Gönderen Konu: Arenamed-serkan aydın  (Okunma sayısı 4061 defa)

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
Arenamed-serkan aydın
« : 22 Aralık 2018, 12:49:51 »
Arkadaşlar merhaba. Yeni üyeyim. Üyelikten önce sabah akşam tüm yorumları okudum. Bende arenamed saç ekimi için önümüzdeki günlerde randevu almayı düşünüyorum. Bana tek seans 5000 greft ekim yaparız dendi. Ama bazı yorumlar iyi bazıları kötü. Kafam çok karıştı. Ne yapmalıyım?gitmeye değer mi yoksa yeni yerler aramalı mıyım?
Şimdiden teşekkürler

mehmet9465

• Full Member
Ynt: Arenamed-serkan aydın
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2018, 12:51:05 »
Kardeşim bende arenamedde 9 gün önce ekim yaptırdım arenamed sonucları gerçekten basarili 2 tane arkadaşım yaptırdı yeni yerlerinde şuan gayet memnunum umarim bende istediğim sonucu alirim

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2018, 12:58:27 »
Kardeşim bende arenamedde 9 gün önce ekim yaptırdım arenamed sonucları gerçekten basarili 2 tane arkadaşım yaptırdı yeni yerlerinde şuan gayet memnunum umarim bende istediğim sonucu alirim
Hayırlı olsun kardeş. İnşallah herşey çok güzel gider. Sadece biraz çekindim. Donör bölge çıkmıyor falan şeklinde. Saç kıran gibi gezmek istemiyorum açıkçası

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2018, 13:01:26 »
Hayırlı olsun kardeş. İnşallah herşey çok güzel gider. Sadece biraz çekindim. Donör bölge çıkmıyor falan şeklinde. Saç kıran gibi gezmek istemiyorum açıkçası
Kardeşim O kişiden kişiye değişiyor bence iyice araştır tabi ektirmeye kesin karar verdiysen hiç zaman kaybetme o iğne falan kafana takma 5 dakikalık bi acı

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2018, 13:04:36 »
Kardeşim O kişiden kişiye değişiyor bence iyice araştır tabi ektirmeye kesin karar verdiysen hiç zaman kaybetme o iğne falan kafana takma 5 dakikalık bi acı
Görüştüm randevu bile alıcam Pazartesi ama yine de tereddüt tabi kardeşim.
Peki ekim işlemini takip ediyor mu?duyduğum kadarıyla asitanları yapıyormuş ve kendisi kontrol etmiyor dediler. İnan bi anda tüm isteğim yıkıldı. Artık sizin gibi arenamed ekimleri ne derse onu uygulamaya karar verdim

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2018, 13:12:18 »
Ya kardeşim hangi  firmada patron veya en baş kişi gelip 8 saat boyunca ameliyatta duruyo bi söylermisin hasan akıl dedikleri hocada geliyo bakıp gidiyo hepsi çoğu öyle bana gore serkan aydın operasyonun basında geldi alın çizgimi kontrol etti sonra operasyon başladı yani takma bu kadar Benim operasyonu 3 kişi yapmıştı asistan tabi yapanlar bu her hastanede böyledir kime sorsan asistan yaptı der bence

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2018, 13:20:04 »
Ne kadar greft ekildi sana. Resim atar mısın ekim bölgesi ve donör bölgesi

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2018, 13:23:31 »
Ne kadar greft ekildi sana. Resim atar mısın ekim bölgesi ve donör bölgesi
Bugün 9.gün bu resimler dünkü bugunun yıkamasını yapmadım henüz akşama doğru yapiyorum 4900 greft ekildi

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2018, 13:43:46 »
Maşallah. Çok sık. İnşallah herşey güzel olur. Sık sık foto bekliyoruz 😊

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2018, 13:44:57 »
Maşallah. Çok sık. İnşallah herşey güzel olur. Sık sık foto bekliyoruz 😊
teşekkür ederim kardeşim bakalim pazartesi kabuklar alinicak tek istediğim deliksiz rahat bir uyku 😄

freier

• Full Member
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2018, 15:42:25 »
Ben de arena’da Ektirdim. Konudan takip edebilirsin. Nizami fotoğraflar attım. Donör tedirginliği bende de var. Ama zahmetsiz rahmet olmaz. Fiyat/performans açısından tatmin edici sonuçlar verdi arena. Özellikle son 1 yılda son derece toparladı. Tabii bu benim görüşüm.

Ekim işini asistanlar yapıyor. Birkaç doktor hariç sanırım herkeste bu şekilde. Ön çizgiyi Esra hanım çiziyor ve kanalları da o açıyor. Benim Operasyon esnasında Serkan aydın elinde tabletle gelip operasyon öncesi çekilen fotolara baktı ön çizgiyi kontrol etti. Beğenince herhangi bir müdahalede bulunmadı. Ama ben dinlenme esnasındayken şahit oldum sorun yaratan bir müşteri ile kendisi ilgilendi.

Benim konunun linkini atıyorum istersen bir kontrol et:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6369.0

hybekimi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2018, 16:45:11 »
Temiz ekime benziyor hayırlı olsun

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2018, 19:34:23 »
Tek tek inceledim. Çok güzel görünüyor. Ama fazla donör alınınca insan isters istemez çekiniyor tabi. Bende artık tam kararımı bir an önce vermem gerekiyor.

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #13 : 22 Aralık 2018, 20:20:43 »
Kardeşim kafanda böyle bi düşünce varsa bekletme ben geçen sene ektirmedigime pişman sonra sonra dedim ağustos ayında Araba mi sattım eylül de ektiririm dedim aralık oldu en son geldim ektirdim zamana bırakma hemen git ektir

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2018, 21:03:15 »
Kardeşim kafanda böyle bi düşünce varsa bekletme ben geçen sene ektirmedigime pişman sonra sonra dedim ağustos ayında Araba mi sattım eylül de ektiririm dedim aralık oldu en son geldim ektirdim zamana bırakma hemen git ektir
Tek korkum yolunmuş tavuk gibi gezmek kardeşim 😊 en kısa sürede ektirip paylaşım yapıyor olacağım

Facebook Twitter Instagram