Gönderen Konu: Forumla tanıştım Biotin, xpecia ve proscar kullanmaya başladım.  (Okunma sayısı 16612 defa)

chainlift

• Full Member
Ynt: Forumla tanıştım Biotin, xpecia ve proscar kullanmaya başladım.
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2019, 13:27:46 »
Ömür boyu kullanacakmısın o hapları?

Erkek tipi dökülme ise bildiğim kadarıyla hapları bırakınca eski haline dönmesi lazım, nereye kadar kullanacaksın?

kardeşim benim başlama amacım saç ekimi yaptırmayı düşünmem. ekimden sonra belli bir süre daha kullanırım. yada azaltırım. merak ettiğim ise kullandıkça saçlar düzelmeye devam ediyormu yoksa belli bir süre sonra stabilmi olacak?

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2019, 16:47:07 »
6 ayı doldurduk. Proscar 1/5, biotin 5mg 1 tablet, xpecia 1 tablet.Kasım ayında çekilmiş 2 resim. Ve haziran 14 de çekilmiş tek resim.

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #18 : 17 Haziran 2019, 08:29:56 »
Belirgin bir fark görüyorum. Ama siz daha iy bilirsiniz tabi. Finas ve xpecia ağır olmuyor mu hocam? Alt takım iflas etmesin. Açıkçası xpecia bile beni libido olarak etkiledİ. Xpecia elternatif Perfectil var araştırın derim. Zaten finans dhtyi bloke ediyor. Ekstra saw palmettoya gerek yok kanısındayım.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2019, 09:11:34 »
Belirgin bir fark görüyorum. Ama siz daha iy bilirsiniz tabi. Finas ve xpecia ağır olmuyor mu hocam? Alt takım iflas etmesin. Açıkçası xpecia bile beni libido olarak etkiledİ. Xpecia elternatif Perfectil var araştırın derim. Zaten finans dhtyi bloke ediyor. Ekstra saw palmettoya gerek yok kanısındayım.

kardeş bi sıkıntı yaşamıyorum. gayet güzel ilerliyor. 6 aylık sonucu görüp değerlendirecektim. gelişme olmazsa bırakmayı düşünüyordum. ama gelişme oldu. 1 seneye tamamlayıp ondan sonra saç ekimini düşünüyorum nasipse.

Kel Mimar

• Saç Ekimim:Serkan Aygın Klinik 3500 greft
  • Full Member
« Yanıtla #20 : 20 Haziran 2019, 20:25:09 »
Dökülme devam ediyor mu peki saçlarınız ile oynayınca elinize saç telleri geliyor mu ?

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #21 : 21 Haziran 2019, 13:32:53 »
Dökülme devam ediyor mu peki saçlarınız ile oynayınca elinize saç telleri geliyor mu ?

hocam aşırı bir dökülme yok. tabi elimi attığım zaman elime saç telleri geliyor. ben fotoğraflıyorum hocam ara ara. ordan biliyorum faydası olup olmadığını.

İzmir1984

• Yeni üye
  • *
Biotin ve xpecia yı bende kullanıyorum 1 aydır. Proscar belirgin toparlama yapmış. https://www.bernsteinmedical.com/medical-treatment/patient-photos/5/ buradaki fotoğrafların yanında yerini alırsın yakında:)

Sarhoş

• Full Member
Finasterid biraz psikolijik etkisinden başka bir zararını görmedim.Benim gibi takıntı problemi olanlara biraz daha öfke yüklemekte.Yalnız zamanla alışılıyor.Bugün 46 gün olacak sarı tüyleri geçen günlerde farkettim.Eski saçımın kalınlaştığını ve donör bölgemin diğer arkadaşlara göre daha çabuk iyileştiğini farkettim.Finasteride devam :)

İzmir1984

• Yeni üye
  • *
Kaliteli bal polen ve kaliteli arı sütü ile bırakın sıkıntıyı çift motorlu olunur yan etki olayını takmamak lazım..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Finasterid’in bilinen bazı yan etkileri;

İktidarsızlık
Cinsel isteğin azalması
Sperm sayısının azalması
Jinekomasti (Erkeklerde göğüs büyümesi)
Orta kulak iltihabı
Kilo artışı

Bysempatik

• Full Member
6 ayı doldurduk. Proscar 1/5, biotin 5mg 1 tablet, xpecia 1 tablet.Kasım ayında çekilmiş 2 resim. Ve haziran 14 de çekilmiş tek resim.
Kardeşim ilaçların yan etkisi oldu mu?

Trevor

• Hero Member
mükemmel bir sonuç almışsın tebrik ederim.
klasik olarak ön bölgede finasterid işe yaramamış bu konuda dudasterid daha iyi tabi finasteride göre daha ciddi yan etkileri var bunuda esgeçmemek lazım.

Erolkara

• Sr. Member
bismillah dhtyi falan sıfırladınmı ne yaptın kafadan saç fışkırmış.

chainlift

• Full Member
arkadaşlar bende yan etki olmadı. gayet iyiyim. şimdi önce ve sonra fotoğraflarını paylaşayım.
son çektiğim resim hafif nemli ve öncekınden daha kısa. son 6 aydır sadece finas kullanıyorum. 1/5 proscar
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2020, 11:47:33 Gönderen: chainlift »

Facebook Twitter Instagram