyorlar bu yüzden.
Kasların üzerine ekilen saçlarda sıkıntı yaşanıyor galiba.
İlk ekiminize baktım ilk ekim öncesi fotonuzda saç çizginiz kaybolmuş.İlk ekimi yapan yerle bir saç çizgisi belirlemiş olmalısınız.
İkinci ekimde o çizgiye göre yapılmış ve o çizgiden itibaren devam edilmiş sanırım.
Aslında ilk ekiminiz gayet başarılı İkinci ekimde ise keşke ön çizgiye tekrar müdahele etmek yerine o greftleri vertex bölge ve ön çizginin gerisinden itibaren kullansalarmış. Bu arada şunuda söyliyeyim saçlarınız hiç dert edilecek gibi  durmuyor gayet doğal bir görüntü var.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 17 Aralık 2015, 14:31:15 »
reci bencede saçların sıkıntılı bir görüntüsü yok seyrek ama doğal bir görüntü var sıkıntılı bir durum yok ama benim üzüldüğüm nokta çekitiğin zahmet ve giden greft ler...yoksa bencede saçla alakalı bir problem yok....amaç daha sıkı bir saçdı olmadı ..hayırlısı

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #87 : 17 Aralık 2015, 23:07:32 »
Selam sizin yaş nedir acaba ? İleri yaşlarda erkeklerin alın bölgesinde ki kasların genişleme gösterdiği söyleniyor .Mümkün olduğunca ön çizgiyi indirmemeye çalışıyorlar bu yüzden.
Kasların üzerine ekilen saçlarda sıkıntı yaşanıyor galiba.
İlk ekiminize baktım ilk ekim öncesi fotonuzda saç çizginiz kaybolmuş.İlk ekimi yapan yerle bir saç çizgisi belirlemiş olmalısınız.
İkinci ekimde o çizgiye göre yapılmış ve o çizgiden itibaren devam edilmiş sanırım.
Aslında ilk ekiminiz gayet başarılı İkinci ekimde ise keşke ön çizgiye tekrar müdahele etmek yerine o greftleri vertex bölge ve ön çizginin gerisinden itibaren kullansalarmış. Bu arada şunuda söyliyeyim saçlarınız hiç dert edilecek gibi  durmuyor gayet doğal bir görüntü var.
Kuthan yaş 40,senin söylediklerinin aynısını ikinci ekimimden sonra zekeriya kulda söylemişti,bana o zamanlar ters gelmişti söyledikleri çünkü özellikle ön kısımda sıklaştırma  ekimi istiyordum...

reci bencede saçların sıkıntılı bir görüntüsü yok seyrek ama doğal bir görüntü var sıkıntılı bir durum yok ama benim üzüldüğüm nokta çekitiğin zahmet ve giden greft ler...yoksa bencede saçla alakalı bir problem yok....amaç daha sıkı bir saçdı olmadı ..hayırlısı
Sağlam doğallıktan yana sıkıntım yok gerçektende,ikinci ekim tutsaydı iyi olacaktı ama bu saatten sonra yapacak fazla bir şey kalmadı malesef :) Bu gün özge hanımla görüştüm durumu anlattım,yüzyüze görüşüp bir değerlendirme yapmak istediklerini söylediler,bende extra bir ekimi kesinlikle düşünmediğimi söyledim,düzeltme ekimi olmasa bile ücret iadesinin sözkonusu olabileceğini söyledi kendisi,bakalım artık hafta içi kendileriyle kliniklerinde bir görüşme yapacağız ,saçların neden çıkmadığıyla ilgili değerlendirmeleri olacaktır elbette,gelişmeleri yazarım arkadaşlar....

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 19 Aralık 2015, 13:19:42 »
HLC, özellikle ön taraftaki ekimlerde başarılıydı, beğeniyordum..Bu HLC'nin gördüğüm en başarısız ekimi..

Saçların neden çıkmadığını, bu konuda nasıl tavır takınacaklarını ve saçı çıkmamış bir hastasına karşı nasıl bir yol izleyeceklerini merak ediyorum..Görüşmeden sonra bizle de paylaşırsan memnun oluruz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #89 : 21 Aralık 2015, 03:07:20 »
Geçmiş olsun reci , gercekten üzüldüm dostum , bu kadar başarısız sonucun olacagını hiç tahmin edemezdim. Bu olumsuz durumun  bünyeyle alakalı oldugunu düşünler olabilir lakin ilk ekiminde başarılı sonuç aldıgını gördüğüm için öncelikle böyle bir bahanenin oldugunu düşünmüyorum . Ya insana en cok koyansa , ziyan olan greftler ve ekim sırasında çekilen o acının karşılıgının bu olmaması.
 Öncelikle söylemeden edemeyecegim ; senin ilk saç ekimin gercekten cok başarılı olmuş şimdi düşünüyorumda biraz haksızlık etmişiz adama:(
2. Ekimi Hlc de ekim yaptıracagı söylediginde de ozaman cok şaşırmıştım reci , en cokta ön çizgiye dar bir alanda 1500 greft gibi sık bir ekim yapacaklarını söyledigin zaman. Bu kadar tecrübeye ragmen sana nasıl kabul ettirmişlerdi anlayamamıştım. Aslında ekim planlaması yapan dr. böyle bir planlamayı nasıl yapar gercekten aklım ermiyor.
 Ben ilk ekimimde hayal kırıklıgı yasadım sen  2. ekiminde  ,senin hissettiklerini tahmin edebiliyorum dostum . Benim ilk basarısız olan saç ekimimden sonra ozaman en cok koyansa firmanın tutumuydu . Biliyorsun 12. ay sonunda kontrole gittigimde ekim sonucumu basarılı bulduklarını söyleyerek hatalarını kabul etmemekte ısrar etmişlerdi :) bu tutumlarından sonra ben sonuna kadar hakkımı aramıştım . Sonunda hatalarını kabul ederek özür dilemişlerdi. Senin durumunda nasıl bir yaklaşımları olacak cok merak ediyorum dostum , görüşme sonucunu merakla bekliyoruz...

Tekrar geçmiş olsun reci.....
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 03:14:36 Gönderen: savaş11 »

Facebook Twitter Instagram