Gönderen Konu: Ekim yaptıracağım tavsiyelerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2267 defa)

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekim yaptıracağım tavsiyelerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #16 : 29 Aralık 2018, 20:07:00 »
Harika film tavsiyesi için teşekkürler dünya savaşına ve tarihe meraklı herkesin izlemesi gereken bir film :)

saçlarıma gelince kısa ve yakından bakınca iyi gibi ama aşağıda göstereceğim örneklerde olduğu gibi önler uzamıyor ve ışıkta kel gibi gözüküyor. Saçlarımı uzatamıyorum kısayken de ışıkta önler kel gözüküyor.

Vertex siyah önler kel çok çirkin görüntü oluşuyor o yüzden sadece önlere 2500 greft ektirmek istiyorum ve şu an en çok doktor seçmekte zorlanıyorum bu konuda önerilerinizi bekliyorum :)

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Aralık 2018, 20:45:10 »
Kardeşim çok iyi anlıyorum ahvalini. Genç yaşta bu işlerle iştigal etmek can sıkıcı. Bütçene göre Özgür Nalbant Hoca, Serdar Görkem Hoca, Şahin Çelik, Esma-serkan Tetik gibi ekimcileri araştırabilirsin. Bunlardan sadece Serdar Hoca manuel alım yapıyor diğerleri mikro motor kullanıyor. Sana tavsiyem ekim yöntemleri nedir, manuel ve mikro-motor karşılaştırması, shock loss nedir, ekilen saçların gelişim safhaları gibi konuları araştırman. Acele karar verme ekim öyle alalade bir mevzu değil.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 29 Aralık 2018, 21:21:23 »
Sana 2500 yeter kardeş.  Sadece önlere ektir

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 30 Aralık 2018, 18:22:27 »
şimdi şahin hoca ile de görüştüm sadece ön bölgeye 2500-3000 arası yapmayı planladık ilk olarak.

bu fiyatlarda araştırdığım diğer tüm hocalarda genel olarak sık ekimler göremedim.

serkan aydın  5000 tl (4700 greft)
sibel ulusan 2000 euro (maksimum greft)
şahin çelik 4500 tl (2500-3000)

bu üçünden birine ektireceğim kesin olarak.

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 31 Aralık 2018, 21:28:22 »
serkan aydın ve şahin çelik arasında kaldım serkan aydının bir tane bile kötü ekimini görmedim üstüne neredeyse tüm ekimler çok sık olmuş

şahin çelik de güzel ekimleri var ama sonuclar hep biraz seyrek gibi bu kafama çok takılıyor.

forumda arenamed çok fazla kötüleniyor bu da kafamı tam karıştırıyor ve hala karar veremiyorum

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 31 Aralık 2018, 22:40:57 »
serkan aydın ve şahin çelik arasında kaldım serkan aydının bir tane bile kötü ekimini görmedim üstüne neredeyse tüm ekimler çok sık olmuş

şahin çelik de güzel ekimleri var ama sonuclar hep biraz seyrek gibi bu kafama çok takılıyor.

forumda arenamed çok fazla kötüleniyor bu da kafamı tam karıştırıyor ve hala karar veremiyorum

kötülenmesinin tek sebebi donörlerin durumları çünkü gerçekten çok zorlanıolar son zamanlarda nasıl bilmiyorum ama ektikleri çıktığı da bir gerçek daha bende kötü sonuca denk gelmedim ama dediğim gibi donör riskini göze almak lazım

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 01 Ocak 2019, 15:36:24 »
serkan bey istersen 2500 de ekeriz ama sonra neden seyrek oldu diye söylenme dedi :)

şahin bey 2500 3000 greft arası olur demişti.

ikisinin de sonuçlarına baktığımda arenamed cok daha ağır basıyor yoğunluk olarak. Ama ilerisi ve dönor alanı kafamı karıştırıyor.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Ocak 2019, 12:01:17 »
Esma- serkan bahsettiğin 3 ekimciden de kat kat iyi, acele edip pişman olacağın karar verme dostum ben senin yerinde olsam esma serkanla bir görüşürdüm, çok afedersinde serkan aydın  hakkında en ufak bir bilgin yok galiba gözleriniz mi bozuk nasıl kötü sonuç göremezsiniz forumda az araştırın kesin diyorsun bir de.Sibel ulusana gelince ben forumda 1 tane ekimi sonuçlanmış harika bir ekimini göremedim lakin esma serkanın başarılı örnekleri baya mevcut maddi durumunuza göre zekeriya kul da olabilir 1.5 senedir şu forumdaki her ekimi takip etmişimdir bahsettiğin şahısların ekimleri gerçekten “güvensiz”

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 02 Ocak 2019, 15:05:38 »
esma serkan da sadece 1 sonuc var o da yakından net görüntüler.
Sonuçlanmış konular başlığı altında araştırma yapıyorum daha çok ve gerçekten en yoğun ve doğal görüntü hep arenamed.
 ha o zaman git ektir ne diye boş yapıyosun diyenler için de forum da arenamedin tabiri caizse "kasap" olarak görülmesinin sebebini tam olarak öğrenmeye çalışıyorum çünkü en kötü dönor bile 6 aydan sonra toparlamış gibi ve ekimlerin hepsi çok yoğun.

şahin hocayla da fiyat ve greft olarak anlaştık ama seyrek bir görüntü olacağını düşünüyorum diğer sonuçlara da bakınca. kafam şu an inanılmaz karışık.

zekeriya kul greft başı 1 euro bütçemi aşıyor 2000 greft ektirmeyi düşünmüyorum artık cünkü ön bölgem 1 2 seneye komple gidecek gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 02 Ocak 2019, 15:20:47 »
Aranamed bazen donör konusunda sıkıntı yaratabiliyor ama toparlıyor sonrasında genel olarak sonuçları son zamanlarda memnun edici paylaşım yapan arkadaşlar dan gördüğümüz üzere şahin çelik e giden arkadaşların konuları da gayet memnun edici sonucları var sibel hanımında ekimleri ve sonuçları memnun edici. açıkcası kararı siz vermelisiniz ona git buna gitme yorumlarına değil de araştırmalarınız neticesinde karar verin.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2019, 20:28:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

general kuribayashi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 02 Ocak 2019, 18:21:59 »
herkese vakit ayırdığı için ve yorumları için teşekkür ediyorum.
son kararımı sibel ulusan olarak verdim.
az önce yardımcısıyla epey konustuk ve açıkcası söyledikleri mantıklı geldi ve ikna oldum.
Yüksek greftli bir ekim olacak ve ileride operasyon gerekse bile ufak dokunuşlarla halledilebilecek şekilde yaptık planlamayı.
Şubatın ilk haftasına gün aldım ekimden sonra yeni başlık açıp süreci paylaşacağım. Umarım her şey güzel olur.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 02 Ocak 2019, 21:49:52 »
O donor toparlanmiyor aslinda bayagi bir seyrelio yuzde sekseni falan gidio.gorduklerimden yola cikarak soyluyorum bunlari.sana tavsiyem arastir cok arastir kendine araba aliyomussun gibi derinlemesine.sunu iyi bilki pisman oldugun zaman sen ve kendin basbasa kalcaksin acele etme ruzgara kapilma bir yil daha arastir hem para biriktirirsin hem daha iyisine ektitirsin.

Facebook Twitter Instagram