Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65669 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #60 : 21 Haziran 2015, 01:30:37 »
Abi benekler bariz belli oluyor ustten çekimde hepsi çıkarsa mükemmel olur çok sık ekilmis tabi 4.ayda ince ince çıkmaya başlarsa tamamdır 3.ay çok erken teşhis için mevcut saclarin da bence bir sıkıntı yok olanlar zaten yerinde duruyor eski saçlarından birsey kaybetmiş değilsin sadece saclarin 2.ekimde güçten düşmüş 2....3....aya bence eski haline gelir......yani yanlış alamassan abi tereciye tere satmak gibi olmasın abi yaptığım yorum inan moral yorumu değil ne gördüysem onu yazıyorum 1.ay sonra sonuç yavaş yavaş meydana çıkmaya başlar. ..

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 21 Haziran 2015, 16:08:52 »
Aslında koyvermedim vincenzo ,sadece tahminlerimi söylüyorum,ekimden sonraki süreçteki gözlemlerime dayanarak bu tahminde bulunuyorum,yoksa moralle falan alakası yok ,zaten moralin iyi yada kötü olmasının süreci etkileyeceğini sanmıyorum :) işin garibi bu ekimden sonra saçıda çok taktığım yok,çıkarsada olur çıkmazsada modundayım,zaten şurda üç ay yeni doldu,şu aşamada doğru dürüst saç çıkmaz zaten,benimkisi sadece tahmin  :)

Abi selam, sana mesaj attım inbox'ına bakma şansın var mı?

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 05 Temmuz 2015, 14:12:26 »
başkan valla çıktı çıkmadı biz anlamayız :) ne olursa olsun şimdi 4. ayda paylaşmasan dahi 6. ayda falan bir foto bekliyoruz senden, forumun sahibi sensin bunu istemek hakkımız :D inşallah hepsi çıkar çok güzel olur saçlar

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 07 Temmuz 2015, 13:11:53 »
Fiyatı sormuşsunuz,1.5 den 3000 euro tuttu 2000 greft,diğer arkadaşlara yapılan indirimi artık yapmıyorlarmış..
Bu klinigin fiyatlari hastadan hastaya cok fark ediyor. Özellikle yurtdisinda yasayanlar iletisime girerken dikkatli olsunlar. Almanlardan bunun iki katini aliyorlar.

EDIT: Ekiplerin fiyati farkliymis.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2015, 19:32:23 Gönderen: uA_bartin »

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #64 : 09 Temmuz 2015, 00:25:13 »
Reci görüşemiyoruz daha dostum  ;) şu sıralar işlerinin yogun oldugu dönem malum ,fırsatın olunca  saçların son durumunu paylaşırsan sevinirim... Görüşmek dilegiyle

ahmtyldz92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 13 Temmuz 2015, 11:57:33 »
reciproc daha önceden serdar gökreme ekim yaptırdın öneririr misin ? önermessen neden ? lütfen yardım et

3000 greft ettirmek istiyorum  önlere. diğer arkadaşlar sizde yardım edin

ywzckr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 15 Temmuz 2015, 07:52:29 »
Hayırlı olsun.
Başka bir forum altında "vertex'e asla ekim yapılmaz" diye yazmış olduğunu hatırlıyorum sanki?
Başkasının yazdığıyla karıştırıyor olmalısınız ,ben baştan beri kendim için vertekse ekim yapmayı planlıyordum ,o bölgede kanlanma az olduğu için saçların büyüme süreci biraz daha uzun sürüyor yoksa ekim olmaz diye bir şey kesinlikle yok....
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=50.0
sacim tedavisi kapanmış mı bilmiyorum giremediğimden forumunuzu gördüm üye oldum, forumu komple inceledim söylemeden edemedim alınmazsınız umarım. burada 4. mesaj senin ve vertexe kesinlikle yapılamaz yazmışsın :D
bu arada hayırlı olsun ekimin umarım istediğin gibi olur.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2015, 08:39:28 Gönderen: ywzckr »

1lensimbileyok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 26 Temmuz 2015, 22:32:27 »
reci selamlar son durum nedir acaba?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 27 Temmuz 2015, 22:00:08 »
Uzun zamandır vakitsizlikten sitede yazamıyorum ,sitede güzel gelişmeler var,umarım devamı gelir...
Mesaj kutum dolmuş :)normalde hiç bir mesajı cevapsız bırakmam ama çok yoğunum gerçekten,kusura bakmayın cevap yazamadığım için,hatta biri italyan diğeride ispanyol iki arkadaş türkçe çeviri programı kullanarak mesaj yazmışlar ;D
Saçımın son durumu çok iç açıcı değil,dört ayı geçti ancak eski saçlarım yerine geldi,hatta netdeyse eskisinden kötüde denebilir,pek öyle saç çıkacak gibi bir görüntüde yok,ayrıntılı fotoları daha sonra net olarak çekip koyacağım arkadaşlar,bu fotolarıda vakitsizlikten  alalade çekip koyuyorum..

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 28 Temmuz 2015, 21:24:45 »
Uzun zamandır vakitsizlikten sitede yazamıyorum ,sitede güzel gelişmeler var,umarım devamı gelir...
Mesaj kutum dolmuş :)normalde hiç bir mesajı cevapsız bırakmam ama çok yoğunum gerçekten,kusura bakmayın cevap yazamadığım için,hatta biri italyan diğeride ispanyol iki arkadaş türkçe çeviri programı kullanarak mesaj yazmışlar ;D
Saçımın son durumu çok iç açıcı değil,dört ayı geçti ancak eski saçlarım yerine geldi,hatta netdeyse eskisinden kötüde denebilir,pek öyle saç çıkacak gibi bir görüntüde yok,ayrıntılı fotoları daha sonra net olarak çekip koyacağım arkadaşlar,bu fotolarıda vakitsizlikten  alalade çekip koyuyorum..
Abi en kotu ekimde bile, ekilenlerin 30% 40% si cikiyor.
Ancak sende sanki hic ekilmemis gibi, ekilenlerin hepsi gitmis. Hic mantikli degil bu durum. Neden boyle oldu abi sence?

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 02 Ağustos 2015, 10:29:13 »
Reci hocam sonuçlar ne oldu ?

Acaba sana az Ekim yapıldı o yüzden mi böyle veya sence 2000 greftten kaçı çıktı ?

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 10 Ağustos 2015, 13:19:30 »
selam bu fizyolajik serumu bitene kadar mi kullanmak gerekiyor?

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 18 Ağustos 2015, 17:17:23 »
@reci kardes ne oldu son durum? HLC deki yetkililerle konustun mu? Ozge hanim'a sorman gerekir neden beklenen sonucu alamadin diye.

Yeni foto bekliyoruz

quarizmatik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 29 Eylül 2015, 03:14:15 »
Arkadaşlar merhaba, bir kaç gündür yorumlarınızı okuyorum fakat şuan forum aktif olarak kullanılmıyormu?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #74 : 19 Ekim 2015, 17:02:29 »
Başka forumlarda da karşılaşmıştım saç çıkışları 18 aya kadar bulabiliyormuş. Saç çıkışlarının olmaması bence manuel alımlarda, saç kökleri çok bekliyor o süre içersinde ölüyor mu acaba ? birde kalemle ekimlerde saç kökleri hassas olanlarda kaleme takarken zarar görüyormuş. Çıkmama durumu son zamanlarda ortaya çıktı. babam 12 yıl önce futla1500 Greft ektirdi hepsi çıktı fut ile ekilenlerin hepsi çıkıyor gördüklerim kadarıyla.  Hocam inş. saçların toplar istediğin sonucu alırsın.

Facebook Twitter Instagram