Gönderen Konu: uzun zaman önce sac ekimi yaptirip simdi yeniden yaptiranlar  (Okunma sayısı 1762 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: uzun zaman önce sac ekimi yaptirip simdi yeniden yaptiranlar
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2018, 21:33:27 »
Başkan sen 36 damı ektıirdin 😊Abi işin şakası Bi yana yani insan belli Bi yasa geldımı hayatı oturmuş oluyor ben mesela evli felan olsam takmaDım bunu ama insan kendi için yasıyor oda ayrı bişey 😊
kardes sana ben şöyle deyim ben evliyim buna inan insan her yaşta güzel olmak ister begenilmek ister bu insanin doğasında vardır bir başkasından üstün olabilmek 36 yaş dediğin coğu insanın bu yaştan sonra veya daha yüksek yaştan sonra hayatın da değişiklik yaşantısının daha keyifli olmasıni ister.bak ben evliyim 18 20 yaşındaki zamanlarımdan şimdi gorüntüme daha cok dikkat ediyorum evli olmak veyahut yaşının ilerlemesi kendini salıvermek anlamına gelmez ben eşimin yanina neden yakışmayım saçlar olunca iki üç katı daha yakişıkli olur erkek etraftaki insanlar neden desin kelmiş tipsizmiş yüzüne demeselerde arkandan derler 😂😂eşin der ben her şekilde seviyorum seni ama saçlar varken dahada cok kanı ısınıyordur emin ol tabiki anlaşabiliyorsan.Erkek te para 1 saç 2 😁bunlar konusur ustam kim ne derse desin.Biraz saçma gelebilir konuştuklarım da malesef hayatın acı gercekleri😂😂

Facebook Twitter Instagram