Gönderen Konu: Kendimi kötü hissediyorum  (Okunma sayısı 5002 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kendimi kötü hissediyorum
« Yanıtla #45 : 25 Aralık 2018, 23:51:06 »
Aynı olay başıma geldi.1 sene önce eski liseme gittim müdür yardımcısı ile konuşuyorduk işte dedi ne oldu sarper saçının kenarı açılmış kesin kel kalırsın dedi bunu diyen adam 33 yaşında norwood 0 ama köse bir insan öyle tiksinç bir bakış attı ki burda küfür etsem azdır kendisi hakkında bir sonraki gidişimde köse olduğunu suratına vuracağım

Küfür etme de; kel yanak de o anlar
Töbe töbe... ama hak etti.

Peki şuanda saçlarınızın durumu nedir
Ekim yaptiniz mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 26 Aralık 2018, 12:12:33 »
Hayata güzel bakabilmeyi öğrenmek bir ters orantı tandansına sahip olduğu için zor olan ama bir başarılırsa tadından yenmeyendir. şöyle ki yaşadığımız her olumsuzluk ileriye dönük umutsuzluğu dayatır insana ve de arabesk bir bakış açısı sunar maalesef. ama ben bunu neden yaşıyorum bir yerde yanlış var bakış açımı değiştireyim diyebilirsek, zincirleme negatif yaşanmışlıkların o ortak olan, kendi yanlışımızın farkına varıp değişimi tetikleyebiliriz. zira anlamak, değişimdir. her şey neden benim başıma geliyor diye veryansın edeceğimize, ''yine dene, yine yenil '' deyip yaşamı ıskalamadan yaşanan her acının tecrübeye dönüşmesini ve gelecek aydınlık günleri getirmesini beklemektir, hayata güzel bakabilmeyi öğrenmek !

Tabi bi yandan da şöyle düşünüyorum :) hayata güzel bakabilmeyi ögrenmeye çalismak anlamsizdir...hayat iste, yasiyoruz gidiyoruz...bi de bunu ögrenmekle mi ugrasicaz...net bir sekilde iyi olan iyidir ve kötü olan kötü...ayrica herkesin kötüsü, iyisi farklidir...eger üzücü birsey varsa üzülürsün...niye tutup da afrikadaki açlari düsünüp kendini teselli edesin ki yada kanser hastalarını Ayağı bacağı olmayanları ..bunun adi hayata güzel bakmayi ögrenmek diil, acizliktir...mutlu olmak için kendini zorlamak, hayati bosa yasamak ve korkakliktir... :))

Bu arada Dinodin Adamdır:)

« Son Düzenleme: 26 Aralık 2018, 12:24:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 27 Aralık 2018, 02:48:25 »
Dostum ben 37 yaşındayım sadece alın sağ ve sol kismim 3 er cm açık geriye doğru ve ekim düşünüyorum dümdüz bir çizgi istiyorum  ..hiç bekleme git sağlam ve kaliteli bir yerde yaptır hayatına devam et ...

saçlıkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 27 Aralık 2018, 08:44:37 »
Paran varsa ektir, yoksa da hiç takma kafana. Benim tanıdığım en güzel bayanlarla evlenenler hep kel, tıfıl adamlardı, öyle zengin falan da değiller.
Dış görünüşten daha önemli olan çevrene yaydığın aura ve sosyal yanlarındır. Herkese pozitif yaklaş, gül eğlen, kıla tüye o kadar kafayı takma.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 27 Aralık 2018, 13:00:43 »
Dostum ben 37 yaşındayım sadece alın sağ ve sol kismim 3 er cm açık geriye doğru ve ekim düşünüyorum dümdüz bir çizgi istiyorum  ..hiç bekleme git sağlam ve kaliteli bir yerde yaptır hayatına devam et ...

Dümdüz bir saç çizgisi isteme bence doğaş bir cizgi iste:)
Global Moderator

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 27 Aralık 2018, 16:44:43 »
Dinodın ıyıkı varsın

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #51 : 27 Aralık 2018, 23:47:40 »
kardeşim fitness yap. kendini sosyal medyaya değil sosyal aktivitelere ver. sırası gelince birde ekim yaptırırsın. dersinki kendi kendine lan boşuna telaş yapmışım.

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 28 Aralık 2018, 11:33:36 »
Dümdüz bir saç çizgisi isteme bence doğaş bir cizgi iste:)
Hintell hocam 26 li 28 li yaşlarda dumduzdu saç çizgim. .fakat kenarlardan geriye doğru 3 4 er santim geriye acılma var ..bir ekimciye resimleri attım gayet doğal saçlar dedi..ama işte insan psikolojisi :/ insanın aklı nerdeyde canı ordaymis derler ya bizimkisi de o hesap ..şu an gayet estetik duruyormus yasa göre ama belkide resimleri atsam siz bile evet ihtiyaç var dersiniz...bu işin ustadi Koray hoca ve 1500 grett ekelim dese bile bunun için bütçe şu an yok bakalım kaldık böyle :)

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2018, 12:10:32 »
Hintell hocam 26 li 28 li yaşlarda dumduzdu saç çizgim. .fakat kenarlardan geriye doğru 3 4 er santim geriye acılma var ..bir ekimciye resimleri attım gayet doğal saçlar dedi..ama işte insan psikolojisi :/ insanın aklı nerdeyde canı ordaymis derler ya bizimkisi de o hesap ..şu an gayet estetik duruyormus yasa göre ama belkide resimleri atsam siz bile evet ihtiyaç var dersiniz...bu işin ustadi Koray hoca ve 1500 grett ekelim dese bile bunun için bütçe şu an yok bakalım kaldık böyle :)
Aynı konumdayız ama benim yaşım 19 öleyimmi hocam ?

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 28 Aralık 2018, 13:01:50 »
Valla bence doğru bir yere hemen ektir..işini iyi yapan sağlam bir garantı bir yere ..değer mi psikoloji bozmaya..ben senin yasindayken çok jöle kullandım waxlar vs çok hata yaptım. .inanılmaz gür ve sağlıklı saçlarım vardı. .şimdiki aklım olsa gözüm gibi bakardım..erkeğin başka bir makyajı yok sadece saç sakal bıyık ..ben 37 yaşında ekim düşünüyorum saçların durumu kötü olmasada ve inan senin yaşında olsaydım hiç beklemezdim. ..

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 28 Aralık 2018, 13:06:10 »
Tabı saç ekimi ile alakalı pek bilgim yok..senin yaşında ekim olur mu?  Ekilmeyen yerler dökülür ise ne olur ?? Nasıl bir ekim düşünüyorsun ?bunların soruları ise sanırım bu forumda ...ben pek yorum yapmam sakın sessiz okuyorum kim ne yapmış ne etmiş ama kafamizda yavaş yavaş bir şablon oturuyor ..sen benden daha deneyimlisin post sayına bakarsak ve vardır mutlaka aklında birşeyler ..demek istediğim herşey okey ise zaman harcama bekleme ektir ve keyfine bak :)

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 28 Aralık 2018, 13:11:34 »
Tabı saç ekimi ile alakalı pek bilgim yok..senin yaşında ekim olur mu?  Ekilmeyen yerler dökülür ise ne olur ?? Nasıl bir ekim düşünüyorsun ?bunların soruları ise sanırım bu forumda ...ben pek yorum yapmam sakın sessiz okuyorum kim ne yapmış ne etmiş ama kafamizda yavaş yavaş bir şablon oturuyor ..sen benden daha deneyimlisin post sayına bakarsak ve vardır mutlaka aklında birşeyler ..demek istediğim herşey okey ise zaman harcama bekleme ektir ve keyfine bak :)
Norwood 2 yim o kadar sırıtmıyo hafifte gür saçlarım  norwood 3 olunca ektiririm yada seyrelme olursa  ama nw3ten önce ekmem  şuan ekersem dökülme olursa ki olur kötü durur.
Saçımı şuan için gizleyebiliyorum ama şuan için
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2018, 13:52:02 Gönderen: Sarper123 »

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 28 Aralık 2018, 13:33:05 »
Norwood 2 yim o kadar sırıtmıyo hafifte gür saçlarım  norwood 3 olunca ektiririm yada seyrelme olursa  ama nw3ten önce ekmem  şuan ekersem dökülme olursa ki olur kötü durur.
Saçımı şuan için gizleyebiliyorum ama şuan için
kardesim yaş kaç sacların masallahı var

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 28 Aralık 2018, 13:34:53 »
kardesim yaş kaç sacların masallahı var
19.5 kaldıracağım birazdan konu sahibine ayıp olmasın  diye

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 28 Aralık 2018, 15:46:25 »
Valla bence doğru bir yere hemen ektir..işini iyi yapan sağlam bir garantı bir yere ..değer mi psikoloji bozmaya..ben senin yasindayken çok jöle kullandım waxlar vs çok hata yaptım. .inanılmaz gür ve sağlıklı saçlarım vardı. .şimdiki aklım olsa gözüm gibi bakardım..erkeğin başka bir makyajı yok sadece saç sakal bıyık ..ben 37 yaşında ekim düşünüyorum saçların durumu kötü olmasada ve inan senin yaşında olsaydım hiç beklemezdim. ..
Jöleden, waxdan maxdan saça hiçbir şey olmaz, içiniz rahat olsun. Hep efsane o işler. Jöle de tam efsane olmuş. Yaşla beraber olacakmış zaten o. Bir üründen dolayı saç dökülse bile, ürünü bırakınca geri çıkar. Erkek tipi tepeden, önlerden açılıyorsa, şu ürünü bu ürünü kullandım diye kendinizi harap etmeyin.

Facebook Twitter Instagram