Gönderen Konu: Arenamed-serkan aydın  (Okunma sayısı 4062 defa)

mehmet9465

• Full Member
Ynt: Arenamed-serkan aydın
« Yanıtla #16 : 22 Aralık 2018, 21:24:00 »
Tek korkum yolunmuş tavuk gibi gezmek kardeşim 😊 en kısa sürede ektirip paylaşım yapıyor olacağım
Kardeşim valla ben şapka takmaktan biktigim için herşeyi göze aldim yaptırdım Allah utandirmaz insallah

freier

• Full Member
« Yanıtla #17 : 22 Aralık 2018, 21:30:51 »
Kardeşim seni rahatsız ediyorsa bu kadar düşünme. Çalışıyorsan da izin al rapor al ilk 15 gün evden çıkma. Sonra zaten yavaştan toparlamaya başlar görüntü.

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2018, 01:34:22 »
İnternette "benim ekimi şu kişi yaptı, memnuniyetim şöyle" şeklinde fikir veriliyor, bu çok güzel. Tabi her yerde birçok ekip olduğu için insanlar yine de tercihinden emin olamıyor, hepsi iyi sonuç verir mi diye. Merkezler, internet sitelerinde işte kadromuz diye kişilerin özgeçmişlerini, kaç ekim yaptıklarını yazsalar hem insanlar rahat eder, hem kendi prestijleri artar. Tabi bunun için hem bütün kadronu iyi kalitede tutacaksın, hem de elemanını kaybetmeyeceksin. Bunun adına da kurumsallık deniyor. Zor değil, ama özveri istiyor. Umarım bir gün olur.

Harun

• Full Member
« Yanıtla #19 : 23 Aralık 2018, 03:24:55 »
Arkadaşlar merhaba. Yeni üyeyim. Üyelikten önce sabah akşam tüm yorumları okudum. Bende arenamed saç ekimi için önümüzdeki günlerde randevu almayı düşünüyorum. Bana tek seans 5000 greft ekim yaparız dendi. Ama bazı yorumlar iyi bazıları kötü. Kafam çok karıştı. Ne yapmalıyım?gitmeye değer mi yoksa yeni yerler aramalı mıyım?
Şimdiden teşekkürler

Hayırlı olsun sac ekimin. İnşallah istedigin sonucu alırsın. Bende aynı merkeze ektirdim yeni sayılır. forumu ektirdikten sonra keşfettim KORAY HOCANIN sonuclarına daha ii şahit oldum ve şunu anladım greft alimi bi yana herkez alim yapabiliyo ii kötü ama asıl iş ekmekte ben şahsen pişmanlık yaşadım.. demem oki forumu ektirmeden önce keşfedip KORAY HOCAYA gitmemene şaşırdım. Tekrar hayırlı olsun inşallah istedigin sonucu alırsın.

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 23 Aralık 2018, 12:14:25 »
Hayırlı olsun sac ekimin. İnşallah istedigin sonucu alırsın. Bende aynı merkeze ektirdim yeni sayılır. forumu ektirdikten sonra keşfettim KORAY HOCANIN sonuclarına daha ii şahit oldum ve şunu anladım greft alimi bi yana herkez alim yapabiliyo ii kötü ama asıl iş ekmekte ben şahsen pişmanlık yaşadım.. demem oki forumu ektirmeden önce keşfedip KORAY HOCAYA gitmemene şaşırdım. Tekrar hayırlı olsun inşallah istedigin sonucu alırsın.
Kardeşim merhaba. Daha ektirmedim. Randevudan son anda döndüm bu formu okuduktan sonra. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah çabuk vakitte hiç sorunsuz bitirirsin tüm süreçleri. Benim tek korkum alım yapılan ense bölgesi. Görüyorum ki tamamen hırpalıyorlar. Sende nedir durum?

Harun

• Full Member
« Yanıtla #21 : 23 Aralık 2018, 14:15:10 »
Kardeşim merhaba. Daha ektirmedim. Randevudan son anda döndüm bu formu okuduktan sonra. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah çabuk vakitte hiç sorunsuz bitirirsin tüm süreçleri. Benim tek korkum alım yapılan ense bölgesi. Görüyorum ki tamamen hırpalıyorlar. Sende nedir durum?

Konu kısmında sürecim var donör bölgem 1 ay da bişe kalmadı.. bazı yerler seyrek duruyo alan kişi ayarsız girmiş bazı yerlere ama oda toparlar. Donör bölgeden ziyade alınan greftlerin nasıl ekildigi bura cök önemli..

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 23 Aralık 2018, 16:41:59 »

Konu kısmında sürecim var donör bölgem 1 ay da bişe kalmadı.. bazı yerler seyrek duruyo alan kişi ayarsız girmiş bazı yerlere ama oda toparlar. Donör bölgeden ziyade alınan greftlerin nasıl ekildigi bura cök önemli..
Az önce görüştüm. Serkan aydın kendisi açıcak kanalı. İnşallah daha güzel sonuç alırım. Bu arada yarın randevu alıcam. Artık hangi gün müsaitse gidicem

Harun

• Full Member
« Yanıtla #23 : 23 Aralık 2018, 17:01:17 »
Az önce görüştüm. Serkan aydın kendisi açıcak kanalı. İnşallah daha güzel sonuç alırım. Bu arada yarın randevu alıcam. Artık hangi gün müsaitse gidicem

benden sana tavsiye gretleri ekicek kişide tecrübeli biri olsun buna emin ol ama

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 23 Aralık 2018, 23:05:58 »

benden sana tavsiye gretleri ekicek kişide tecrübeli biri olsun buna emin ol ama
İşte bunu nasıl anlıycaz. Sorduğum kişi illaki tecrube sahibiyim diycek. Önereceğin bir isim var mı

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #25 : 23 Aralık 2018, 23:28:46 »
İşte bunu nasıl anlıycaz. Sorduğum kişi illaki tecrube sahibiyim diycek. Önereceğin bir isim var mı
Arena med emrah bey var benim ekimi o yapmıştı kendi saçlarida ekim olduğu için isine özen gösteriyo ve ben onun saçının ekim olduğunu anlamadim sonradan soylediler

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 24 Aralık 2018, 00:09:07 »
Arena med emrah bey var benim ekimi o yapmıştı kendi saçlarida ekim olduğu için isine özen gösteriyo ve ben onun saçının ekim olduğunu anlamadim sonradan soylediler
Çok teşekkür ederim desteklerin için 😊😊

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #27 : 24 Aralık 2018, 00:30:06 »
Çok teşekkür ederim desteklerin için 😊😊
Ne demek kardeşim bu süreç gerçekten sabır işi yarın kabuklari dökmeye gidicem bende hastaneye bakalim asıl süreç basliycak

Facebook Twitter Instagram