Gönderen Konu: ESTEMYLIFE 3800 greft yorumlariniz lutfen  (Okunma sayısı 2417 defa)

Heartbeat

• Yeni üye
  • *
Ynt: ESTEMYLIFE 3800 greft yorumlariniz lutfen
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2018, 22:41:12 »
Araştirdigim kadariyla mikro motorun dusuk devirde calismasi arada kapatip sogumasi gerekliymis sac koklerini yakip zarar vermemesi icin bende doner aliminda zorlandiklari icin kapatmadan cok ugrastilar cok kanamam oldu tansiyonum dustu yemek getirdiler  birde greftler toplanirken topluca kazir sekilde aldilar yumak yumak bunlar beni olumsuz etkiledi. Suanki genel durumu nasil sizce yeni cikislar olacakmidir?

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 16 Aralık 2018, 23:20:01 »
Araştirdigim kadariyla mikro motorun dusuk devirde calismasi arada kapatip sogumasi gerekliymis sac koklerini yakip zarar vermemesi icin bende doner aliminda zorlandiklari icin kapatmadan cok ugrastilar cok kanamam oldu tansiyonum dustu yemek getirdiler  birde greftler toplanirken topluca kazir sekilde aldilar yumak yumak bunlar beni olumsuz etkiledi. Suanki genel durumu nasil sizce yeni cikislar olacakmidir?

Geçmiş olsun dostum.İnşallah bir problem olmaz.Alımı kim yaptı sonra kim devir aldı isimleri hatırlıyor musun ?

Heartbeat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 17 Aralık 2018, 07:28:36 »
Uskudarli Allah razi olsun isimlerini hatirliyorum ama zan altinda birakmayim belki olumlu sonuclanir

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Aralık 2018, 08:26:15 »
Acik.alan cok fazla degil ve verteks de pek.basari yakalanmiyor yada gec cikiyor vs. 3800 gretf az degil ya. Ben olsaydim sadece tepeye kadar sımsiki yapar arka bolgeye ekim yapmazdim. Bu arada 4 aylik sonucta pek bisey anlasilmiyor belki 1 iki aya saclariniz uzarsa daha net belli olur

Heartbeat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 17 Aralık 2018, 12:48:47 »
Acik.alan cok fazla degil ve verteks de pek.basari yakalanmiyor yada gec cikiyor vs. 3800 gretf az degil ya. Ben olsaydim sadece tepeye kadar sımsiki yapar arka bolgeye ekim yapmazdim. Bu arada 4 aylik sonucta pek bisey anlasilmiyor belki 1 iki aya saclariniz uzarsa daha net belli olur
Evet vertex de basari orani biraz dusuk cikislar var orda suan ama ust bolgede yeni gelen yok sanki bundan sonra olurmu acaba

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Aralık 2018, 13:14:55 »
Evet vertex de basari orani biraz dusuk cikislar var orda suan ama ust bolgede yeni gelen yok sanki bundan sonra olurmu acaba

Olur tabi dostum 1 seneye kadar azalarak çıkışlar devam edecektir.Kıl olarak çıkanda olabilir, tüy olup kıla dönüşende olacaktır.Yakından bakışta tüyler varsa iyiye işaret.

Facebook Twitter Instagram