Gönderen Konu: Greft yardimi  (Okunma sayısı 1366 defa)

Killertuu

• Jr. Member
  • **
Greft yardimi
« : 24 Aralık 2018, 01:10:31 »
Merhaba
sac ektirmis tecrübeli abilerimden kardeslerimden koymus oldugum resimlere bakip sacima ne kadar greft lazim olduguna yardimci olursaniz cok sevinirim ,
Yasim 27. Koray erdogan hocamiza ektirmeye karar verdim ,

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Greft yardimi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2018, 10:46:52 »
Ben bu saça ekim düşünmezdim. Takviye gıda ve ilaç tedavisiyle 1 sene sonunda tatmin olmazsan ekim yaparsın.
İlla ekim olacak diyosan max 2 bin kök işini görür.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2018, 11:21:09 »
Bugüne kadar finestired hakkında konuştum durdum ama bu saçta tam finestiredlik :) ilaç takviyesi ile kesinlikle adam olur bu saç.
Yok illa ekim diyorsan YUNUSEMRE 'nin dediği gibi 2000-2500 greft işini çözer Koray hocaya ekim yaptıracaksan şakaklarada düzeltme yapacaktır + ön çizgi yeniden şekillenecek. Vertexe girer mi bilmiyorum.
Muttalip Keser'ide düşünebilirsin aslında senin işin tam onluk.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2018, 13:26:37 »
Finestired ilaclarin yan ektilerinden cekiniyorum bu yuzden almak istemiyorum , ve o haplari kullansam bile uzun süreligine kullanmam bu yuzden o haplari almak ne kadar mantikli olur bilmiyorum , sac ekimi yaptirsam mevcut saclarima zarar gelirmi onuda bilmiyorum ama bu durumdanda rahatsizim bu yuzden birseyler yapmak istiyorum , saclarin arasina girilecegi icin en cok koray hocadan yanayim , suan biotin 1000 aliyorum revita sampuanina basladim 3 gün ōnce ve düzenli beslemmeye calisiyorum , sac ekimi yaptirmak icin saclarin dökülmesinimi beklemek gerek ?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2018, 13:30:29 »
Finestired ilaclarin yan ektilerinden cekiniyorum bu yuzden almak istemiyorum , ve o haplari kullansam bile uzun süreligine kullanmam bu yuzden o haplari almak ne kadar mantikli olur bilmiyorum , sac ekimi yaptirsam mevcut saclarima zarar gelirmi onuda bilmiyorum ama bu durumdanda rahatsizim bu yuzden birseyler yapmak istiyorum , saclarin arasina girilecegi icin en cok koray hocadan yanayim , suan biotin 1000 aliyorum revita sampuanina basladim 3 gün ōnce ve düzenli beslemmeye calisiyorum , sac ekimi yaptirmak icin saclarin dökülmesinimi beklemek gerek ?
sadece ön çizgi düzeltmesi olacağı için bence beklemene gerek yok o kadar aralara girmezler. Ki Koray hoca gibi tecrübeli birisinden bahsiyorsun saçına en son zarar verecek doktordur kendisi. Ön çizgi olduğu için küçük alanlarda muttalip keser'inde çok iyi ekimleri var koray hocaya göre bir tık daha pahalı araştırabilirsin bence onuda. Kesinlikle ekim yaptıracaksan seçtiğin doktor en iyisi merak etme.

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2018, 13:39:25 »
Kardeşim ekim yaptıracaksan Koray Erdoğan Muttalip keser başka kimseyi düşünme bile

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2018, 13:45:35 »
Vertexde istiyorum seyreklik olsun istemiyorum malesef takintili birisiyim, sadece ön tarafami toplam 2000-2500 greft diyorsun yoksa vertexle berabermi ? Miktari önemli degil para gider gelir ama sac gittiginde geri gelmiyor malesef :( evet keser hocada cok iyi ekimleri var ama sanki koray hoca biraz daha bilgili sac ekim konusunda gibime geliyor bu yuzden gönlüm onun tarafina gidiyor , yoksa keser hocada tabiki TR’nin en iyi ekim hocalarimizdan birtanesi , koray hocanin bu gune kadar hic kötü bir ekim yaptigini duymadim en fazla iyilesme süreci bazi kisilerde uzadigini duydum ,

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2018, 13:47:53 »
Long hair fue mantikli olurmu sacima? Veya kazittirmak dahami mantikli olur

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2018, 14:17:24 »
Vertexde istiyorum seyreklik olsun istemiyorum malesef takintili birisiyim, sadece ön tarafami toplam 2000-2500 greft diyorsun yoksa vertexle berabermi ? Miktari önemli degil para gider gelir ama sac gittiginde geri gelmiyor malesef :( evet keser hocada cok iyi ekimleri var ama sanki koray hoca biraz daha bilgili sac ekim konusunda gibime geliyor bu yuzden gönlüm onun tarafina gidiyor , yoksa keser hocada tabiki TR’nin en iyi ekim hocalarimizdan birtanesi , koray hocanin bu gune kadar hic kötü bir ekim yaptigini duymadim en fazla iyilesme süreci bazi kisilerde uzadigini duydum ,

Long Hair Füme bence olur gibime geliyor bu saça vertexe girilirse o greft sayısını söyledim bence vertexede gerek yok gibi duruyor.
info@asmed.com.tr 'ye mail atarsan koray hoca bizzat inceleyip geri dönüş yapacaklardır.
(0216.464 11 11 'nolu telefondanda ulaşabilirsin)

Koray hocaya ekim yaptıracaksan eğer , Mutlaka zaten yan alt şakaklarada giriş yapar vertexe de girer toplamda bence söylediğim grefti geçmez , tabi koray hoca ekimleri sık yapıyor bunu en iyisi ondan öğrenmek olur,yanlış bilgilendirmeyeyim seni.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2018, 15:51:50 »
Koray hocaya resimlerimi yolladim 3 gün önce , cevap bekliyorum suan ,eger long hair olursa tabiki long hair isterim , saclarimi hayatimda hic kazitmadim :D görüntüyü düsünmek bile istemiyorum , long hair sac siklastirmada mevcut saclara daha cok zarar veriyor diye duymustum ama ne kadar dogru bilmiyorum ,

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2018, 17:21:07 »
Koray Hocanın İki tane videosu var genel olarak bahsediliyor , aşağıdaki linklerden bak istersen. İlki Facebook tan olan link senin açıklığı hafif andrıyor.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2018, 17:35:24 »
Long hair yaptiran hic görmedim bu yuzden bilmiyorum ne gibi iyi ve kötü yõnleri oldugu, ama hic bir sekilde mevcut sacima zarar vermezse ve trasli sekilde gibi ayni görünüsle sonuclanacaksa tabiki long hair isterim , koray hocadan cevap bekliyorum bakalim ne diyecek randevu alip saclarima baktirmak istiyorum orda bu konuyu sormam gerek benim icin mantikli olurmu olmazmi diye ,

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2018, 19:20:02 »
Hintell Abi actigim konu burda :D

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2018, 20:14:13 »
bu saca hic bir akilli doktor ekim yapmaz. paraya bakmayan dürüst doktorlar beklemeni önerir . ön tarafa biraz toppik sikarak düzeltebilirsin.

Killertuu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2018, 21:02:58 »
Niye yapmazlar bende bunu ögrenmeye calisiyorum ekim yaptiklarinda sacllarima ne oluyor , tamamen dökülürmü veya tamamen dökülmesinimi beklemem gerek ekim yaptirabilmem icin

Facebook Twitter Instagram