Gönderen Konu: 13 Mart 2015 Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 65679 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Hairline Clinic 2000 greft saç ekimi
« Yanıtla #16 : 22 Mart 2015, 23:07:47 »
Biotin ve günde 100 mgr coraspin alıyorum,üç gün boyunca proscar aldım fakat söylemesi ayıp libidoda belirgin bir artış oldu :) bu durum testesteronun yükselişine delalet ederki bazen finasteridin ilk kullanımında bu şekilde etkisi olabiliyor,ilk bir kaç ay saç dökmesinin sebebide bu oluyor genelde,ekim nedeniyle başladığım için doğrusu bu etki şu anki kullanım amacıma ters olduğu için bırakmak zorunda kaldım ,coraspinide yarından sonra bırakmayı düşünüyorum...

Edit; aslında proscar değil 1mgr lık tabletleri olan prope..cia aldım ama nette nedense sansürleniyor ,çok ilginç orjinal ismini yazınca mesaj gitmiyor....
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 23:15:32 Gönderen: Reciproc »

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2015, 23:54:12 »
Prope ... cia ya dikkat. sanırım 2001 de falan kullanmıştım ve kafam dışında her yerim kıllanmıştı  35 imden sonra omuz başlarıma enseme epilasyon yaptırmak zorunda kalmıştım. :))   gerçi bilmiyorum devam etsem belki de saç sorunum kalmaz....mıydı acaba?...Hiç bir zaman bilemeyeceğim sanırım.  :(
Serhanizmir

Chris Murhpy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Mart 2015, 12:51:37 »
Öncelikle herkese merhaba,ekim hayirli olsun maalesef Hlc hakkında çok örnek yok ekiminizi beğendim fakat bir sıklaştırma düşunmedinizmi yoksa doktor mu aralara giremeyiz dedi acaba benim listemde olan bir ekim merkezi benim saclarim seyrek olduğu için soruyorum aralara giriyorlarmi mayista hlcye ugrayqcagim.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2015, 00:06:58 »
Hayirli olsun umarim harika bir sonuc elde edersin. Özellikle sac cizgin cok güzel olmus. Ayrica böyle bir forum kurdugun icin tesekkürler.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 27 Mart 2015, 23:09:13 »
14. gün:

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2015, 23:14:23 »
Ekimden sonra bu yastık acaip iş gördü arkadaşlar,nerdeyse her zamanki kadar rahat uyudum .. Bel boşluğu yastığı olarak geçiyor,şiddetle tavsiye ederim...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 27 Mart 2015, 23:22:13 »
Şeffaf şişede olan spreyi hlc klinik verdi,içinde bildiğimiz serum fizyolojik var,iki saatte bir ekim alanına sıkmak için veriyorlar,iki üç gün kadar bunu kullandım sonrasında avenenin termal suyunu kullandım,ekim sonrası mutlaka ekim alanını nemlendirmek lazım,özellikle termal suyu mutlaka araştırın,bu iş için çok ideal....

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #23 : 30 Mart 2015, 04:44:08 »
Şeffaf şişede olan spreyi hlc klinik verdi,içinde bildiğimiz serum fizyolojik var,iki saatte bir ekim alanına sıkmak için veriyorlar,iki üç gün kadar bunu kullandım sonrasında avenenin termal suyunu kullandım,ekim sonrası mutlaka ekim alanını nemlendirmek lazım,özellikle termal suyu mutlaka araştırın,bu iş için çok ideal....
Bu ekimde sonra saçlarını istedigin gibi tarayacaksın insAllah ;) senin saçlar gerçekten cok hızlı uzuyormuş dostum , daha önce de söylemiştin lakin bu kadarını da beklemiyordum. Gercekten 14. gün fot. bakınca  temiz iş yapıldıgı belli oluyor. Yakında 3. ekimi yaptırcam kismet olursa , senin bu ekimin gibi düşünüyorum  ,ön çizgi ve vertexe 2000 greft civarı  1 yıl sonra sonuçlar nasıl olacak merak ediyorum  gercekten :)
   Gecen yıl zekeriya hocaya yaptırdıgım ekimden sonra bana serum fizyolojikle ekim alanını ıslatmamı söylediginde cok şaşırmıştım hatta terettüt bile etmiştim, malum cogu ekim merkezi ilk 2 gün ekim alanına su degmemesini özellikle söyledikleri içindi.

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Mart 2015, 15:35:34 »
reci finansteridde kullanıyormusun suan

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Mart 2015, 18:13:55 »
Reci:

On cizgi harika olmus dostum ,,ama vertex bolgesi icin neden sayiyi az tuttun anlamis degilim?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 31 Mart 2015, 23:23:17 »
reci on çizgi çok güzel görünüyor inşallah hepsi tutar ve çıkarsa onu bi uzatır sin arkayi bile kamufle eder o ön çizgi bu iş uyanık işi valla işi biliyon hem on hatta kellik den eser olmaz yogun olur hemde o yoğunluğu arkaya kadar tasirsin👍

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 01 Nisan 2015, 19:01:38 »
Doner bölge şu an çok kötü görünüyor ama bir kaç haftaya kadar biraz düzeleceğini düşünüyorum genede bu kadarını beklemiyordum gerçekten ,tahminimden kötü görünüyor şu an,ekim öncesi fena değildi aslında....
Ekim öncesi ve ekim sonrası:

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 01 Nisan 2015, 19:16:16 »
Burqa finasterid kullanmıyorum şu an,ekimden sonra üç gün kullandım,libidoda artış olunca bıraktım :)kısa süreli kullanacağım için bu ortaya çıkan ters etki saçlara fayda yerine zarar verebilirdi,bazen finasteridin ilk kullanımında böyle ters etkileri olabiliyor amaç dht yi azaltmakken tam tersine hem testesteronu hemde dht yi yükseltebiliyor,sonradan bu durum düzeliyor ama dediğim gibi bana şu an lazımdı gerçek etkisi...
Selman doğru söylüyorsun vertekse daha çok saç ekilmesi gerekiyordu ama ne yazıkki ekilecek greft sayısı sınırlı olduğu için böyle bir karar aldım zaten verteks için çok beklentim yok ,derinin o parlak görünümü gitsin biraz karartı yapsın yeterli benim için...
Sağlam senin dediğin mantıktan giderek ön kısmı sık tutmaya çalıştım fakat bu kararı verirken çok ikilemde kaldım aslında acaba biraz daha arkalara doğru dağıtarakmı gitsek diye çok düşündüm fakat en son böyle radikal bir karar aldım,aslında enterasan bir ekim oldu benimkisi,ilerde saçlar son şeklini aldığı zaman iyimi olacak yoksa kötümü burda hep beraber görürüz....

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 01 Nisan 2015, 23:13:08 »
Saclari geriye doğru tarıyor san ben ce doğru bir karar öndeki saclar yaklaşık 10 cm uzat arkaya tara assa yukarı vertex se yaklaşır .....yani tepe bölgesi öndeki saclarin desteği ile önceki seyrek lik orta bölgelerde hiç belli olmaz ve ön lerde çok güzel durur....Bu arada donör de baya zorlanmiş gibi geldi bence donör ve yanlarında kısa tutarsa n oda belli olmaz dediğin gibi uzadıkça seyrek lik daha bi göze batar

Facebook Twitter Instagram