Gönderen Konu: Forumla tanıştım Biotin, xpecia ve proscar kullanmaya başladım.  (Okunma sayısı 16597 defa)

sduzce

• Sr. Member
Vay be nerden nereye müthiş

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim benim başlama amacım saç ekimi yaptırmayı düşünmem. ekimden sonra belli bir süre daha kullanırım. yada azaltırım. merak ettiğim ise kullandıkça saçlar düzelmeye devam ediyormu yoksa belli bir süre sonra stabilmi olacak?

Hocam ekimden sonrada kullanmaniz gerekiyor maalesef olan saçlarıda korumak için tabi kullanmayada bilirsiniz ama finasla güçlenen saclar veya çıkan saçlar da gidecek o yüzden mecburuz surekli ilaç kullanmaya

chainlift

• Full Member
Hocam ekimden sonrada kullanmaniz gerekiyor maalesef olan saçlarıda korumak için tabi kullanmayada bilirsiniz ama finasla güçlenen saclar veya çıkan saçlar da gidecek o yüzden mecburuz surekli ilaç kullanmaya

Hocam inşallah sorun olmadığı sürece kullanacam.

Burkinho

• Hero Member
arkadaşlar bende yan etki olmadı. gayet iyiyim. şimdi önce ve sonra fotoğraflarını paylaşayım.
son çektiğim resim hafif nemli ve öncekınden daha kısa. son 6 aydır sadece finas kullanıyorum. 1/5 proscar

Senin şu sonucu almak için s clinicten 12 seans mezoterapi yaptırıyor insanlar, çok iyi olmuş

chainlift

• Full Member
Senin şu sonucu almak için s clinicten 12 seans mezoterapi yaptırıyor insanlar, çok iyi olmuş
Eyv kardeşim

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
arkadaşlar bende yan etki olmadı. gayet iyiyim. şimdi önce ve sonra fotoğraflarını paylaşayım.
son çektiğim resim hafif nemli ve öncekınden daha kısa. son 6 aydır sadece finas kullanıyorum. 1/5 proscar

müthiş olmuş saçlar benimde böyle olacağını bilsem hemen başlardım .
sonuçlar genel olarak böylemi oluyor yoksa bazı kişilerdemi tutuyor sadece.

whisper

• Full Member
son durum nedir? ekim ne zaman düşünüyorsunuz?
yan etkiler nasıl

chainlift

• Full Member
son durum nedir? ekim ne zaman düşünüyorsunuz?
yan etkiler nasıl

kardeşim yan etki olarak ben bişey görmedim. sanki biraz unutkanlık yapıyor. ekim bu şekilde giderse herhalde yaptırmayacağım. son 13-14 aylık bir değişim. öncesi ve sonrası

whisper

• Full Member
kardeşim yan etki olarak ben bişey görmedim. sanki biraz unutkanlık yapıyor. ekim bu şekilde giderse herhalde yaptırmayacağım. son 13-14 aylık bir değişim. öncesi ve sonrası

anladım hocam, peki ömür boyu bu ilaçları mı kullanmayı düşünüyorsunuz? kalıcı yan etki vs olması durumunda ne yapacaksınız?

bende kararsızım yeni ekim yaptırdım, ilaç kullansan mı kullanmasam mı bilemiyorum..

chainlift

• Full Member
anladım hocam, peki ömür boyu bu ilaçları mı kullanmayı düşünüyorsunuz? kalıcı yan etki vs olması durumunda ne yapacaksınız?

bende kararsızım yeni ekim yaptırdım, ilaç kullansan mı kullanmasam mı bilemiyorum..
genel de duyduğumşudur. yan etkıler bırakınca gectıgı yonunde. yıllardır kullanıp sorun yaşamayan ınsanlar var.

Furymen

• Sr. Member
Çok iyi bir sonuç bende kullandığım aralar bu etkiyi almıştım arkadaşlar dikkat ettiyseniz şakaklarda'da belli bir düzeyde kapanma olmuş saç çizgisi belirginleşmiş

chainlift

• Full Member
Çok iyi bir sonuç bende kullandığım aralar bu etkiyi almıştım arkadaşlar dikkat ettiyseniz şakaklarda'da belli bir düzeyde kapanma olmuş saç çizgisi belirginleşmiş

kardeş bıraktınmı sonradan? hala devam edıyormusun?

nmkrtsny

• Sr. Member
Bende 7 aydır finansterid ve 1 haftadır xpexia ve biotin 5 mg kullanıyorum bende sanırım bi etki yapmıyo sadece dökülmem durduğunu fark ettim başka bi şey yok sanki fotoğraflarımı atıyorum
1. Foto ilk başlangıç
2. Şu an ki durum
7 ay oldu finansterid kullanıyorum
Yan etki yok

Furymen

• Sr. Member
kardeş bıraktınmı sonradan? hala devam edıyormusun?
Kardeşim bıraktım sırf kilo akdırdı göğsümde bacakta yağlanma oldu diye bıraktım keşke bırakmasaydım saçım ilk başladığım güne döndü tabi minoxuda bırakmıştım onunda etkisi olabilir açıkçası bu ilacı yılı saçlı atlatmak adına kullanılabilir örneğin evlenme planı yaparsın söz nişan felan o yılı saçlı atlatırsın mevcudu korursun bu şekilde kullanma taraftarıyım bir ömür kullanma taraftarı değilim

Facebook Twitter Instagram