Gönderen Konu: Forumla tanıştım Biotin, xpecia ve proscar kullanmaya başladım.  (Okunma sayısı 16605 defa)

Trevor

• Hero Member
iki ayrı vaka ve iki ayrı sonuç .kullanılan ilaç ve vitaminler aynı ama ssonuçların birisi mükemmel iken diğeri malsef en ufak fayda görmemiş bu takviyelerden .
saç dökülmesi böyle bir şey işte kimde hangi ilacın nasıl tesir edeceği bile muallak bir şey malsef.
özellikle finasterid sanıldığı gibi herkeste işe yaramıyor.

chainlift

• Full Member
iki ayrı vaka ve iki ayrı sonuç .kullanılan ilaç ve vitaminler aynı ama ssonuçların birisi mükemmel iken diğeri malsef en ufak fayda görmemiş bu takviyelerden .
saç dökülmesi böyle bir şey işte kimde hangi ilacın nasıl tesir edeceği bile muallak bir şey malsef.
Haklısın hocam.

derdi büyük

• Yeni üye
  • *
kardeşim yan etki olarak ben bişey görmedim. sanki biraz unutkanlık yapıyor. ekim bu şekilde giderse herhalde yaptırmayacağım. son 13-14 aylık bir değişim. öncesi ve sonrası
hala devam ediyomusunuz.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Ynt: Forumla tanıştım Biotin, xpecia ve proscar kullanmaya başladım.
« Yanıtla #48 : 07 Ağustos 2020, 01:52:48 »
Hocam ilaca devam ediliyor mu son durum nedir paylaşabilir misiniz?

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #49 : 28 Aralık 2020, 14:29:56 »
28.12.2020 ilaca hala devam ediyorum ve son durum.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 28 Aralık 2020, 14:57:45 »

bu gerçekten sinir bozucu bir şey.  saç dökülmesi 10 aşamalı bir olay dersek demek ki bazı basamaklar diğerlerinden öne çıkabiliyor bu bende dht olur sende minox kimisinde spiro ru. yüzde yüz başarı oranı olan bir şey yok masajda bilr yüzde 90 başarı oranı. şu an deneyemediğimz şeyler var wnt yolağı jak inhibitörleri pgd2 gibi bunlar da başarılı sonuçlar veriyor. bu yüzden bulana kadar denemeliyiz ya da çoklu bir tedavi yöntemi benimsemeliyiz. birinde fin işe yararken diğeri cinsiyet değiştirse işe yaramıyor gerçekten çok garip

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 28 Aralık 2020, 18:25:37 »
28.12.2020 ilaca hala devam ediyorum ve son durum.
Hocam ışık altında fotoğraf paylaşabilir misin? Etkisi olmuş gibi gözüküyor sende memnunsun galiba.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 28 Aralık 2020, 19:24:19 »
Finasterid genel amacı saç çıkarmak değil zaten genel olarak saçı korumak için kullanılıyor. Bazı kişilerde minyatür saç kalınlaşadabiliyor. Mesela bu konuda bir kişinin saçları kalınlaşmış bir kişininki pek kalınlaşmamış ama vertexe etki etmiş ve saç korunmuş. Yani finasterid 2 kişiye de gayet iyi etki etmiş görevini yerine getirmiş. Saç çıkma olayı apayrı bir olay ilk öncelik koruma
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2020, 19:33:05 »
Hocam ışık altında fotoğraf paylaşabilir misin? Etkisi olmuş gibi gözüküyor sende memnunsun galiba.

memnunum kardeşim. atayım musaıt olunca

chainlift

• Full Member
5 mart 2021. Dökülme durdu. Hacimlenme var. Saçlarım şu an uzun sayılmaz. Bu şekilde devam ederse ektirmeyi düşünmüyorum.

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
Acaba proscarı böldükten sonra diğer parçaları atıyor musunuz yoksa bir şekilde muhafaza edip ardışık günlerde kullanıyor musunuz?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Acaba proscarı böldükten sonra diğer parçaları atıyor musunuz yoksa bir şekilde muhafaza edip ardışık günlerde kullanıyor musunuz?
Ardışık günlerde kullanıyoruz dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
Peki hocam muhafazasını nasıl yapıyorsunuz ben 4 e bölüp kalan 3 parçayı sıtreç filme sarıyorum kullanma saatim geldiğinde ordan alıp kullanıyorum sizce doğru mu yapıyorum Zweig hocam

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Peki hocam muhafazasını nasıl yapıyorsunuz ben 4 e bölüp kalan 3 parçayı sıtreç filme sarıyorum kullanma saatim geldiğinde ordan alıp kullanıyorum sizce doğru mu yapıyorum Zweig hocam
Gayet mantıklı kardeşim.
Genelde ilaç kutusunda veya ilaç kırıcılarda muhafaza edilir ama seninki de iş görür sıkıntı yok.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için hocam

Facebook Twitter Instagram