Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65675 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #31 : 05 Nisan 2015, 21:13:41 »
@Reci  forum donanmda yazilanlari okuduguma gore,hlc icin doktoruna gore fiyat varmis!? bir ekip 1.5 euro alirken digger ekim 2.25 lira aliyormus?
Dogru mu?dogruysa fark nedir?
Bende öyle sanıyordum ama benim alımı dr özgür  ekimide dr kaan yaptı ,aslında ben hüseyin arkadaşımızın ekimini dr gökhan yaptığı için ben onu istemiştim ama ekim günü ekibi bu şekilde belirlediler ,fiyatıda değişmedi 1.5 euro oldu...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 25 Nisan 2015, 16:11:27 »
40 gün oldu,şok dökülme halen devam ediyor;

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 26 Nisan 2015, 02:19:39 »
Donor bolgen baya toparlanmis reci senin ekimin gercekten guzel olcak o istteki saclarin ekimden onceki saclarmi ? Yani birinci greftteki ekilenlermi? Onlar sok yasayabilyormu?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Nisan 2015, 21:12:29 »
Reci donör çok iyi gorunuyor bu na ben de çok sevindim benim 2.ekimi m de özellikle senin ekimin ve donör un çok önemli ve belirleyici olacak donör iyi görünüyor açıkçası senin ekiminde donör u görünce ben biraz tirstiydim ama şimdi 2.ekim icin bana cesaret geldi

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Nisan 2015, 23:40:09 »
recinin donör cok aşırı sağlam ondan dolayı ense iyi görünüyor 3 ekimide cıkartır gibi bu ense :D ama gerek yok 7 ayda finisde güzel bir sonuc ortaya cıkıcak kesinlikle ön tarafa sekil vermeye baslar ondan sonra

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 27 Nisan 2015, 17:49:07 »
Doner şükür toparladı arkadaşlar,şu an fotodakinden bile daha iyi durumda yakında tekrar foto koyarım,fransalı o tepedeki saçlar ilk ekimimden kalan saçlar ,oralara ekim yapılmadı ,ayrıca o bölgede herhangi bir şok dökülme yaşamadım...

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 28 Nisan 2015, 22:39:52 »
Reci abi merhabalar bilirsin ben ara ara yazarım sürekli takılmam  öncelikle yeni ekimin hayırlı olsun allah utandırmasın abi sana bir kaç soru sormak istiyorum ve soruyorum  :D abi şimdi kabasakal ve diğer arkadaşın ekim sürecini biliyorsun avicennada yapılan ekimlerden bahsediyorum abi bu arkadaşlarımız fayda maliyet teorisine bakacak olursak fazlasıyla kazançlı çıktılar ayrıca bir de zekeriya kulun ekim yaptıkları var çoğu fayda maliyet ilişkisine göre hüsrana uğradı hatta bence kabasakalın ekimine bakarak zekeriya kulun ekimleri başarısız bir ekim olarak adlandırılabilir bunda bir sakınca görmüyorum fakat sence bunun nedeni nedir bir öngörün var mı ?? ekstra olarak abi benim yaş 24 saç ektirmek istiyorum evli falan da değilim ona göre senden realist bir yorum bekliyorum hlcden memnunmusun sence avicenna mı yoksa hlc mi düşünmeliyim

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 30 Nisan 2015, 00:01:43 »
Reci abi merhabalar bilirsin ben ara ara yazarım sürekli takılmam  öncelikle yeni ekimin hayırlı olsun allah utandırmasın abi sana bir kaç soru sormak istiyorum ve soruyorum  :D abi şimdi kabasakal ve diğer arkadaşın ekim sürecini biliyorsun avicennada yapılan ekimlerden bahsediyorum abi bu arkadaşlarımız fayda maliyet teorisine bakacak olursak fazlasıyla kazançlı çıktılar ayrıca bir de zekeriya kulun ekim yaptıkları var çoğu fayda maliyet ilişkisine göre hüsrana uğradı hatta bence kabasakalın ekimine bakarak zekeriya kulun ekimleri başarısız bir ekim olarak adlandırılabilir bunda bir sakınca görmüyorum fakat sence bunun nedeni nedir bir öngörün var mı ?? ekstra olarak abi benim yaş 24 saç ektirmek istiyorum evli falan da değilim ona göre senden realist bir yorum bekliyorum hlcden memnunmusun sence avicenna mı yoksa hlc mi düşünmeliyim

Saç ekimi yapan şahısların belli bir ekim prosedürü ve tekniği var,bu tekniği basit ve doğru şekilde uygulayanların ekimleri balarılı oluyor,tekniği ve yöntemleri acaipleştirip farklı hale getirmek başarıyı arttırmaz,ayrıca ekimcinin kim olduğu nerde hangi semtte veyahut şehirde çalıştığı hatta kaç paraya ektiği falan gibi kriterler o kişinin iyi yada kötü ektiğini göstermez,bunun en güzeli avicennadaki ekibin gösterdiği başarı oldu gerçekten,internet ortamında gördüğüm en güzel ekimler onların elinden çıktı,o ekip istanbulda değilse ankarada olsaydı kesinlikle onlara ektirirdim...

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 30 Nisan 2015, 16:32:55 »
Arkadaslar bu forumdaninim cok tehlikleli ve psikolojiyi bozan bir site bakiniz alinti yaptim: kullanici adi ixmarit

23 Nisan 2015; 21:34:03    Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM
Seninle polemige girmiyce.ister inan ister inanma.

HLC de senin biraz once taptigin yorum cercevesinde dusundugum icin (git yaptir kurtul iyi bir yere) Gitmistim ama husran.Hlc alim konusunda cok iyi sac sakal gogus ozgur her turlu alir.gayet basarilidir.ama ekim konusunda cok kötüler 2 dr.lari var belki 3 olmustur.biri bir tarafi ekiyor.biri diger tarafı.amac esnetik degil gorevi yerine getirmek.

Simdide HLC ekimlerini kamufle etmek icin sac dovmesiyle birlikte yapiyorlar uyaniklar yani.
BU KADAR PARA VERIP ADAMLARIN EGOLARINI ZENGIN Ediyoruz.

Velhasil artik benim icin iyi ekim yapan yer diye bisey olmadigindan,cunki sistem ayni teknoloji ayni oyuzden benim sorunum icin 300 kok 500 kok yeter bunu yapacak bir yer.

Manuel tek tek alim tek tek ekim.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 04 Mayıs 2015, 23:16:40 »
Arkadaslar bu forumdaninim cok tehlikleli ve psikolojiyi bozan bir site bakiniz alinti yaptim: kullanici adi ixmarit

23 Nisan 2015; 21:34:03    Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM
Seninle polemige girmiyce.ister inan ister inanma.

HLC de senin biraz once taptigin yorum cercevesinde dusundugum icin (git yaptir kurtul iyi bir yere) Gitmistim ama husran.Hlc alim konusunda cok iyi sac sakal gogus ozgur her turlu alir.gayet basarilidir.ama ekim konusunda cok kötüler 2 dr.lari var belki 3 olmustur.biri bir tarafi ekiyor.biri diger tarafı.amac esnetik degil gorevi yerine getirmek.

Simdide HLC ekimlerini kamufle etmek icin sac dovmesiyle birlikte yapiyorlar uyaniklar yani.
BU KADAR PARA VERIP ADAMLARIN EGOLARINI ZENGIN Ediyoruz.

Velhasil artik benim icin iyi ekim yapan yer diye bisey olmadigindan,cunki sistem ayni teknoloji ayni oyuzden benim sorunum icin 300 kok 500 kok yeter bunu yapacak bir yer.

Manuel tek tek alim tek tek ekim.
Donanımda bu tarz yorum yapan adam çok malesef,bu arkadaşın fotolu paylaşımı varmı eğer yoksa ciddiye alınacak yorumlar  değil bunlar,bir defa adam 300 ,500 kök benim işimi görür diyor,bu kadar kökün hiç bir şey farketmeyeceğini anlamayan bir adamın lafına güven olmaz...

yek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 06 Mayıs 2015, 02:17:39 »
Hayirli olsun abi insallah diledigin gibi olur. HLC iletisim hatti veya website varmidir? Her aradigimda sekreter cikiyor isim falan alip geri aramiyorlar. Bana bu hususta yardimci olurmusunuz. Ve operasoyndan sonra kac gun sonra sac ekim yaptirdigin yer daha benli olmuyor.

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 06 Mayıs 2015, 23:25:06 »
reci abi değerli yorumların için teşekkür ederim

huseyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 15 Mayıs 2015, 11:28:53 »
Reci AbI selam Benim sana bi sorum olacak. Ben ekim yaptirdiktan sonra en son mart ayında görüşmüştük.saçlar iyiydi. Ekilen saçlar gayet iyi çekti sonuç güzel.ama ekim olmayan bölgelerde ve vertekste çok aşırı bir dökülme var. Proscar kullanmaya ekimden sonra başladım minoxili önceden kullanıyordum. şampuan olarak ketotal ve seba med kullanıyorum. Proscara başladıktan sonra minoxili yavaş yavaş bırakmıştım. iki günde bir üç günde bir falan çok az kullanıyordum. Minoxili kullanmadigimdan desem.Ama minoxil surmedigim yerlerde de dökülme var. Proscardan mi acaba diyorum. proscari araştırıyorum yan etkileri haricinde hiçbir ters etki ile karşılaşan görmedim. Sence nerde yanlış yapmış olabilirim.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 15 Mayıs 2015, 15:11:15 »
Reci AbI selam Benim sana bi sorum olacak. Ben ekim yaptirdiktan sonra en son mart ayında görüşmüştük.saçlar iyiydi. Ekilen saçlar gayet iyi çekti sonuç güzel.ama ekim olmayan bölgelerde ve vertekste çok aşırı bir dökülme var. Proscar kullanmaya ekimden sonra başladım minoxili önceden kullanıyordum. şampuan olarak ketotal ve seba med kullanıyorum. Proscara başladıktan sonra minoxili yavaş yavaş bırakmıştım. iki günde bir üç günde bir falan çok az kullanıyordum. Minoxili kullanmadigimdan desem.Ama minoxil surmedigim yerlerde de dökülme var. Proscardan mi acaba diyorum. proscari araştırıyorum yan etkileri haricinde hiçbir ters etki ile karşılaşan görmedim. Sence nerde yanlış yapmış olabilirim.
Huseyin mevsimden olabilir.
Ama minoksili kullanmaya devam et. Proscar dokulme yapmaz, nerden baksan 5-6 aydir filan kullaniyorsun.
Panik yapma, duzenli bakimini yapmaya devam et, kalici dokulme olmaz.

Facebook Twitter Instagram