Gönderen Konu: Kendimi kötü hissediyorum  (Okunma sayısı 5020 defa)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kendimi kötü hissediyorum
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2018, 23:53:03 »
Arkadaşlar 22 yaşındayim ve kelim üniversite okuyorum ve inanın kendimi çok kötü hissediyorum sapkayla gezmekten bıktım insanların söylediklerini kaldıramıyorum okumam gerek okula utancimdan gidemiyorum bı kaç nasihat da olsa dinlerim ne yapiyim sizce ?
kardeşim seni cok iyi anlıyorum. Zor bir durum gibi düşünebilirsin ama her şey sende bitiyor. İnsanların düşüncelerini sözlerini çok önemseme. Kimse kusursuz değildir. Seni dış görünüşünle eleştiren insanşara dikkatlice bak bu insanlrın cok taktıkları bir kusurları vardır bunu baslılamak için başka insanların kusurlarına odaklanırlar. Bu tür insanları takma. Hayatı yaşa keyfine bak eğlen mutlu olmaya bak. Sen takmazsan cevrende takmaz 😇
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2018, 23:55:04 »
Arkadaşlar 22 yaşındayim ve kelim üniversite okuyorum ve inanın kendimi çok kötü hissediyorum sapkayla gezmekten bıktım insanların söylediklerini kaldıramıyorum okumam gerek okula utancimdan gidemiyorum bı kaç nasihat da olsa dinlerim ne yapiyim sizce ?
22 yaşında aynı yollardan geçmiş biri olarak tek tavsiyem saç ektir kardeşim hiç lafı uzatmaya gerek yok ektir.

Stannis baratheon61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2018, 00:11:07 »
Valla reis düşünüyorum baya bı aklımda var ama yaşın genç diyorlar biraz daha dökülmesini beklemem gerekiyormuş ama böyle de daha fazla yaşayamam çünkü sosyal hayatım sıfır denecek kadar bitti hayattan koptum yaşantım çalındı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2018, 00:14:17 »
kardeşim saçların dökülüyor diye kendını bu kadar kötü hissetmene gerek yok yada çirkin de olmuyorsun kendine güven yıpratma boşuna haytın tadını cıkart şapkayıda çıkart kendınle barış
Global Moderator

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2018, 00:32:29 »
Kelliğin düzeyi ne alemde ? Norwood kaçsın ?  Eğer dönör alnında dökülme yoksa hemen ektir dostum resimleri görmek  lazım

Stannis baratheon61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2018, 00:41:04 »
Nordwood 4 derece yanlar hiç yok ortalar çok seyrek

Stannis baratheon61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2018, 00:42:29 »
Arka tarafta hiç dökülme yok

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2018, 00:46:24 »
Arka tarafta hiç dökülme yok
Daha neyi bekliyorsun bilader git ektir hemen koray erdoğanla görüş 30k para ver sağlam iş çıkarsın.Bak abicim gençsin ekim yaptırma diyenlere inanma.Bazı insanlar 20 yaşında. Nw4 olur ve öyle kalır.Dönor güçlüyse ekim yaptir bana güven zira ekimi şimdi yapmazsan ileride hiç şansın kalmaz en azından kendine güvenin gelir yarın koray hocayi ara bir görüş ciddden iyiliğini istiyorum ekimin yaşı olmaz dökülme tipi önemlidirvertex incelmiyorsa ektir

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2018, 09:19:13 »
Yaşın genç. Seni psikolojik olarak etkiliyorsa bu durum, psikiyatriste gitmeni öneririm. Dòkülmen ne seyirde gelişecek belli değil. Bu evrede saç ektirursen, gelecek yıllarda dökülen bölgeler seni daha kötü bir şekilde gösterir. Kısacası beklemen şart.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2018, 09:25:40 »
Benim görüşüm saç ekimi yaptırabilirsin.Ama saç ekimi yaptırmadan önce kendinle barışmalısın.Saçına uygun kendi tarzını yarat.Sana birşey söyleyenlere sen iki şey söyle.Herkesin eksik veya fazla olduğu şeyler vardır.Eksik olduğun şeylere değil de fazla olduğun şeylere odaklan.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2018, 12:36:37 »
guzel Kardesim,

kellik bir ozur hata yada hastalik degildir.ilk once bunu iyice idrak etmelisinki bu durum sende ozguven eksikligine yol acmamali.birilerinin nasil ki  "neden boyum 190 degil, yada neden ben Kivanc kadar yakisikli, kenan kadar erkeksi yada adriana kadar guzel degilim" diye deprosyana giriyor olmasi hayata kusmesi ANOrMAL bir durum ise, az sacim var diye saclarim dokuluyor kellesiyorum diye ozguvenden kayip yasiyor olmanda ayni derece Anormal olarak adlandirilir.
oldugundan daha yasli gozukuyor olabilirsin yasitlarin arasinda karsi cins tarafindan daha az tercih sebebi olmanda ihtimaller arasinda ama hayat sadece sactan ibaret degil.Kaldi ki yasadigin problemleri SAC SORUNU yasiyor olmana baglaman tamamen Psikolojik bir rahatsizliktir ki bu sorunu profesyonel bir destek alarak hallletmelisin.
Maalesef hayat herzaman herkese esit imkanlar saglamiyor, kimisi BUrak ozcivit kadar yakisikli baslkyor hayat yarisina kimiside Hintell gibi 30 undan sonra hayalindeki saclara kavusuyor.Kimisi icin aylik 5000 tl gelir hayattaki butun sorunlarini cozebilecegi algisi yaratirken, kimisi uygun ilik bulunmaz ise 1 yil icinde hayatina veda edecegi icin kaygi icerside geciriyor hayatini.
Herkezin kendine gore sorunlari vardir, emin ol sorunsuz hic kimse yok ve herkezin derdi kendine buyuk.Sen sacin eksikligini kendine dert edip yasadigin butun olumsuzluklari buna baglarsan, sanssiz birisi oldugunu dusunursen, bu hayata tek bobregi ile tutunmaya calisan, otistik dunyaya gelen cocugna bakmak icin hayatini feda eden evebeynlere, aksama evde ac bekleyen cocuklarina yiyecek goturemeyecek durumda oldugu icin eve gitmek istemeyen babalara, daha bebek yasta oyuncaklari ile oynarken Losemi tanisi konulan cocuklar ve olarin ailelerinin yasadiklarini dusunursen Tanri nin sana verdikleri karsisinda buyuk nankorluk yapmis olursun.
Estetik kaygi gercekten insani derinden uzen bir durumdur ama asil olan bu durumun aslinda kisinin kendi ic dunyasinda yarattigi kaus disinda hic bir anlam ifade etmez. yani mutlak bir kayip yada eksiklik degildir.Saclarin yok yada az olmasi iyi bir aile kurman, yaptigin iste basarili olman, sayginlik kazanman, sevilen ve saygi duyulan bir insan olman icin hicbir engel teskil etmemektedir.Eger zaman zamanda olsa Aksini dusunuyorsan yasayacagini dusundugun mutsuzluk ve basarsizliklari bu duruma bagliyor isen ivedi bir sekilde psikolojik bir destek alman gerekiyor. ihmal etme...
saglicakla kal

Stannis baratheon61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2018, 15:35:01 »
Çok teşekkür ederim yazdıklariniz için :) yüzümü güldürdünüz

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Aralık 2018, 16:02:10 »
kardesim suan seni cok iyi anliyorum. Üniversiteye gidiyorsun, 22 yasindasin tam gencligini yasama dönemindesin. Bu ortami bir daha nerde bulucaksin. Instagrama giriyorsun herkezin hayati güzel, saclar sekil, etrafinda kizlar, partyler herkez bir zengin modunda ve ve ve. Ama emin ol kimse hayatindan memnun degil.O instagramdakiler hayati boktan oldugu icin instagramda bak ben kac senedir sosyal medya kullanmiyorum. Kendimi daha mutlu hissediyorum. Kendinle mutlu olmaya bak. Sen bu sun seni tanri böyle yaratmis. Seninde kesin güclü tarafin vardir. Güclü tarafina konsantre olmaya bak. Kendi degerini sakin düsürme gözünde.

Stannis baratheon61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 20 Aralık 2018, 16:12:13 »
Çok teşekkür ederim ustam doğru diyorsun aslında inşallah birgün herşey yoluna girer

Facebook Twitter Instagram